🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیمه، کشاورزی، املاک و مستغلات: چگونه توکن سازی دارایی ها وضعیت موجود را تغییر می دهد

در پانلی که توسط کریستینا لوکرزیا کرنر سردبیر کوین تلگراف در جشنواره Web3 سوئیس مدیریت می‌شد، کارشناسان صنعت بینشی در مورد چگونگی امکان توکن‌سازی راه‌حل‌های بی‌سابقه ارائه کردند.

گروه مشاوره بوستون تخمین می‌زند که توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی می‌تواند در سال‌های آینده به صنعت ۱۶ تریلیون دلاری تبدیل شود. اما تأثیر آن بسیار فراتر از اعداد مالی است و به مردم کشورهای در حال توسعه کمک می کند تا راه های جدیدی برای رسیدگی به مشکلات دنیای واقعی پیدا کنند.

در پانلی که توسط کریستینا لوکرزیا کورنر سردبیر کوین تلگراف در جشنواره Web3 سوئیس مدیریت شد، کارشناسان صنعت در مورد چگونگی اعمال توکنیزاسیون در دارایی های دنیای واقعی و چگونگی ارائه بینشی در مورد نحوه ارائه راه حل های بی سابقه از آن ها بحث کردند.

کشاورزان ما در کنیا روزهای پرداخت را پس از پایان فصل برداشت دریافت می‌کنند. اگر عملکرد کمتر از حد انتظار باشد، بلافاصله پرداختی را دریافت می‌کنند. در زمینه بیمه سنتی، شش ماه باید منتظر بمانیم، و این پایان کار خانوادگی است. کریستوف موسنبراک از پروتکل بیمه غیرمتمرکز Etherisc، راه حل توکن سازی خود را برای تولید کشاورزی توضیح داد.

به گفته Mussenbrock، تقاضای فزاینده ای برای راه حل های زنجیره ای از سوی شرکت های بیمه سنتی وجود دارد. این یک تغییر بزرگ است.

استفان لیند از گروه Brickmark اشاره کرد که توکن‌سازی دارایی‌ها امکان دسترسی به محصولات مالی را فراهم می‌کند که در حال حاضر برای اکثر مردم در دسترس نیستند و به کاهش شکاف‌ها در توزیع ثروت کمک می‌کند.

«شمولیت مالی شماره یک، بدیهی است که شما می توانید تعداد زیادی شرکت کننده داشته باشید که می توانند در محصولات مالی شرکت کنند و می توانید سرمایه را دموکراتیک کنید. […] لیند اظهار داشت: همه چیز، از املاک و مستغلات گرفته تا حیوانات، هر چیزی که بتوان در امور مالی سنتی نگهداری کرد تا هر چیزی که واقعاً بتوان آن را نشانه گذاری کرد و در محصولات مالی دیجیتال بیان کرد.

کارلوس مازی از فینکا تجربه خود را در زمینه نمادسازی لاپرادرا، مزرعه ای بولیوی با ۳۰۰۰ هکتار علفزار و بیش از ۳۵۰۰ گاو به اشتراک گذاشت. ما در حال توکنیزه کردن چیزی هستیم که خلق ارزش علف به نقد نامیده می شود. این توکن سازی ارزش آفرینی است. ما علف را به پروتئین تبدیل می کنیم و آن را از طریق ماشین طبیعی شگفت انگیز گاوها به پول نقد تبدیل می کنیم. به عنوان یک پیشگام اولیه، این بسیار چالش برانگیز بود. . […] این نشان دهنده بسیاری از مهندسی مالی، چارچوب قانونی و غیره برای ایجاد نشانه های درآمد بود.خیلی فوق العاده بود […] تنها چیزی که آنطور که ما انتظار داشتیم تکامل نیافته است، پذیرش بازار است و این یک مشکل سیستماتیک است که امیدواریم در نهایت برطرف شود. ”

لا پرادرا، مزرعه ای نمادین در بولیوی. منبع: Finka Gmbh

لیند معتقد است که این موضوع پیاده سازی با ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) جایگزین خواهد شد. او گفت: «میلیاردها نفر در سراسر جهان با کیف پول خواهند بود.

خوزه فرناندز از توکن گیت افزود: در ۱۰ سال آینده، اکثر مردم چه متوجه شوند و چه ندانند، به صورت روزانه با توکن ها تعامل خواهند داشت.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Ana Paula Pereira
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا