🚨 اخبار ارز دیجیتال

افزایش نرخ بهره ممکن است به زودی متوقف شود – در اینجا دلیل آن است

گزارش بازار این هفته به بررسی قیمت اخیر بیت کوین و نشست آتی FOMC می پردازد، جایی که برخی گمانه زنی می کنند که ممکن است نرخ بهره معلق شود.

در قسمت این هفته، گزارش بازارتحلیلگر مارسل پکمن در مورد قدرت بیت کوین (BTC) بحث می کند، زیرا سرمایه گذاران در آستانه نشست کمیته بازار آزاد فدرال رزرو آمریکا (FOMC) روی مسدود شدن نرخ بهره شرط بندی می کنند.

پچمن گفت که آمارهای تورم اخیر نشان می دهد که هدف ۲ درصدی فدرال رزرو در دسترس است و با اشاره به زمان تأخیر تغییرات نرخ بهره بر تورم و بی ثباتی گذشته ناشی از افزایش نرخ ها اشاره می کند.

پچمن سپس به کاهش عرضه بیت کوین در صرافی ها اشاره می کند که به عنوان یک سیگنال صعودی دیده می شود. با این حال، او موافق نیست که این تنها دلیل افزایش قیمت بیت کوین است. مارسل همچنین در حال بررسی این موضوع است که آیا این فعالیت مربوط به نشست FOMC است یا خیر، اما معتقد است که بعید است که یک رویداد کوتاه مدت باشد.

موضوع بعدی که در این نمایشگاه به آن پرداخته می شود، درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای دسترسی به نرم افزار Binance.US است. پکمن توضیح داد که اگرچه ممکن است به نظر برسد که SEC در دادگاه شکست خورده است، قاضی درباره مدیریت دارایی‌های Binance.US ابراز تردید کرد و خواستار شواهد بیشتری شد.

پکمن حدس می‌زند که بایننس به دنبال تاخیر و تمدید برای ارسال اسناد و سازماندهی مجدد عملیات خود بود. پچمن اظهارات قاضی علیه بایننس را برجسته کرد و به چالش هایی که ممکن است در رد اتهامات و تأثیر بالقوه آن بر آینده صرافی با آن مواجه شود، اذعان کرد.

اپیزود کامل را بشنوید گزارش بازار فراموش نکنید که برای دریافت آخرین مطالب، کانال جدید ما در YouTube Markets & Research Cointelegraph را لایک کنید و در آن مشترک شوید.

نویسنده: Marcel Pechman
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا