اخبار ارز دیجیتال

علیرغم سقوط FTX، سرمایه گذاران نهادی همچنان بر روی ارزهای دیجیتال تمرکز می کنند

بر اساس داده های ارسال شده توسط صرافی بیت استمپ، ثبت نام سرمایه گذاران نهادی در پلتفرم معاملاتی 57 درصد در ماه نوامبر افزایش یافته است.

تأثیر منفی ناشی از شکست FTX، فضای کریپتو را در معرض آسیب قرار داده است. با این حال، سرمایه گذاران نهادی حتی در اوج بحث FTX به علاقه خود به صنعت ادامه دادند.

با توجه به صرافی ارز دیجیتال بیت استمپ، در مقایسه با داده‌های اکتبر، تعداد سرمایه‌گذاران نهادی ثبت‌شده در پلتفرم معاملات دارایی دیجیتال در نوامبر 57 درصد افزایش یافت، زمانی که صحبت از سقوط FTX اغلب به تیتر اخبار تبدیل شد. این صرافی به کوین تلگراف گفت که کل درآمد آن در مدت مشابه 45 درصد افزایش یافته است، درآمد حاصل از سرمایه گذاران نهادی 34 درصد و درآمد خرده فروشان 72 درصد افزایش یافته است.

این صرافی همچنین افزایش 43 درصدی در کاربران خرده فروشی فعال جهانی و افزایش 18 درصدی کاربران مستقر در ایالات متحده را در نوامبر نسبت به اکتبر نشان داد. این نشان می‌دهد که اگرچه FTX یک موضوع داغ در فضا بوده است، سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال بیشتری به طور فعال در صرافی معامله می‌کنند.

ویلی وو، تحلیلگر زنجیره ای نظر داد در مورد موضوع سرمایه گذاران مالی سنتی که به این فضا نگاه می کنند. وو در یک توییت استدلال کرد که در حالی که به نظر می رسد سقوط FTX باعث عقب افتادن صنعت شده است، تخصیص دهندگان سرمایه مالی سنتی این وضعیت را فرصتی برای ورود می دانند. من ریسک کردم” او نوشت.

در 6 دسامبر، شرکت خدمات مالی گلدمن ساکس قصد خود را برای خرید یا سرمایه گذاری در شرکت های ارزهای دیجیتال اعلام کرد. متیو مک درموت، مدیر اجرایی گلدمن ساکس اخیراً گفت که این شرکت قبلاً بررسی های لازم را انجام داده است و به دنبال فرصت هایی در ارزش گذاری های پایین است. مدیران همچنین گفتند که در حالی که FTX به یک نمونه برجسته در صنعت تبدیل شده است، فناوری زیربنایی در پشت زمینه به کار خود ادامه می دهد.

مربوط: گزارش: سم بنکمن-فرید وکیل مدافع را در حالی که مقامات ایالات متحده در حال بررسی FTX هستند استخدام می کند

در همین حال، بانک SEBA قصد دارد از طریق مشارکت با گروه HashKey، پذیرش نهادی را تسریع بخشد. در 5 دسامبر، این شرکت اعلام کرد که با HashKey برای تسریع پذیرش دارایی های دیجیتال در موسسات هنگ کنگ و سوئیس همکاری خواهد کرد.

مطالعه ای که توسط Fidelity Digital Assets در 4 نوامبر منتشر شد، نشان می دهد که چرا سرمایه گذاران نهادی در سال 2022 ارزهای دیجیتال را احتکار می کنند. در مصاحبه قبلی با کوین تلگراف، کریس کویپر، رئیس تحقیقات Fidelity Digital Assets، گفت که موسسات بیشتر و بیشتری ارزهای رمزنگاری شده را در اختیار دارند. 78 درصد از پاسخ دهندگان قصد دارند در آینده وارد این فضا شوند.نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا