اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران Web3 را تعقیب می کنند زیرا صنعت بلاک چین با وجود بازار خرسی ایجاد می شود

تحقیقات کوین تلگراف از سرمایه گذاران خطرپذیر و کارشناسان ارشد این صنعت پرسیده است: “Web3 چیست و چه معنایی برای صنعت دارد؟”

سه ماهه سوم سال 2022 شاهد کاهش فعالیت سرمایه گذاری خطرپذیر در صنعت بلاک چین بودیم. به نظر می رسد سرمایه گذاران از امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) به Web3 در حال حرکت هستند.

صنعت کریپتو معمولاً با سوء استفاده از کلمات کلیدی مشکل دارد، دقیقاً مانند «DeFi» که چند سال پیش در همه جا وجود داشت. در سال 2022، به نظر می‌رسد که همه استارت‌آپ‌های جدید و شرکت‌های تاسیس‌شده بلاک چین به طور یکسان در حال انتخاب «Web3» هستند. اما واقعاً Web3 چیست؟

تحقیقات کوین تلگراف در گزارش اخیر سرمایه گذاری خطرپذیر خود برای سه ماهه سوم 2022 به این موضوع پرداخته است. برای درک بیشتر این موضوع، ما یک میزگرد با سرمایه گذاران سرمایه گذاری خطرپذیر برگزار کردیم تا ببینیم آنها چگونه Web3 را می بینند.

Web3: جدیدترین کلمه کلیدی

از پانل پرسیده شد که آیا از عبارت Web3 بیش از حد استفاده شده است یا این مشکل بزرگ بعدی است. تیم دریپر، بنیانگذار دراپر فیشر ژوروتسون گفت:

“رسانه ها تصورات مردم را تسخیر کرده اند و آنها می گویند، “Web3! مطمئناً من را به فکر فرو برد، “خوب، با Web3 چه کار می توانم انجام دهم؟” بنابراین ناگهان خلاقیت بیشتری پیدا کردند. “

دراپر بینشی از وضعیت فعلی صنعت ارزهای دیجیتال و افکار خود در وب 3 ارائه کرد. همچنین Smiyet Belrhiti، شریک مدیریت Keychain Ventures که فرصت‌های سرمایه‌گذاری Web3 و بلاک چین را تامین می‌کند، در این پنل حضور داشت. جولیان لینگر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Relai، یک برنامه بیت کوین (BTC) پانل را تکمیل کرد.

دراپر در مورد احساسات نزولی که در حال حاضر توسط سرمایه گذاران خطرپذیر ابراز می شود، گفت:

سرمایه‌گذاران همیشه اشتباه می‌کنند. وقتی همه چیز خوب پیش می‌رود و سرمایه‌گذاران خطرپذیر باید با یکدیگر رقابت کنند، تبلیغات می‌کنند و وارد می‌شوند. […] البته اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در سرمایه گذاری خطرپذیر است. “

مهمانان پانل همچنین در مورد وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال، فعالیت سرمایه گذاری خطرپذیر در فضای رمزنگاری، روندهای محبوب در سال 2022 و آنچه در سال 2023 انتظار می رود، بحث کردند. آینده.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه مشاوره یا توصیه های خاص در مورد هر شخص یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا