🚨 اخبار ارز دیجیتال

بازرس کل از FDIC می خواهد که فرآیند ارزیابی ریسک ارزهای دیجیتال و راهنمایی را بهبود بخشد

بازرس کل کشور گفت: شرکت‌های بیمه سپرده‌های بانکی باید کفایت اقدامات کاهش ریسک را ارزیابی کرده و به شیوه‌ای سیستماتیک‌تر ارائه کنند.

دفتر بازرس کل (OIG) شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC)، آژانس مستقل دولتی ایالات متحده که بیمه سپرده‌ها را به بانک‌های تجاری و صرفه‌جویی ارائه می‌کند، گزارش ارزیابی استراتژی ریسک دارایی‌های کریپتو این شرکت را منتشر کرده است. نسخه ویرایش شده این گزارش منتشر شده است.

به گفته OIG، FDIC در اوایل سال ۲۰۲۲ یک رویکرد “پایین به بالا” را برای ریسک کریپتو اتخاذ کرد. رویکرد آن شامل درک فعالیت‌های رمزنگاری نهادهای تحت نظارت، ارائه بازخورد نظارتی موردی، و «ارائه راهنمایی‌های صنعتی گسترده بر اساس بین سازمانی» است.

در تلاش برای درک فعالیت‌های ارزهای دیجیتال موسسات مالی، FDIC نامه‌ای منتشر کرد و در مورد آن سؤال کرد. از ژانویه ۲۰۲۳، ۹۶ موسسه به دارایی‌های رمزنگاری شده علاقه نشان داده‌اند یا فعالیت‌های فعلی را با استفاده از دارایی‌های رمزنگاری ارائه می‌دهند. تعداد مؤسساتی که از FDIC بازخورد دریافت کرده اند به رنگ سیاه نشان داده شده است. به برخی توصیه شده بود تا فعالیت‌های مرتبط با رمزارز را تا ارزیابی FDIC متوقف کنند، اما این اعداد نیز سرکوب شدند.

مطالب مرتبط: بانک امضاء نتوانست خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال را درک کند – رئیس FDIC

OIG دریافت که FDIC شروع به توسعه یک استراتژی در مورد خطرات مرتبط با دارایی های کریپتو کرده است، اما ناقص بود.

با این حال، آژانس اهمیت و تأثیر بالقوه ریسک‌ها را ارزیابی نکرده است.» به طور خاص، FDIC معتقد است که از طریق اقداماتی مانند راهنمایی به آژانس‌های نظارتی، FDIC به اندازه کافی خطرات مربوط به دارایی‌های رمزنگاری را بررسی نکرده است. ما هنوز تکمیل نکرده‌ایم. ارزیابی ریسک برای تعیین اینکه آیا این امکان پذیر است یا خیر.”

به گفته OIG، FDIC موظف است ارزیابی های ریسک را مستند کند، اهمیت آنها را ارزیابی کند، و استراتژی های کاهش، از جمله راهنما را توسعه دهد. علاوه بر این، روند ارائه بازخورد در پاسخ به آن نامه نامشخص بود. به گفته OIG، هیچ مهلت برنامه ریزی شده ای برای بررسی یا پایان روشنی برای روند وجود ندارد. OIG دو توصیه برای حل این وضعیت ارائه کرد.

OIG این توصیه را به عنوان غیر قابل توجه طبقه بندی کرد. FDIC خاطرنشان کرد که قبلاً با توصیه‌ها و برنامه‌هایی برای تکمیل اقدامات اصلاحی تا پایان ژانویه ۲۰۲۴ موافقت کرده است.

بازرسان کل در سال ۱۹۷۸ در سازمان های فدرال ایالات متحده معرفی شدند. بازرس کل ممیزی، ارزیابی و تحقیقات مستقل را فراهم می کند.

مجله: پاکسازی رمزارز: چقدر اعمال بیش از حد است؟


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا