🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیوتا یک هشدار فوری به جامعه صادر کرد. نیاز به دانستن

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آیوتا هشداری فوری به جامعه خود صادر کرده است. این هشدار زمانی مطرح می شود که بازیگران بد تلاش می کنند از فرصت های موجود ارائه شده توسط IOTA و شبکه نمایش آن، Shimmer، برای فریب افراد بی خبر استفاده کنند.

Shimmer اخیراً یک ایردراپ نقدینگی ۱ میلیون دلاری را راه اندازی کرد تا جامعه IOTA را خوشحال کند. با این حال، به نظر می رسد که عوامل مخرب در تلاش هستند تا با فریب دادن کاربران مبتدی به ارسال پول یا افشای اطلاعات شخصی، از فرصت airdrop استفاده کنند.

آیوتا در توییتی جدید می گوید اشاره شده است که برخی از کاربران ایردراپ هایی دریافت کرده اند که URL هایی را برای کلاهبرداری از وب سایت ها نمایش می دهند. آیوتا توصیه می کند که کاربران هنگام دنبال کردن چنین پیوندهایی مراقب باشند و هرگز کلیدهای خصوصی یا یادداشت های خود را در کیف پول خود با کسی به اشتراک نگذارند.

کاربران همچنین باید بدانند که بنیاد آیوتا کیف پول رسمی وب یا کیف پول آنلاین ندارد. بنابراین هرکسی که خلاف آن را ادعا کند ممکن است کلاهبردار باشد که به دنبال سرقت پول است.

آخرین هشدار آیوتا به دنبال هشدار مشابهی از سوی Shimmer در ۵ فوریه است که به کاربران هشدار می دهد که مراقب کلاهبرداران باشند.

شیمر تکرار کرد که تنها یک کمپین ایردراپ Shimmer EVM در حال انجام است و کاربران فقط باید پیوندها و منابع رسمی کمپین را دنبال کنند. Shimmer در ادامه یک پست وبلاگ رسمی منتشر کرد که جزئیات و دستورالعمل‌های مربوط به کمپین airdrop را ارائه می‌کرد.

با توجه به این هشدارها، جامعه IOTA باید از کلیک بر روی پیوندهای مشکوک خودداری کند و از ارتباطات یا درخواست های کلاهبرداران دوری کند. قبل از تأیید هر تراکنش، کاربران باید آدرس ها و منابع را تأیید کنند و از کیف پولی ایمن و سازگار با شبکه ShimmerEVM استفاده کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا