🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران از شکایت دسته جمعی علیه Terraform Labs و Do Kwon صرف نظر می کنند

پس گرفتن این پرونده در حالی صورت می گیرد که آقای تلا با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مواجه است و ممکن است آقای دو کوون به پایان دوران محکومیت خود در مونته نگرو نزدیک شود.

گروهی از سرمایه‌گذارانی که به‌دلیل اتهامات کلاهبرداری علیه آزمایشگاه‌های Terraform و یکی از بنیان‌گذاران آن، Do Kwon دعوای گروهی را رهبری می‌کردند، این شکایت را رد کردند.

در شکایتی که در ۲۸ سپتامبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی کالیفرنیا تنظیم شد، وکلای مدافع شاکی نیک پترسون، که شکایت را از طرف سرمایه گذاران مطرح کرد، اخطارهای فسخ داوطلبانه را فقط علیه Terraform و Kwon ارائه کردند. در این اطلاعیه دلیلی برای پس گرفتن پرونده بدون اطلاع قبلی مشخص نشده است.

” [Terraform Labs] متهم نیز به این شکایت پاسخی نداده است. […] این پرونده همچنین درخواستی برای قضاوت اجمالی ارائه نکرده است.» دادگاه به هیچ هدفی در این مورد کلاس پیشنهادی را تایید نکرد و این اخراج ضرری ندارد و بنابراین برای اعضای کلاس پیشنهادی الزام آور نیست.

مربوط: دو کوون می گوید درخواست استرداد SEC غیرممکن است

تیم حقوقی پترسون این شکایت را در ژوئن ۲۰۲۲ پس از سقوط Terraform Labs، که بسیاری معتقدند باعث سقوط بازار کریپتو شد، تنظیم کردند. از آن زمان، Kwon و این شرکت به دلیل مشارکت در طرح هایی با هدف کلاهبرداری از سرمایه گذاران، مورد هدف مقامات متعددی در سراسر جهان قرار گرفته اند.

در ماه فوریه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یک شکایت مدنی علیه Kwon و Terra به اتهام “سازمان دادن به یک کلاهبرداری چند میلیارد دلاری در اوراق بهادار رمزنگاری شده” تنظیم کرد. مقامات مونته نگرو کوون را در ماه مارس دستگیر کردند و بعداً او را به دلیل استفاده از اسناد مسافرتی جعلی به چهار ماه زندان محکوم کردند. در زمان انتشار، مشخص نبود که آیا او در مونته نگرو آزاد می شود یا به آمریکا یا کره جنوبی استرداد می شود.

مجله: ترا به دلیل غرور او فرو ریخت – مبارزه با چاقو


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا