اخبار ارز دیجیتال

1 از هر 4 شرکت سرمایه گذاری دارای مدیران ارشد است که به دارایی های دیجیتال اختصاص داده شده اند: گزارش

دوره های اندرو تیت

بر اساس گزارش اخیر، یک چهارم مدیران دارایی و صندوق های تامینی در ایالات متحده و اروپا، مدیران ارشد را برای نظارت بر استراتژی های دارایی دیجیتال خود استخدام می کنند.

در ایالات متحده و اروپا، شرکت های سرمایه گذاری به طور فزاینده ای مدیران ارشد را برای هدایت استراتژی های سرمایه گذاری دارایی دیجیتال خود بر اساس یافته های شرکت های اطلاعاتی بازار منصوب می کنند.

بر اساس گزارش اخیر Amber Data با عنوان “دارایی های دیجیتال: زیرساخت داده مدیران سوخت”، 24 درصد از شرکت های مدیریت دارایی استراتژی دارایی دیجیتال را اتخاذ کرده اند و 13 درصد دیگر نیز قصد دارند استراتژی دارایی دیجیتال خود را در دو سال آینده گسترش دهند. ما در حال برنامه ریزی برای معرفی یک استراتژی دارایی هستیم. ”

این نقش‌ها در حال رشد هستند و تقریباً یک چهارم شرکت‌ها نقشی ارشد به دارایی‌های دیجیتال دارند که نشان‌دهنده جدیت اجرا و خرید از سوی مدیریت ارشد است.»

سازمانی با نقشی ارشد که به اجرای استراتژی دارایی اختصاص داده شده است.منبع: Amber Data

در این گزارش 60 متخصص سرمایه گذاری از ایالات متحده، بریتانیا و اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار گرفتند. نقش آنها شامل مدیران دارایی، صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران بود.

بر اساس این مطالعه، نزدیک به نیمی (48 درصد) از شرکت‌های مورد بررسی دارایی‌های دیجیتالی در پرتفوی خود دارند.

این گزارش همچنین پیش‌بینی می‌کند که طی دو سال آینده، مدیران استراتژی‌های تجاری و سرمایه‌گذاری را با تمرکز بر ایجاد محصولات سرمایه‌گذاری نوآورانه در اولویت قرار خواهند داد.

مرتبط: این پلت فرم DeFi مدیریت دارایی های خودکار را برای سرمایه گذاران خرد امکان پذیر می کند

این گزارش خاطرنشان می‌کند که با وجود فشارهای نظارتی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، نتایج مثبت در سال‌های آینده محتمل است.

در این گزارش آمده است: “خبر خوب این است که موج ممکن است در حال تغییر باشد. در طول پنج سال آینده، ما انتظار داریم SEC و CFTC مثبت ترین فرصت ها را برای سرمایه گذاران در تحقیقات ما فراهم کنند.”

علاوه بر این، پیروزی قانونی جزئی اخیر ریپل، پتانسیل بیشتری را برای شرکت‌های مدیریت دارایی برای اتخاذ استراتژی‌های دارایی دیجیتال برجسته کرد.

در اخبار اخیر، شرکت مدیریت دارایی دیجیتال اروپایی CoinShares مجموع درآمد خود را 20.3 میلیون پوند (25.9 میلیون دلار) برای سه ماهه دوم سال 2023 گزارش کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 33 درصد افزایش داشت.

مجله: کتیبه بازگشتی: بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی عرضه می شود

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا