اخبار ارز دیجیتال

کارآموز در Gensler؟ آموزش کالج SEC از ۱۵ دلار در ساعت شروع می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

SEC کارآموزان کالج را از ۱۵.۰۹ دلار در ساعت استخدام می کند، که کمتر از حداقل دستمزد در واشنگتن دی سی، جایی که دفتر مرکزی تنظیم کننده است، است.

دانشجویانی که خواهان کارآموزی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هستند، خوش شانس هستند. رگولاتورها برنامه های کاربردی برای برنامه دانش پژوهان پاییز ۲۰۲۳ را باز کرده اند.

SEC به دنبال “کارآموزان دانشجو” در برنامه های تجارت و قانون است و برنامه های تجاری بین ۱۵.۰۹ تا ۲۸.۸۳ دلار در ساعت برای آموزش در مقر واشنگتن دی سی ما پرداخت می کنند.

حداقل دامنه نرخ های ارسال شده در برنامه کسب و کار کمتر از حداقل دستمزد فعلی واشنگتن دی سی ۱۶.۱۰ دلار است.

با این حال، اکثر شرکت ها در ایالات متحده به طور کلی هیچ تعهد قانونی برای پرداخت حقوق کارورز ندارند، در صورتی که رابطه کاری مطابق با “آزمون ذینفع اصلی” تعیین شده در قانون استانداردهای کار منصفانه باشد.

برنامه حقوقی SEC نرخ های سخاوتمندانه تری را پرداخت می کند، با نرخ های ۲۳.۴۷ تا ۳۵.۲۷ دلار در ساعت برای دفاتر منطقه ای و واشنگتن دی سی تبلیغ می شود.

این برنامه برای دانشجویانی که در حال حاضر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند برای یک دوره کارآموزی ۱۰ هفته ای از ۲۸ آگوست و پایان در ۳ نوامبر آزاد است.

بر اساس فهرست های شغلی، هر دو برنامه در سایر ایالت های ایالات متحده برای دفاتر منطقه ای نظارتی در مکان هایی مانند کالیفرنیا، کلرادو، فلوریدا و جورجیا باز هستند.

الزامات استخدام برای کارآموزان دانشجو به عنوان بخشی از یک برنامه تجاری. سس: مشاغل ایالات متحده آمریکا

به عنوان بخشی از درخواست، افراد علاقه مند باید پایین ترین درجه حقوقی را که مایل به پذیرش برای این موقعیت هستند انتخاب کنند.

مربوط: توسعه دهندگان کریپتو باید با SEC کار کنند تا زمینه مشترک پیدا کنند

طبق این پست، SEC به دنبال محققان در زمینه های مختلف از جمله بلاک چین، فناوری دفتر کل توزیع شده، علوم کامپیوتر و امنیت سایبری است.

در ماه می گذشته، SEC واحد سایبری خود را نزدیک به ۵۰ درصد گسترش داد. این واحد متشکل از بخش‌های «دارایی‌های رمزنگاری» و «سایبری» است که بخش‌های تعیین‌شده را نادیده می‌گیرند و به تعیین محل پیگیری اقدامات اجرایی کمک می‌کنند.

اگر علاقه مند به آموزش هستید، لطفا درخواست خود را تا ۳ آوریل ارسال کنید.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا