🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: اینتل ساخت تراشه برای استخراج کنندگان بیت کوین را متوقف می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق گزارش‌ها، این سازنده تراشه‌های نیمه‌رسانا، سفارش‌های ASIC‌های سری Blockscale 1000 را تا ۲۰ اکتبر متوقف خواهد کرد.

غول فناوری مستقر در ایالات متحده اینتل گزارش داده است که قصد دارد خط تراشه های استخراج بیت کوین در مقیاس بلوکی خود را به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش هزینه متوقف کند.

بر اساس گزارش رویترز در ۱۸ آوریل، این سازنده تراشه های نیمه هادی پذیرش سفارشات ASIC های سری Blockscale 1000 را تا ۲۰ اکتبر متوقف خواهد کرد و ارسال آنها را در حدود آوریل ۲۰۲۴ متوقف خواهد کرد. اینتل گفت که این اقدام تراشه های خاصی را به مشتریان خارجی ارائه می دهد و هزینه های کلی را کاهش می دهد.

اینتل تراشه‌های استخراج Blockscale خود را در آوریل ۲۰۲۲ راه‌اندازی کرد و در آن زمان اعلام کرد که سخت‌افزار ASIC دارای نرخ هش تا ۵۸۰ گیگا هش در ثانیه است و هر تراشه می‌تواند در یک واحد ماینینگ ترکیب شود. شرکت های معدنی Argo Blockchain، Block، Hive Blockchain Technologies و GRIID Infrastructure جزو اولین شرکت هایی بودند که این فناوری را در عملیات خود ادغام کردند.

مربوط: اقتصاد استخراج ارزهای دیجیتال: هزینه ها، درآمدها و روندهای بازار

طبق گزارش‌ها، پت گلسینگر، مدیر اجرایی اینتل، در ماه فوریه دستمزد خود را ۲۵ درصد کاهش داد و این شرکت می‌تواند تا سال ۲۰۲۶ از طریق طرح‌های کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری، تا ۱۰ میلیارد دلار در هزینه‌های سالانه صرفه‌جویی کند. ما کاهش را پیش‌بینی می‌کنیم. پس از از کار انداختن تراشه‌های استخراج، مراقب «فرصت‌های بازار» در فضای کریپتو باشید.

مجله: در داخل صنعت استخراج بیت کوین ایران

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا