اخبار ارز دیجیتال

INX برای دارایی های دیجیتال Voyager پیشنهاد ارائه می کند

FTX US در ماه سپتامبر یک مناقصه 1.4 میلیارد دلاری برای خرید دارایی‌های Voyager برنده شد، اما با اعلام ورشکستگی شرکت، این پول دوباره در دسترس بود.

پلتفرم معاملاتی INX پیشنهادی برای مبلغ نامشخصی برای خرید دارایی‌های کارگزاری ارز دیجیتال Voyager Digital ارائه کرده است.

در اطلاعیه 30 نوامبر، INX اعلام کرد که پس از اعلام ورشکستگی پلتفرم در ماه ژوئیه، یک رضایت نامه غیر الزام آور برای دارایی های Voyager ارسال کرده است. به گفته Shy Datika، مدیر عامل INX، این مناقصه با هدف ارائه “قابلیت اطمینان، فناوری و موقعیت نظارتی منحصر به فرد” برای کاربران وویجر که به دنبال ثبات در یک بازار بی ثبات هستند، بود.

پرونده اولیه ورشکستگی وویجر که در منطقه جنوبی نیویورک ثبت شد، نشان داد که این شرکت یک تا 10 میلیارد دلار به بیش از 100000 طلبکار در بحبوحه بازار نزولی و قرار گرفتن در معرض سرمایه سه پیکان بدهکار است. این احتمال وجود دارد که در ماه سپتامبر، FTX US برنده مناقصه 1.4 میلیارد دلاری برای خرید دارایی‌های Voyager شد، اما در ماه نوامبر وجوه دوباره جمع‌آوری شد، زیرا خود گروه FTX اعلام ورشکستگی کرد.

مربوط: Voyager Digital از مدیریت به دلیل عدم صلاحیت شکایت نخواهد کرد، یک ادعای بیمه ارائه خواهد کرد

طبق گزارش‌ها، بایننس در حال بررسی مناقصه برای دارایی‌های وویجر است و کراس‌تاور (CrossTower) یکی از شرکت‌هایی بود که قبل از نابودی FTX پیشنهاد داد. Cointelegraph در 13 نوامبر گزارش داد که CrossTower در حال کار بر روی یک پیشنهاد تجدید نظر شده پس از تشکیل پرونده ورشکستگی FTX Group است. INX در فرآیند مناقصه در ماه سپتامبر شرکت نکرد.

Cointelegraph برای اظهار نظر با INX تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا