اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل BitGo می گوید اگر SEC با ETF های بیت کوین برخورد می کرد، سرمایه گذاران ممکن بود از FTX اجتناب کنند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته Mike Belshe، بی میلی SEC ایالات متحده برای رسیدگی به مسائل نظارتی “بنیادی” مانند صدور ETF BTC ممکن است راه را برای اتهامات سوء رفتار FTX هموار کرده باشد.

فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX و سایر تحولات نزولی در این فضا باعث ایجاد غوغا بین قانونگذاران و شاهدان در اولین جلسه استماع کمیته فرعی کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده در مورد دارایی های دیجیتال، فناوری مالی و گنجاندن شد. بحث از

مایک برچه، بنیانگذار و مدیر عامل BitGo در جلسه استماع 9 مارس خطاب به قانونگذاران گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با اقدامات اجرایی علیه شرکت های ارزهای دیجیتال “در تلاش برای انجام کار درست” است. فعال در کشور او به تجربه BitGo با نزدیک شدن به SEC در سال 2018 و گذر از فرآیند جستجوی جهت نظارتی در مورد این سوال که شرکت چگونه باید دارایی های خود را ذخیره کند، اشاره کرد، اما پاسخ قطعی دارد. من بیش از 4 سال منتظر ماندم.

به گفته Berchet، بی میلی SEC برای رسیدگی به مسائل نظارتی “بنیادی” مانند صدور وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین (BTC) منجر به سرمایه گذاران بی وجدان مانند Sam Bankman-Fried شده است. ممکن است درها به روی شخصی برای انجام FTX باز شده باشد. . مدیرعامل سابق با کیفرخواست‌هایی از سوی SEC، کمیسیون معاملات آتی کالا و دادستان‌های فدرال در ارتباط با جابه‌جایی وجوه کاربران بین بورس اوراق بهادار و Alameda Research مواجه است.

بلشی گفت: «اگر اصول اساسی ETF بیت‌کوین توسط SEC ارائه و تأیید شده بود، ما باید تعجب کنیم که آیا نمی‌توان از مقدار زیادی پولی که به FTX سرازیر شد، جلوگیری کرد. ما بیش از 25 برنامه معتبر داشتیم، برخی از اینوسکو و سایر شرکت‌های معتبر که سال‌ها در گذشته ETF انجام داده‌اند.

مایک بلشی، بنیانگذار و مدیر عامل BitGo در 9 مارس در کمیته فرعی دارایی های دیجیتال، فناوری مالی و گنجاندن سخنرانی خواهد کرد.

بیشتر بحث‌های بین قانون‌گذاران و کارشناسان صنعت در جلسات استماع حول این بود که آژانس‌های فدرال می‌توانند دارایی‌های رمزنگاری خاصی را در صورت تصویب قانون مربوطه توسط کنگره تنظیم کنند. به نظر می رسد برخی از قانونگذاران جمهوری خواه به ویژه از رویکرد دولت بایدن در قبال ارزهای رمزنگاری شده انتقاد کنند.

نماینده تام ایمر با استناد به گزارش 27 ژانویه کاخ سفید گفت: «این گزارش شرکت‌های ارز دیجیتال آمریکایی و مشتریان آمریکایی آن‌ها را در خارج از کشور، غیرقانونی، غیرشفاف و ناامن می‌خواند. به بازار فشار بیاورند.» درباره کاهش خطرات مرتبط با کریپتو. این دولت با استفاده از تاکتیک‌های ترساندن برای وادار کردن کل صنعت به خارج از کشور، بخش بانکداری را برای قطع فعالیت قانونی رمزارزها در ایالات متحده از بانک‌ها مسلح می‌کند.»

سایر شاهدان در این جلسه بیشتر از اینکه بر محکوم کردن یک نهاد، حزب سیاسی یا دولت ریاست جمهوری تمرکز کنند، از کل ارزهای دیجیتال انتقاد کردند. برد شرمن، نماینده کنگره، رمزنگاری را “آفت” سیستم اقتصادی خواند. لی راینرز، مدیر سیاستگذاری در مرکز اقتصاد مالی دوک، استدلال می‌کند که در حالی که FTX یکی از «سیب‌های بد» است، صنعت کریپتو در کل «فاسد» است.

رینرز می گوید: «ارزهای رمزپایه و ماهیت منحصر به فرد ارزهای رمزنگاری شده باعث افزایش FTX شد و به سرعت FTX را پایین آورد.

مربوط: واحد سرمایه گذاری سامسونگ ETF آتی بیت کوین را در بحبوحه افزایش علاقه به ارزهای دیجیتال راه اندازی کرد

جلسه استماع کمیته فرعی مجلس نمایندگان اولین جلسه در جلسه جدید کنگره بود که به مسائل مربوط به فروپاشی بازار ارزهای دیجیتال و FTX از دسامبر 2022 پرداخته بود. فوریه.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا