اخبار ارز دیجیتال

مقام وزارت خزانه داری ایالات متحده به جامعه دیفای می گوید که برخی از مکانیسم های انطباق را ابداع خواهد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

الیزابت روزنبرگ، دستیار وزیر خزانه داری گفت که وزارت خزانه داری در حال تشدید رژیم نظارتی خود است و DeFi باید با درجاتی از انطباق برنامه ریزی کند.

وزارت خزانه داری ایالات متحده ارزیابی ریسک مالی غیرمتمرکز (DeFi) را انجام داده است و دریافته است که این بخش از چندین جنبه کمبود دارد. الیزابت روزنبرگ، دستیار وزیر خزانه داری در امور تامین مالی تروریسم و ​​جرایم مالی، در ۲۱ آوریل در اتاق فکر شورای آتلانتیک به حضار یادآوری کرد. او گفت که مقررات بیشتر.

آقای روزنبرگ گفت که وزارت خزانه داری اوایل این ماه اعلام کرد که کلاهبرداران، پولشویی ها و هکرهای کره شمالی از عدم رعایت مقررات مبارزه با پولشویی (AML) و مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) منتفع خواهند شد. من گزارشی را ذکر کردم که نشان داد که این گزارش بخشی از پاسخ وزارت خزانه داری به فرمان اجرایی جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده در مورد توسعه مسئولانه دارایی های دیجیتال بود.

این گزارش همچنین نشان داد که DeFi همیشه غیرمتمرکز نیست. «به طور کلی، افراد و شرکت هایی با آنها در ارتباط هستند. [DeFi] روزنبرگ گفت: این سرویسی است که در آن تعهدات AML/CFT ممکن است از قبل اعمال شود. گزارش ارزیابی نشان داد که همه سرویس‌های DeFi مسئول رعایت قوانین رازداری بانکی از جمله AML/CFT هستند.

روزنبرگ گفت: «ما پیشرفت‌های رژیم‌های نظارتی داخلی AML/CFT را که برای سرویس‌های DeFi قابل اعمال است، ارزیابی خواهیم کرد و نوآوری‌های مسئول در AML/CFT و ابزارهای انطباق با تحریم‌ها را رصد خواهیم کرد.» او ادامه داد:

“من می خواهم یک پیام ملموس به بخش خصوصی ارسال کنم: “نوآوری DeFi” نباید فقط در حوزه فنی و مالی اتفاق بیفتد. همه طرف ها در اکوسیستم دیجیتال باید در سمت راست قانون باشند. نیاز بسیار زیادی وجود دارد و پتانسیل برای نوآوری در مکانیسم‌های انطباق که می‌تواند به اطمینان حاصل شود که ما در انطباق باقی می‌مانیم.»

او گفت که روزنبرگ و تیمش به تازگی از جلسه گروه ارتباطی دارایی مجازی گروه ویژه اقدام مالی (FATF) در توکیو بازگشته اند. این تیم همچنین نتایج ارزیابی ریسک DeFi وزارت خزانه داری را در آنجا ارائه کرد.

موارد مرتبط: FATF با نقشه راه یا اجرای استانداردهای رمزنگاری موافقت کرد

زمان سخنرانی روزنبرگ نیز قابل توجه است. زیرا پارلمان اروپا قانون بازار دارایی های رمزنگاری (MiCA) را یک روز زودتر تصویب کرد. قانون MiCA شامل مقرراتی برای ردیابی یا مسدود کردن برخی از پرداخت‌ها با استفاده از ارزهای دیجیتال است. این روش AML/CFT در حال حاضر در امور مالی سنتی مورد استفاده قرار می گیرد و در FATF به عنوان “قاعده سفر” شناخته می شود. همچنین بخش مهمی از ارزیابی ریسک وزارت خزانه داری بود.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ شده اندنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا