اخبار ارز دیجیتال

پس از پیش فروش توکن ۷ میلیون دلاری، اینفلوئنسرها تقاضای پرداخت را از طریق NFT برآورده می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گفته می‌شود که یک «استراتژی راه‌اندازی دستکاری» در مورد ساختار استخر نقدینگی و نحوه «خروج» توکن‌ها وجود داشته است.

اینفلوئنسرهای توکن غیرقابل تعویض (NFT) درخواست‌های پرداخت را از طریق NFT دریافت کردند و به طور اتفاقی چندین بار «بمب اف‌اف» را رها کردند، با ادعای ادعای اینفلوئنسرهایی که در «حداقل» کلاهبرداری از مخابرات در جریان پیش‌فروش اخیر توکن ۷ میلیون دلاری دخیل بودند.

در 20 مه، مایک کانوویتز، وکیل شریک Loevy & Loevy در توییتر نوشت که درخواست تسویه حساب به آدرس کیف پول مرتبط با اینفلوئنسر ادعا شده به نام “Ben.eth” به عنوان NFT ارسال شده است. کارساز بود.” هویت او فاش نشده است.

او ادعا کرد که Ben.eth در رابطه با ساختار استخر نقدینگی (LP) و نحوه سقوط توکن در پیش فروش اخیر توکن خود $YOP، از یک استراتژی راه اندازی دستکاری استفاده کرده است. – Ben.eth درست پس از اتهام. توییت کرد 50 درصد توکن ها ارسال شده و “بقیه به زودی ارسال خواهد شد”.

در این نامه آمده است: «حداقل، شما به اتهام کلاهبرداری مجرم شناخته می‌شوید که پیش‌شرط اخاذی و مبنای پرداخت غرامت سه‌گانه علیه شما است (۷ میلیون دلار تبدیل به ۲۱ میلیون دلار می‌شود).»

آقای کانوویتز در نامه گفت: «بازپرداخت کار درستی است. با این حال، وی هشدار داد که در صورت عدم بازپرداخت، اقدامات قانونی انجام خواهد شد.

“سپس ETH را برگردانید. مشکل تمام شده است و شما و قربانی همگی می توانید به زندگی خود ادامه دهید. اما اگر به لعنتی هزاران نفر پایبند باشید، موسسه حقوقی من تمام تلاش خود را برای رفع این بی عدالتی انجام خواهد داد.”

او همچنین پیشنهاد کرد که عدم همکاری با نامه می تواند منجر به رسیدگی های “دردناک” برای بن اس پس از تشکیل پرونده به دادگاه شود.

وی گفت: در این دادخواست نام شخصی و نام مستعار شما درج شده و به منزل شما ارسال خواهد شد.

کانوویتز همچنین تهدید کرد که برای ارتباط ادعایی با اینفلوئنسرها احضاریه صادر خواهد کرد و گفت: “این شواهد آخرین میخ در تابوت خواهد بود.”

او افزود که این کار هویت دنیای واقعی (IRL) مشارکت کنندگان اینفلوئنسر را آشکار خواهد کرد.

کانوویتز نامه را با این جمله پایان داد: “شما مرتکب کلاهبرداری واقعی هستید و به افراد واقعی آسیب می رسانید. اگر این کار را درست انجام ندهید، عواقبی در پی خواهد داشت.”

مربوط: وکیل: حکم دادگاه NFT می تواند در دعوای کریپتو استاندارد باشد

بن اس ساعاتی بعد در 20 می به این نامه پاسخ داد و گفت که نامه “آنقدر غیرحرفه ای است که شما را با کانون وکلا به مشکل براند.”

Cointelegraph برای اظهار نظر با Ben.eth تماس گرفت، اما قبل از انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مجله: Memecoin کارمزد BTC را به ماه منتقل می کند، سود ماینر از 50 میلیارد دلار فراتر می رود و بیشتر: Hodler’s Digest، 30 آوریل تا 6 مهنویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا