اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم توکن امنیتی INX اولین توکن را از شرکت فهرست شده Greenbriar دریافت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

توکن امنیتی INX روی اتریوم زندگی می کند و از استاندارد ERC-1404 استفاده می کند.

طبق اعلامیه 3 آوریل از پلتفرم توکن سازی، INX اولین توکن امنیتی صادر شده توسط یک شرکت فهرست شده را راه اندازی کرده است.

توکن جدید نشان دهنده سهام Greenbriar Capital است که به صورت غیر توکن در بازار فرابورس ایالات متحده (OTC) تحت نماد نشانگر GEBRF و در بورس اوراق بهادار تورنتو به عنوان GRB معامله می شود.

Greenbriar توسعه دهنده محصولات مسکونی و انرژی سبز سطح پایه است. این اولین بار است که سهام این شرکت برای تجارت در شبکه عمومی بلاک چین در دسترس قرار می گیرد.

با توجه به فایل‌های راهنما این پلتفرم، توکن امنیتی INX در شبکه اتریوم قرار دارد و با استاندارد توکن محدود ساده ERC-1404 مطابقت دارد. هنگامی که کاربران توکن های امنیتی را از طریق INX خریداری می کنند، باید آدرس های اتریوم خود را با امضای پیام ها از طریق Metamask در لیست سفید قرار دهند. قرارداد هوشمند آدرس‌هایی را که در لیست سفید قرار گرفته‌اند را پیگیری می‌کند و اگر کاربر بخواهد توکن را به آدرسی که در لیست سفید نیست منتقل کند، انتقال با شکست مواجه می‌شود.

INX ادعا می کند که توکن های امنیتی را از طرف کاربران ذخیره نمی کند زیرا این توکن ها فقط در کیف پول کاربر نگهداری می شوند.

با توجه به رابط کاربری اپلیکیشن، این پلتفرم در حال حاضر برای هر توکن امنیتی خریداری شده برای پردازش قبض گاز اتریوم، ۲۵ دلار کارمزد دریافت می کند.

مربوط: Signum Digital برای ارائه توکن های امنیتی در هنگ کنگ تاییدیه دریافت کرد

INX قبلاً دو توکن امنیتی دیگر را در پلتفرم خود فهرست کرده بود. INX که نماینده سهام خود پلتفرم است و MSCO که نماینده سهام MS Token Fine Art Studio است. با این حال، در حالی که این توکن‌های قبلی نماینده شرکت‌های خصوصی بودند، GEBRF اولین شرکت عمومی با افشای مالی کامل است که به پلتفرم INX می‌پیوندد.

INX همچنین ارزهای دیجیتال سنتی مانند بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و Zcash (ZEC) را ارائه می دهد.

توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال اغلب سعی می کنند از طبقه بندی توکن های خود به عنوان اوراق بهادار اجتناب کنند. این نامگذاری توسعه دهندگان را ملزم می کند تا اطلاعات گسترده ای را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار و سایر سازمان های دولتی ارائه دهند. با این حال، برخی از کارشناسان استدلال می کنند که توکن سازی اوراق بهادار به نفع صنعت مالی سنتی خواهد بود.

در سپتامبر، صندوق رشد استراتژیک مراقبت های بهداشتی KKR II (HCSG II) با کمک Securitize Capital در شبکه Avalanche (AVAX) توکن شد. و در ماه اکتبر، بورس اوراق بهادار تل آویو اعلام کرد که در حال آزمایش یک برنامه معاملاتی اوراق قرضه توکن شده است. رالف کوبلی از انجمن کاسپر استدلال می کند که اوراق بهادار با پشتوانه وام مسکن توکنیزه شده برای جلوگیری از بحران های مالی آینده ضروری است.نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا