🚨 اخبار ارز دیجیتال

Invesco Galaxy برای ETF EtherSpot اعمال می شود

طبق گزارش‌ها، شرکت‌های سرمایه‌گذاری Invesco و Galaxy Digital در ۲۹ سپتامبر برای یک ETF Spot Ethereum به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درخواست کردند.

مدیران دارایی همچنان به دنبال محصولات دارایی دیجیتال هستند، زیرا گزارش شده است که Invesco و Galaxy Digital در تاریخ ۲۹ سپتامبر برای یک صندوق قابل معامله در بورس Ethereum (ETF) ثبت نام کردند.

جیمز سیفرت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، پرونده را در X (توئیتر سابق) منتشر کرد، حتی اگر پرونده در زمان نگارش این مقاله در پایگاه داده عمومی SEC آپلود نشده بود.

سخنگوی Invesco از تایید این درخواست خودداری کرد و گفت که این شرکت نمی تواند در مورد محصولاتی که هنوز در حال ثبت نام هستند اظهار نظر کند. کوین تلگراف با گلکسی تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

با تشکیل پرونده در ۲۹ سپتامبر، Invesco و Galaxy به تعداد فزاینده‌ای از مدیران سرمایه‌گذاری می‌پیوندند که به دنبال تأییدیه نظارتی برای ETH ETF نقطه‌ای هستند. در ۲۷ سپتامبر، SEC تصمیم خود را در مورد پرونده های قبلی از ARK 21Shares و VanEck به تعویق انداخت و مهلت را از ۲۵ دسامبر به ۲۶ تمدید کرد. کمیسیون SEC گفت: “کمیسیون معتقد است که مناسب است یک دوره طولانی تر برای اقدام در مورد تغییرات قوانین پیشنهادی مشخص شود تا زمان کافی برای بررسی تغییرات قوانین پیشنهادی و مسائل مطرح شده در آن وجود داشته باشد.”

در حالی که ممکن است ETF Spot Ether برای مدتی در دسترس نباشد، ETF مبتنی بر معاملات آتی اتر باید از اوایل هفته آینده در دسترس باشد. در ۲۸ سپتامبر، شرکت سرمایه گذاری شروع به آماده سازی برای افزودن ابزارهای معاملات آتی ETH به پرتفوی خود کرد. به عنوان مثال، VanEck بیانیه‌ای در رابطه با ETF استراتژی اتریوم (ticker EFUT) صادر کرد که به زودی در بورس گزینه‌های شیکاگو فهرست می‌شود.

شرکت دیگری که یک ETF ارز دیجیتال آتی را معرفی می کند، Valkyrie است. مدیر دارایی شروع به ارائه قراردادهای آتی اتر از طریق ETF استراتژی بیت کوین موجود خود خواهد کرد (که اکنون با نام تجاری Valkyrie Bitcoin و Ether Strategy ETF تغییر نام داده شده است). یکی از سخنگویان Valkyrie به کوین تلگراف گفت که ETF استراتژی بیت کوین این شرکت به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا به معاملات آتی اتر و بیت کوین (BTC) «زیر یک بسته بندی» دسترسی داشته باشند.

به طور مشابه، Bitwise یک دفترچه به روز شده برای بیت‌کوین و اتر Equal Weight Futures ETF خود در ۲۸ سپتامبر ارائه کرد که انتظار می‌رود هفته آینده نیز فعالیت خود را آغاز کند. سیفرت گفت که ProShares نیز درخواست داده است و Kerry ETF در حال همکاری با HashDex برای راه‌اندازی یک ETF آتی اتر در روزهای آینده است.

اتر در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۱۶۶۶ دلار معامله می شود که به دلیل هیجان در مورد اولین ETF آتی است.

مجله: آیا DAO ها برای قابل دوام بودن بیش از حد تبلیغاتی هستند؟


نویسنده: Ana Paula Pereira
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا