اخبار ارز دیجیتال

Injective صندوق اکوسیستم ۱۵۰ میلیون دلاری را برای تقویت پذیرش DeFi و Cosmos راه اندازی می کند

اریک چن، مدیر عامل شرکت Injective Labs گفت:

Injective، یک پروتکل لایه ۱ بلاک چین که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد، یک صندوق اکوسیستم ۱۵۰ میلیون دلاری را برای حمایت از توسعه دهندگانی که در شبکه Cosmos ایجاد می کنند راه اندازی کرده است.

این گروه موسوم به اکوسیستم توسط کنسرسیوم بزرگی از سرمایه گذاران خطرپذیر و شرکت های Web3 از جمله Pantera Capital، Kraken Ventures، Jump Crypto، Kucoin Ventures، Delphi Labs، IDG Capital، Gate Labs و Flow Traders حمایت می شود. به گفته Injective، این کنسرسیوم بزرگترین کنسرسیوم است که در اکوسیستم گسترده‌تر Cosmos جمع‌آوری شده است.

Injective گفت، توسعه دهندگانی که برای صندوق انتخاب می شوند از طریق راهنمایی، کمک های فنی، توسعه کسب و کار و بازاریابی، و همچنین “سرمایه گذاری های سفارشی و سهام” حمایت خواهند شد. پروژه های ایجاد مالی غیرمتمرکز (DeFI) و زیرساخت های قابلیت همکاری در اولویت قرار خواهند گرفت. همچنین بودجه برای پروژه‌های ساخت پلتفرم‌های تجاری، راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری و زیرساخت اثبات سهام تخصیص داده شده است.

اریک چنگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Injective Labs، در پاسخ به این سوال که چگونه قصد دارد بودجه را به Cointelegraph اختصاص دهد، گفت: برای جمع آوری کمک های مالی ‘ او افزود:

“[I]به صورت مرحله‌ای، این گروه عمدتاً پروژه‌های مرحله اولیه (از ابتدایی تا سری B) را هدف قرار می‌دهد، اما بودجه اضافی نیز می‌تواند به صورت موردی در نظر گرفته شود. میزان بودجه اعطا شده با توجه به مرحله و نیاز پروژه متفاوت خواهد بود و هدف آن ارائه سطح مناسب پشتیبانی برای موفقیت هر پروژه است. ”

Injective که با نام Injective Protocol نیز شناخته می‌شود، یک پلتفرم قرارداد هوشمند غیرمتمرکز است که با استفاده از Cosmos SDK، کیت توسعه‌ای که زیرساخت سریع‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر از اتریوم را تسهیل می‌کند، ساخته شده است. چن گفت Cosmos تطبیق پذیری، گزینه های سفارشی سازی و مقیاس پذیری افقی را نسبت به سایر بلاک چین ها ارائه می دهد.

طبق CoinMarketCap، Cosmos دارای ارزش بازار تقریباً ۳.۷ میلیارد دلار است که آن را بیستمین شبکه بزرگ بلاک چین می کند.

مربوط: مسائل و فرصت های DeFi در سال ۲۰۲۳: بحث بازار

دفای در تابستان ۲۰۲۰ وارد بحث عمومی شد و چندین پروژه پرمخاطب بلافاصله پس از نصف شدن چهار ساله بیت کوین، بازار صعودی ارزهای دیجیتال را آغاز کردند. اگرچه فعالیت DeFi در سال گذشته کند شده است، اما این بخش تا حد زیادی تحت تأثیر مشکلاتی که پلتفرم‌های مالی متمرکز (CeFi) را درگیر کرده است، قرار نگرفته است.

چن توضیح داد: «ماهیت غیرمتمرکز پروتکل‌های DeFi شفافیت و مالکیت واقعی وجوه را افزایش می‌دهد، که همیشه یک مزیت کلیدی نسبت به تامین مالی متمرکز خواهد بود.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا