🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه‌گذاران نهادی از طریق زمستان کریپتو خرید می‌کنند: نظرسنجی

بر اساس این نظرسنجی، سرمایه گذاران نهادی همچنان پتانسیل بلندمدت ارزهای دیجیتال را می بینند و در طول سال به سرمایه گذاری ادامه می دهند.

یک نظرسنجی از سرمایه‌گذاران نهادی نشان می‌دهد که تخصیص ارزهای دیجیتال آنها نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، حتی اگر صنعت زمستان طولانی‌تری را تجربه می‌کند.

بر اساس یک نظرسنجی تحت حمایت کوین بیس که در ۲۲ نوامبر منتشر شد، که بین ۲۱ سپتامبر و ۲۷ اکتبر انجام شد، ۶۲ درصد از سرمایه گذاران نهادی که در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند، تخصیص دارایی خود را در ۱۲ ماه گذشته افزایش داده اند.

در مقابل، تنها ۱۲ درصد قرار گرفتن در معرض ارزهای رمزنگاری شده را کاهش داده‌اند، نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که بیشتر سرمایه‌گذاران نهادی علیرغم کاهش قیمت‌ها، در بلندمدت نسبت به دارایی‌های دیجیتال صعودی هستند. نشان می‌دهد که این احتمال وجود دارد که

بیش از نیمی از سرمایه گذاران مورد بررسی بر این باورند که قیمت ارزهای دیجیتال در ۱۲ ماه آینده ثابت و محدود باقی خواهد ماند و در حال استفاده یا برنامه ریزی برای استفاده از رویکرد خرید و نگهداری ارز دیجیتال هستند.

علاوه بر این، ۵۸ درصد از پاسخ دهندگان انتظار دارند تخصیص پرتفوی خود به ارزهای دیجیتال را طی سه سال آینده افزایش دهند و تقریباً نیمی از آنها «کاملاً موافقند» که ارزش گذاری ارزهای دیجیتال در بلندمدت افزایش خواهد یافت.

همانطور که قبلاً به طور گسترده گزارش شده بود، عدم قطعیت نظارتی یک نگرانی خاص در میان سرمایه‌گذارانی است که قصد سرمایه‌گذاری در ۱۲ ماه آینده را دارند، با ۶۴٪ نگرانی در مورد سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال. این عاملی بود که بیشتر سرمایه‌گذاران در آن زمان نگران آن بودند.

نمونه ای از تحقیقات Coinbase شامل ۱۴۰ سرمایه گذار نهادی مستقر در ایالات متحده است که مجموعاً دارایی های تحت مدیریت حدود ۲.۶ تریلیون دلار هستند. این تحقیق توسط ناشر B2B آزمایشگاه تحقیقاتی سفارشی سرمایه گذار نهادی انجام شد.

مربوط: ۱۳۸ میلیارد دلار مدیر سرمایه گذاری Man Group برای راه اندازی Crypto Hedge Fund: گزارش

رئیس تحقیقات Fidelity در مصاحبه ای با Cointelegraph گفت: در اکتبر، نظرسنجی از سرمایه گذاران نهادی که در ۲۷ اکتبر توسط Fidelity Digital Assets تابعه Fidelity Investments منتشر شد، نتایج مشابهی به همراه داشت.

آنها بسیار بلندمدت به نظر می رسند، بنابراین درگیر برخی از این نوسانات و قیمت های دیوانه وار نیستند.

طبق گفته CoinShares، هر دوی این نظرسنجی ها قبل از سقوط FTX انجام شده و منجر به افزایش بی سابقه در محصولات سرمایه گذاری کوتاه مدت شده است، در حالی که مجموع دارایی های تحت مدیریت سرمایه گذاران نهادی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲۲ میلیارد دلار است که کمترین رقم است. ۲ سال.

جیمز باترفیل از CoinShares در ۲۱ نوامبر گفت که افزایش سرمایه گذاری های کوتاه فروش احتمالا “نتیجه مستقیم تاثیر مستمر سقوط FTX است.”

نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا