اخبار ارز دیجیتال

Intuit مدل های منحصر به فرد زبان مقیاس بزرگ را برای Fintech با GenOS معرفی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Intuit سیستم عاملی را برای هوش مصنوعی مولد راه‌اندازی کرد که شامل مدل‌های هوش مصنوعی آموزش‌دیده بر روی داده‌های مالی شرکت است.

غول فین‌تک Intuit که محصولاتش شامل TurboTax، Mint، Credit Karma، MailChimp و QuickBooks می‌شود، اخیراً پلت‌فرم خدمات نرم‌افزاری خود را برای گنجاندن GenOS، یک سیستم عامل برای فناوری هوش مصنوعی مولد، گسترش داده است.

طبق گفته Intuit، سیستم عامل جدید با یک استودیوی توسعه دهنده، یک کتابخانه UX، یک لایه زمان اجرا و مجموعه ای از ابزارها شامل چندین مدل زبان بزرگ (LLM) از پیش آموزش دیده ارائه می شود.

چندین شرکت معروف اخیراً راه حل های شخص ثالث LLM مانند ChatGPT OpenAI را برای نیازهای خاص خود اتخاذ کرده اند. با این حال، Intuit با ایجاد ابزارهای خاص خود و پلتفرم توسعه و استقرار خود رویکرد متفاوتی در پیش گرفته است.

Intuit لزوماً به خاطر محصولات هوش مصنوعی‌اش شناخته نمی‌شود، اما پیشروی مستقر در صنعت آن را در موقعیت خوبی برای استفاده از داده‌های داخلی برای آموزش مدل‌های مشابه ChatGPT قرار می‌دهد. مزیت اصلی انجام این کار این است که شرکت‌ها می‌توانند در مورد داده‌هایی که شامل می‌شوند گزینشی باشند، بنابراین مدل را برای فین‌تک‌ها تنظیم می‌کنند.

جایی که ChatGPT و LLM های مشابه مانند Google’s Bard معمولاً به عنوان چت ربات های عمومی قرار می گیرند، یعنی برای بحث در مورد هر موضوعی طراحی شده اند، به طور خاص برای داده های مالی آموزش دیده اند.

و Intuit طبق گزارش ها داده های زیادی برای پردازش دارد. بر اساس اطلاعیه ۶ خرداد:

این شرکت دارای ۴۰۰۰۰۰ ویژگی مشتری و مالی در هر کسب و کار کوچک، ۵۵۰۰۰ ویژگی مالیاتی و مالی به ازای هر مصرف کننده است و با بیش از ۲۴۰۰۰ موسسه مالی ارتباط دارد. بیش از ۷۳۰ میلیون تراکنش مبتنی بر هوش مصنوعی در سال. تعامل با مشتری، Intuit 58 میلیارد پیش بینی یادگیری ماشینی را در هر سال تولید می کند. روز.»

اینکه Intuit دقیقاً چگونه قصد پیاده سازی GenOS را دارد، هنوز مشخص نیست، زیرا این شرکت تاکنون هیچ اطلاعات خاصی در مورد LLM که در حال حاضر از طریق پلتفرم جدید در حال توسعه است، فاش نکرده است. با این حال، برخی از موارد استفاده اولیه برای مدل های مشابه در آموزش مصرف کننده و خدمات مشتری است.

مربوط: بازده ارزهای دیجیتال مرتبط با هوش مصنوعی پس از راه اندازی ChatGPT تا ۴۱ درصد افزایش می یابد

راه اندازی GenOS در زمان آشفتگی برای مالیات دهندگان ایالات متحده انجام می شود، اما می تواند برای کاربران محصول شاخص آن، TurboTax، آرامش ایجاد کند.

سرویس درآمد داخلی (IRS) اکنون مورد انتقاد جمهوری خواهان محافظه کار است که پیشنهاد کاهش ۲۱ میلیارد دلاری را طی دو سال آینده داده اند.

چنین کاهش‌هایی تهدیدی برای تضعیف تلاش‌های IRS برای مدرن‌سازی خدمات مالیاتی کشور است و می‌تواند بر سیستم تشکیل پرونده مالیاتی پیچیده تأثیر منفی بگذارد. این، همراه با عدم اطمینان اخیر در مورد ماهیت حقوقی دارایی های دیجیتال به دنبال شکایت های SEC علیه صرافی های رمزنگاری Binance و Coinbase، چالش مهمی را برای ۴۳ میلیون مالیات دهندگان آمریکایی که دارایی های رمزنگاری شده دارند، ایجاد می کند. نشان دهنده مشکلی است که می تواند باعث شود.نویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا