🚨 اخبار ارز دیجیتال

رهبران صنعت و سیاستگذاران تعطیلی احتمالی دولت ایالات متحده را ارزیابی می کنند

در حالی که تعطیلی دولت ایالات متحده اجتناب ناپذیر بود، حتی اگر ساعت ها یا روزها به طول انجامید، دارایی های دیجیتال ممکن است پس از بازگشت برای قانونگذاران اولویت نداشته باشند.

مجلس نمایندگان آمریکا لایحه تصویب شده در سنا برای تامین مالی دولت را رد کرده است و پیشنهاد کوین مک کارتی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تاکنون نتوانسته حمایت اعضای راست افراطی مجلس را جلب کند. همه اقدامات نشان می دهد که دولت ایالات متحده بودجه دولت را تامین می کند. انتظار می رود حداقل از اول اکتبر تا حدی بسته شود.

تعطیلی دولت ایالات متحده در صورتی که کنگره نتواند لایحه بودجه سال آینده را تصویب کند، عملاً تمام آژانس ها و ادارات فدرال را از تمام فعالیت هایی که “غیر ضروری” تلقی می شوند، متوقف می کند. حتی اگر تعطیلی فقط چند ساعت باشد (تعطیلی فوریه ۲۰۱۸ کمتر از یک روز به طول انجامید)، صورت‌حساب‌های رمزنگاری می‌توانند پس از از سرگیری فعالیت‌ها، جایگاهی پشتیبان دیگر سیاست‌های قانون‌گذاران داشته باشند. رابطه جنسی وجود دارد.

در طول تعطیلی دولت، قوانین مربوط به شایستگی دارایی‌های دیجیتال به حالت تعلیق در می‌آید و تنظیم‌کننده‌های مالی مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا کم‌کار می‌شوند. پس از تعطیلی سال ۲۰۱۹، کوین تلگراف گزارش داد که مقامات SEC توانایی های اجرایی و نظارتی محدودی دارند.

“[I]شیلا وارن، مدیر عامل شورای نوآوری ارزهای دیجیتال، به کوین تلگراف گفت: مشخص نیست که چه موضوعاتی از نظر جلب توجه کنگره در پی تعطیلی، در صدر فهرست اولویت قرار خواهند گرفت. علاوه بر تامین مالی دولت، کنگره با تعدادی مهلت قانونی مواجه است که به اقدامات قانونی اضافی قبل از پایان سال نیاز دارد.

در ماه ژوئیه، اعضای کمیته خدمات مالی مجلس به تصویب قانون نوآوری و فناوری مالی قرن بیست و یکم (FIT)، قانون قطعیت نظارتی بلاک چین، قانون شفافیت پرداخت‌های پایدار و قانون حفظ سکه‌ها رأی دادند. اگر خاموشی رخ دهد، نمی‌توان هیچ اقدامی در مورد این صورت‌حساب‌های متمرکز بر ارزهای دیجیتال، از جمله اصلاحات یا رأی‌های طبقه‌ای انجام داد.

وارن پیشنهاد کرد که اولویت‌های کنگره می‌تواند به راحتی از ارزهای دیجیتال به مسائلی که در خلال تعطیلی دولت به وجود می‌آیند تغییر کند و با نزدیک شدن به انتخابات سال ۲۰۲۴، آشفتگی بیشتر محتمل است. جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا نیز در سخنرانی ۲۹ سپتامبر، مخالفت خود را با “اقدامات ناموفق جمهوریخواهان مجلس نمایندگان” اعلام کرد و تعطیلی دولت را “خطرناک و غیرضروری” خواند و تهدید کرد که در آینده “باد مخالفی برای اقتصاد ایجاد خواهد کرد.” می تواند باعث

مربوط: تعطیلی دولت ایالات متحده در راه است – ۵ نکته در مورد بیت کوین در این هفته

پیش از ارائه این لایحه در مجلس نمایندگان، بسیاری از دموکرات‌ها در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در جلسه استماع ۲۷ سپتامبر که قرار بود بر نظارت SEC تمرکز کند، به شدت از جمهوری‌خواهان انتقاد کردند. دان بیر، نماینده ویرجینیا، یکی از معدود دموکرات‌هایی که در میان نگرانی‌ها در مورد بودجه دولت، لایحه ارز دیجیتال را تحت فشار قرار داده است، گفت که قانون‌گذاران ممکن است تا اول اکتبر این لایحه را تصویب کنند.

به نظر می رسد تعطیلی در یک مجلس تقسیم شده به طور فزاینده ای محتمل باشد. [Republican] منشعب شد و سنا در مسیر خودش حرکت کرد.» گفت ران هاموند، مدیر روابط دولتی در انجمن بلاک چین، در ۲۵ سپتامبر X Thread صحبت کرد. برای ارزهای دیجیتال، هرچه تعطیلی بیشتر طول بکشد، صورت‌حساب‌های مختلف بیشتری از جمله ساختار FIT/بازار و ثبات افزایش می‌یابد.»

در زمان انتشار، قیمت بیت‌کوین (BTC) کمتر از ۲۷۰۰۰ دلار بود، به‌نظر می‌رسد که اخباری مبنی بر اینکه کنگره در مورد صورت‌حساب‌ها از برنامه زمان‌بندی شده جلوتر است و SEC تصمیم‌گیری ETF بیت‌کوین را به تأخیر می‌اندازد، به نظر می‌رسد هیچ ارتباطی با هم ندارند. در مقابل، قیمت اتر (ETH) در سه روز گذشته به بالای سطح ۱۶۰۰ دلار رسیده است زیرا این شرکت قصد خود را برای راه اندازی معاملات آتی اتر ردیابی ETF در هفته اول اکتبر اعلام کرد.

مجله: دولت ایالات متحده پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۵۰۰۰۰ دلاری من را خراب کرد: تیم دراپر، سالن شعله


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا