🚨 اخبار ارز دیجیتال

اینستاگرام برای رقابت با توییتر اپلیکیشنی مبتنی بر متن راه اندازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برنامه آینده یک فید مرکزی مانند توییتر را حفظ می کند و به کاربران امکان می دهد محتوایی مانند متن، تصاویر و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده توسط فالوورها و حساب های توصیه شده را مرور کنند.

طبق گزارش‌ها، شرکت مادر اینستاگرام متا، برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی یک برنامه مکالمه مبتنی بر متن در یک جلسه مخفی با سازندگان منتخب فاش کرده است. اسکرین شات لو رفته از برنامه ادعایی آینده، یک رابط کاربری شبیه توییتر را نشان می دهد.

برنامه های اینستاگرام برای رقابت با توییتر پوشش داده نشده مقاله لیا هابرمن، مدرس اینفلوئنسر مارکتینگ و بازاریابی رسانه های اجتماعی در دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس. هابرمن گفت که این برنامه مبتنی بر متن در اینستاگرام ساخته شده است، اما غیرمتمرکز است و به عنوان یک برنامه جداگانه عمل خواهد کرد. این برنامه همچنین با سایر برنامه های رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز مانند Mastodon سازگار است و به کاربران اجازه می دهد تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنند.

برنامه آینده یک فید مرکزی مانند توییتر را حفظ می کند و به کاربران امکان می دهد محتوایی مانند متن، تصاویر و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده توسط فالوورها و حساب های توصیه شده را مرور کنند. هر پست مبتنی بر متن به ۵۰۰ کاراکتر محدود می شود.

تصویری از اپلیکیشن جدید مبتنی بر متن اینستاگرام.منبع: توییتر

برنامه معادل توییتر مستقل از اینستاگرام کار می‌کند، اما برنامه جدید کنترل‌های سازنده و ویژگی‌های ایمنی حساب مانند حساب‌های مسدود شده و کلمات کلیدی را در اختیار دارد.

سارا فرایر، خبرنگار بلومبرگ، اعتراف کرده است که اپلیکیشنی شبیه به توییتر اینستاگرام را از سوی یک خودی توسعه داده است. متا اولین بار برنامه های خود را برای توسعه یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز مستقل در ماه مارس تایید کرد و اظهار داشت: ما به دنبال یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز مستقل برای به اشتراک گذاری به روز رسانی های متنی هستیم.

مربوط: اتصال متا به NFT در اینستاگرام و فیسبوک

TBD، بخشی از شرکت فین‌تک بلاک جک دورسی، با Web5 که هدف آن معرفی «هویت غیرمتمرکز و ذخیره‌سازی داده‌ها» برای برنامه‌ها است، چشم‌اندازی برای ایجاد تمرکززدایی بیشتر در اینترنت دارد. یک پلتفرم وب غیرمتمرکز را راه‌اندازی کرد.

برای تسهیل این تجربه وب غیرمتمرکز، پلت فرم web5 TBD چندین مؤلفه کلیدی را معرفی می کند و از شناسه های غیرمتمرکز استفاده می کند.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا