🚨 اخبار ارز دیجیتال

نظرسنجی Nomura: سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال می خواهند، اما بدون حمایت TradFi نمی توانند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک نظرسنجی توسط Nomura Laser Digital نشان داد که اکثر سرمایه گذاران نهادی مورد بررسی در مورد ارزهای دیجیتال مشتاق هستند.

بر اساس نظرسنجی بخش دارایی های دیجیتال Nomura، سرمایه گذاران حرفه ای هنوز هم مشتاق ارزهای دیجیتال هستند، اما پیش از سرمایه گذاری خود، از موسسات مالی بزرگ سنتی حمایت می کنند.

علاقه سازمانی به ارزهای دیجیتال در هفته‌های اخیر به دلیل افزایش عدم قطعیت نظارتی در ایالات متحده و سرکوب‌های نظارتی در سراسر صنعت متوقف شده است.

در نظرسنجی سرمایه‌گذار دیجیتال لیزری که در آوریل انجام شد، ۹۰ درصد از سرمایه‌گذاران حرفه‌ای مورد بررسی گفتند که قبل از اینکه خودشان یا مشتریانشان سرمایه‌گذاری کنند، صندوق‌های رمزنگاری یا وسایل سرمایه‌گذاری را در نظر خواهند گرفت. ” آنجا.

با این حال، ۹۶٪ از آنها معتقدند که دارایی های دیجیتال “نماینده فرصت های متنوع سرمایه گذاری” علاوه بر طبقات دارایی های سنتی مانند درآمد ثابت، پول نقد، سهام و کالاها هستند.

ناظران صنعت انتظار دارند سرمایه گذاری سازمانی پس از ثبت نام ETF نقطه ای بلک راک افزایش یابد.

علاوه بر این، ۸۲ درصد از سرمایه‌گذاران حرفه‌ای که با آنها مصاحبه شد، در مورد طبقه دارایی‌های رمزنگاری به طور کلی در ۱۲ ماه آینده خوش‌بین بودند. آنها به طور خاص بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را ذکر کردند و تقریباً نیمی از پاسخ دهندگان بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را به عنوان پایه اقتصاد Web3 و “منبع فرصت های سرمایه گذاری بلند مدت” ذکر کردند. بود.

دکتر جز محدین، مدیر عامل لیزر دیجیتال، گفت که سرمایه گذاران نهادی “نقش متمایز دارایی های دیجیتال را در محیط مدیریت سرمایه گذاری و مزایایی که به ارمغان می آورند، مانند تنوع پرتفوی را می شناسند.” این نظرسنجی نشان داد که وجود دارد.

با این حال، حدود سه چهارم آنها گفتند “محدودیت های قانونی یا نظارتی” می تواند آنها یا مشتریانشان را از سرمایه گذاری در وجوه و محصولات مرتبط با رمزنگاری منع کند.

رگولاتورهای جهانی پس از ورشکستگی FTX در ماه نوامبر، موضع سختگیرانه‌ای در قبال بخش دارایی‌های دیجیتال اتخاذ کردند، اما بسیاری از کشورها به طور فعال مقرراتی را برای این طبقه دارایی جدید وضع می‌کنند.

لیزر دیجیتال یک نظرسنجی جهانی مستقل از سرمایه گذاران نهادی در ۲۱ کشور در سراسر اروپا، خاورمیانه، آسیا، آفریقای جنوبی و آمریکای لاتین انجام داد.

بیش از ۳۰۰ سرمایه گذار نهادی، از جمله مدیران دارایی، صندوق های بازنشستگی، صندوق های تامینی، صندوق های سرمایه گذاری و مدیران دارایی بیمه، با دارایی های کل ۴.۹ تریلیون دلار مورد بررسی قرار گرفتند.

مربوط: نظرسنجی: مؤسسات مالی «بسیار علاقه مند» به ETF های رمزنگاری هستند، اما خرید جالب است

Nomura در سپتامبر ۲۰۲۲ بخش سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Laser Digital خود را تأسیس کرد.

یکی از شرکت‌های تابعه یک بانک بزرگ ژاپنی برای جهش رشد بعدی صنعت ارزهای دیجیتال، روی آسیا متمرکز شده است. محدین در ۱۳ ژوئن گفت که شفاف سازی مقررات در ژاپن و هنگ کنگ مشارکت خرده فروشی را تشویق می کند.

او گفت: «آسیا از آنچه در ایالات متحده رخ داد سود برده است و متوجه شده است که از چه چیزی باید اجتناب کند.

مجله: سرایت کریپتو کره جنوبی، بانک اتریوم چین، فرش قرمز صرافی هنگ کنگ: آسیا اکسپرسنویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا