اخبار ارز دیجیتال

آینده ورزش های تعاملی NFT حوزه لاس وگاس را هیجان زده می کند: کلکسیونرهای NFT


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اندی موری، UFC، گلف زنان و NBA از NFT های منحصر به فرد به عنوان آینده ای تعاملی برای طرفداران ورزش استقبال می کنند و با Tjo خالق NFT ملاقات می کنند.

گرگ اوکفورد، یکی از بنیانگذاران NFT Fest استرالیا، راهنمای شما به دنیای NFT ها از دیدگاه کلکسیونرها و طرفداران خواهد بود.

اندی موری x ویمبلدون x رفیک آنادولو

انتشار ویژه پیوند NFT در میان ستاره های تنیس اندی موری، ویمبلدون و هنرمندان مشهور دیجیتال، رفیک آنادولو. به مناسبت دهمین سالگرد قهرمانی اندی موری ستاره تنیس ویمبلدون.

اندی موری
اندی موری با سنسور. (توییتر)

این نمایشگاه به عنوان اولین نمایشگاه در جهان توصیف می شود که تلفیقی از هنرهای زیبا، ورزش های با عملکرد بالا و علم داده را بررسی می کند. یک ویدیوی تیزر نشان می دهد که این اثر هنری نمایشی بصری از نقاط بازی، از جمله حرکات بدن، در حرفه درخشان موری در آخرین رشته های تنیس زمین چمن است.

با قیمت 147 دلار، تا کنون 248 بشقاب ضرب شده است و دوره ضرب در 16 جولای به پایان رسید. خریداران می‌توانند از طریق کارت‌های اعتباری منیفولد از ارزهای دیجیتال یا منت استفاده کنند. دارندگان توکن همچنین این فرصت را خواهند داشت که نسخه چاپی فیزیکی اثر هنری را در زمان بعدی خریداری کنند.

این نمایشگاه به عنوان اولین نمایشگاه در جهان توصیف می شود که تلفیقی از هنرهای زیبا، ورزش های با عملکرد بالا و علم داده را بررسی می کند. یک ویدیوی تیزر نشان می دهد که این اثر هنری نمایشی بصری از نقاط بازی، از جمله حرکات بدن، در حرفه درخشان موری در آخرین رشته های تنیس زمین چمن است.

با قیمت 147 دلار، تا کنون 248 بشقاب ضرب شده است و دوره ضرب در 16 جولای به پایان رسید. خریداران می‌توانند از طریق کارت‌های اعتباری منیفولد از ارزهای دیجیتال یا منت استفاده کنند. دارندگان توکن همچنین این فرصت را خواهند داشت که نسخه چاپی فیزیکی اثر هنری را در زمان بعدی خریداری کنند.

نمایشگاه
آثار هنری نمایشگاهی (تعداد زیاد و متنوع)

من معتقدم آنچه در اینجا شاهد آن هستیم نشانه اولیه گرایش به یادگاری های ورزشی و هواداران عمومی است. ماهیت مشارکتی هنر/کلکسیون دیجیتال و توانایی لایه‌بندی ابزارهای کاربردی در بالای آن، یک پیشنهاد ارزش قانع‌کننده برای مدیران ورزشی و ورزشکاران است.

آینده ابتدا با دیجیتال آغاز می شود. مقیاس پذیری و دسترسی، محرک های بزرگی برای ورزش هستند که مخاطبان را در سراسر جهان جذب می کنند. آدام سیلور، کمیسر NBA هفته گذشته گفت: باهم NBA:

ساختمان ما اساساً پر است، بنابراین نمی‌توانیم عرصه خود را گسترش دهیم، و هواداران 99.9+ ما NBA را منحصراً از طریق رسانه ما تجربه می‌کنند. اینگونه است که از طریق فناوری، محصولی مانند NBA Top Shot می تواند فراتر از آن گسترش یابد.

آرتبال باز گلف زنان ایالات متحده

هفته گذشته، گلف جای پای پروژه گرند اسلم NFT مسابقات آزاد استرالیا، AO Artball را دنبال کرد و مفهوم مشابهی را در مسابقات آزاد زنان ایالات متحده ارائه کرد. با آرت بال همنام، USGA با برخی از معماران مشابه در پروژه ای همکاری کرد تا بخشی از سطح زمین ورزشی را به NFT متصل کند.

بیش از 3000 نفر NFT های مرتبط با طرح را در هفدهمین دوره سبز میزبان، Pebble Beach، به صورت رایگان ضرب کرده اند. در حالی که نسخه تنیس NFT را هنگامی که نقطه مسابقه در منطقه شما فرود آمد، ارتقا داد، مسابقات آزاد زنان ایالات متحده ویژگی‌های متنوعی را ارائه می‌دهد که قابل ارتقا هستند، مانند نقطه فرود، نزدیک‌ترین نقطه به سوراخ، و طولانی‌ترین سوراخ بیرون. روش انتخاب شد. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد مکانیزم بخوانید.

مفهوم ArtBall یک مفهوم قدرتمند است، با مشاهده ادغام فناوری ردیابی داده های ورزشی بسیار پیچیده موجود با روش های جدید برای تعامل با طرفداران از طریق محو کردن خطوط بین تجربیات فیزیکی و دیجیتال.

درود بر هنرمند امی گودچایلد او پیشگام هنر مولد توپ گلف بود. بسیار تمیز و ترد به نظر می رسد. این نمونه دیگری از ترکیب ورزش و هنر از طریق NFT است.

گلف زنان آمریکا
نمونه ای از آرت بال رسمی برای مسابقات آزاد زنان ایالات متحده در سال 2023. (usga.artball.io)

UFC کلکسیون‌ها و بازی‌های موبایل اول را ادغام می‌کند

UFC یک همکاری چند ساله جدید را با Concept Labs برای توسعه بیشتر مجموعه‌های UFC Strike مبتنی بر Flow اعلام کرده است.

اساس قرارداد جدید شامل UFC Strike: Fight Camp، اولین بازی مدیریت فهرست تلفن همراه سازگار با کالاهای دیجیتال UFC Strike خواهد بود. دارندگان همچنین می‌توانند در قرعه‌کشی Match Matcher شرکت کنند، جایی که می‌توانند با دانا وایت، رئیس UFC ملاقات کنند تا مسابقه رویایی خود را به‌علاوه سایر مزایای انحصاری پیشنهاد دهند. تجربه فن دیجیتال و IRL.

آنچه در بازار هنر NFT داغ است

برخی از فروش های بزرگ Fidenza به قیمت 75 ETH و 71 ETH، Ringer #514 با 88 ETH، و Bold Chromie Squigl با 28.5 ETH فروخته می شود.

همچنین بخوانید: فیدنزا: تایلر هابز نرم‌افزاری را ایجاد کرد که میلیون‌ها دلار هنر خلق می‌کند

اما هفته گذشته، ما در واقع به Terraforms در Mathcastles کمک کردیم و از 145 فروش برای پروژه هنری زمینی خود که در دسامبر 2021 آغاز شد، پیشی گرفتیم. در مقایسه، هفته گذشته 50 فروش وجود داشت. طی 7 روز گذشته، کف جمع آوری از 1.2 ETH به 2.17 ETH افزایش یافته است.

سازنده NFT: tjo

ما با نوابغ هنرمندان ترکیبی آشنا می شویم، چو اصالتا اهل کبک کانادا است.

tjo کیست؟

من در ابتدا توسط یکی از دوستانم با NFT آشنا شدم والی ساجیمی در اواخر سال 2020، هنر واقعا منحصر به فرد tjos خروجی ای برای بیماری های OCD تشخیص داده شده است و تلاش می کند تا سلامت روان را روشن کند. او اولین توکن خود را در 23 فوریه 2021 ضرب کرد و گفت که در آن زمان درک کمی از NFT ها داشت، اما آنها را جذاب می دانست.

BleU - tjo
Tjo’s BLeU به قیمت 69.42 ETH، معادل 113100 دلار در تاریخ عرضه فروخته شد. (فوق العاده نادر)

احساسات و تجربیات خودم با OCD خالص تأثیر زیادی بر هنر من داشته است. من نمی‌خواهم مردم هنگام کار با آن احساسات خاصی را احساس کنند، بلکه آنها را وادار می‌کند تا عمیقاً درون خود بنگرند و احساساتی را که همیشه وجود داشته‌اند، آشکار کنند.

همچنین امیدوارم که به اشتراک گذاشتن این تجربیات به افرادی که با اختلالات روانی دست و پنجه نرم کرده اند کمک کند تا نسبت به تفاوت های خود احساس بهتری داشته باشند.

سبک tjos و تأثیرات

با سابقه ای در نقاشی های فیزیکی و عکاسی، tjo، مانند بسیاری دیگر که روی بلاک چین کار می کنند، دوست ندارد با او به عنوان یک نوع هنرمند خاص رفتار شود.

من به خصوص از نحوه بحث در مورد سبک ها در بازاری مانند NFT استقبال نمی کنم. بدون توجه به پیشینه تاریخی آن به عنوان ابزاری برای گمانه زنی مورد استفاده قرار گرفته است. اگر بخواهید هنر من را در دسته بندی ها قرار دهید، من رسانه های مختلط می شوم. آسان است. Tjo می‌گوید که او رسانه‌ها و رویکردهای مختلف، دیجیتال و فیزیکی را با هم ترکیب می‌کند.

اساطیر یونانی و انیمه تأثیر زیادی بر آثار او دارند.

من بیشتر و بیشتر تحت تأثیر اساطیر یونان هستم. چیزی در مورد آن داستان ها من را هیجان زده و جذاب می کند. من همچنین عاشق انیمیشن هایی مانند Cowboy Bebop، Ghost in the Shell و Neon Genesis Evangelion هستم.

برای پیدا کردن خودم و زبان تصویری که برایم مناسب است. فرانسیس بیکن (نقاش فیگوراتیو بریتانیایی زاده ایرلندی)، ژان میشل باسکیا (هنرمند آمریکایی که در جنبش نئواکسپرسیونیستی شرکت کرد)، تیم واکر (عکاس مد بریتانیایی)، فرانک اوکنفلز (عکاس آمریکایی) و بسیاری از هنرمندان دیگر تاثیر زیادی روی من گذاشت مشهور) کازیمیر مالویچ (هنرمند آوانگارد روسی) و بسیاری دیگر.

پرسش و پاسخ آتش سریع

NFT مورد علاقه شما در کیف پولتان چیست که متعلق به خودتان نیست؟

من از تو متنفرم - tjo
I Hate You توسط tjo – 40.69 ETH، در روز عرضه به ارزش 78400 دلار فروخته شد. (فوق العاده نادر)

من قلعه بزرگ من. این فقط یک قطعه عالی از هنر رمزنگاری است.

آیا هنرمندان جدیدی وجود دارند که فکر می کنید مردم باید به دنبال آنها باشند؟

هزاران هنرمند وجود دارند که مردم باید به دنبال آنها باشند، اما اگر بخواهم به مردم نقطه شروعی بدهم، کولا کالکتیو و ساختن گروه بزرگی از هنرمندان

کلکسیونرهای برجسته شما چه کسانی هستند که با دانستن اینکه صاحب آثار شما هستند، لبخند به لب شما می آورند؟

OG، که یکی از کارهای اولیه من را جمع آوری کرد، راه. فکر می‌کنم توجه زیادی به من جلب شد و از اینکه هنوز صاحب قطعاتی هستم که او خریداری کرده است، سپاسگزارم.

آیا در بین آثار خودتان مورد علاقه دارید؟

من معتقدم دورتر Mont Sanctuaire و آخرین اثر هنری تعاملی من، Prozac Youth است.

Vegas Sphere تخیل دوستداران هنر دیجیتال را به خود جلب می کند

لاس وگاس هفته گذشته با اولین انتخاب شماره 1 لیگ تابستانی NBA، ویکتور ونبانیاما، 75 ساله، و میزبان UFC 290 در استادیوم T-Mobile در هفته مبارزه بین المللی، تصورات دنیای ورزش را مجذوب کرد. اما برای عاشق هنر دیجیتال، تنها بازی در شهر تصاویری بود که از MSG Sphere در لاس وگاس می آمد.

استادیوم جدید 17500 نفری که با هزینه 2.3 میلیارد دلار ساخته شده است، بهترین تابلوی تعاملی است که تا به حال دیده اید.

از آنجایی که هنر دیجیتال از طریق NFT مرزهای محیط خلاق را در حال گسترش و به سرعت در حال افزایش است، ادامه می دهد، یک سوال بی پاسخ بزرگ در مورد نحوه نمایش بهترین هنر دیجیتال برای نمایش واقعی و واقعی اثر باقی می ماند.

ما شاهد معرفی صفحه نمایش های پریمیوم مانند احمق و مانند گالری های دیجیتال در سراسر جهان JRNY تازه در لاس وگاس افتتاح شد گالری اوشی احساس می کنم هنوز در ملبورن استرالیا دارم سطح را می خراشم. خوب، چه سطحی از 580000 فوت مربع یک کره بزرگتر است؟

زمان زیادی است که شاهد حضور هنرهای دیجیتال نمادین مانند CryptoPunks، Fidenzas، Ringers، Chromie Squiggles و XCOPY در Sphere یا شاید Jake Frieds Ball باشیم. فقط می‌توانستم تصور کنم که توپ غول‌پیکری که از تپه در نوار لاس وگاس می‌افتد، هنگام پریدن به داخل اوبر پس از چند نوشیدنی، چه شکلی می‌شود.

هنرمندان هنگام خلق آثار به چه چیزی گوش می دهند: نسخه tjo.

اخیراً بیشتر به Violett Pi و Yves Tumor گوش می‌دهم.نویسنده: Greg Oakford

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا