🚨 اخبار ارز دیجیتال

پاسخ رهبران صنعت به پیشنهادات چارچوب نظارتی کریپتو بریتانیا


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وزارت خزانه داری HM به مناطق مشکل بالقوه ای که نیاز به بهبود دارند هدایت می شد، اما اصول اساسی رویکرد آن صمیمانه مورد استقبال قرار گرفت.

مهلت ارسال نظرات و شواهد به مقاله مشاوره ای که توسط وزارت خزانه داری بریتانیا در مورد چارچوب پیشنهادی نظارتی دارایی های رمزنگاری شده منتشر شده است به سرعت نزدیک می شود. مقاله‌ای که مدت‌ها منتظر آن بودیم که در فوریه منتشر شد، پاسخ‌های دقیقی را از سوی بازیگران مختلف صنعت ارزهای دیجیتال دریافت کرد.

ارائه‌دهنده بلاک چین، Polygon Labs، سرمایه‌گذار آندرسن هوروویتز (a16z)، انجمن بازارهای مالی اروپا (AFME) و بنیاد پوند دیجیتال (DPF) پاسخ‌های خود را به درخواست برای اظهار نظر در تاریخ ۱ مه منتشر کردند. موضوعی مطرح شده است.

درخواست وزارت خزانه داری برای “ریسک های یکسان، پیامدهای نظارتی یکسان” به خوبی برآورده شد، اما در مورد آنچه مستلزم آن بود، به جز بر اساس قانون خدمات مالی و بازارها در سال ۲۰۰۰، شفافیت وجود نداشت. هیچ درک واحدی وجود نداشت. اتکای کمیسیون بورس به آزمون هوی هنگام ارزیابی پیشنهاد بریتانیا. a16z در پاسخ خود نوشت:

این امر دلگرم‌کننده است که بدانیم تفسیر وزارت خزانه‌داری از این اصل به این معنا نیست که دقیقاً شکل مشابهی از مقررات در همه موارد برای دستیابی به یک نتیجه نظارتی مناسب است.

این با پیشنهادهایی همراه است که به جای خود دارایی ها، بر تنظیم فعالیت ها تمرکز دارد. تفاوت اساسی بین تامین مالی متمرکز (CeFi) و تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) در این بحث مرکزی بود. چند ضلعی نوشته است:

منابع خطر در سیستم‌های DeFi با سیستم‌های متمرکز مانند CeFi و سیستم‌های مالی سنتی بسیار متفاوت است. به‌روزرسانی ممکن است دقیق‌تر باشد. “

چارچوب پیشنهادی با استیبل کوین‌های دارای پشتوانه فیات و الگوریتمی متفاوت رفتار می‌کند و استیبل کوین‌های الگوریتمی را به عنوان «دارایی‌های رمزنگاری بدون پشتوانه» طبقه‌بندی می‌کند. در این مورد، Polygon به طور خاص رویکرد نظارتی مبتنی بر فعالیت را ترجیح داد.

مطالب مرتبط: وزارت خزانه داری بریتانیا به دنبال اطلاعاتی در مورد مالیات بر سهام و وام دهی DeFi است

AFME با همکاری مشاور کلیفورد چنس در پاسخ، اهمیت طبقه بندی جهانی دارایی های رمزنگاری شده را برای مقررات بین المللی موثر و بیان ارزش مبتنی بر بلاک چین مانند برنامه های وفاداری و پاداش رد کرد. او به اهمیت رویکرد فعالیت برای

AFME همچنین محدوده قلمروی مقررات پیشنهادی رمزارز را شناسایی کرده است که برای اعمال به مشاغلی که به شهروندان بریتانیایی خدمات ارائه می دهند، نوشته شده است. اشاره می کند که این گسترده تر از مقررات سنتی دارایی است.

DPF انحرافات احتمالی از اصل «ریسک یکسان، نتیجه نظارتی یکسان» را در برخورد با برخی از اشکال دارایی‌های رمزنگاری تأیید کرده و به تفصیل توضیح داد. طبقه بندی استیبل کوین ها نکته ای بود که شرکت فکر می کرد در این زمینه نیاز به توضیح دارد.

دولت بریتانیا به پاسخ های دریافتی به این سند پاسخ داده است و به عنوان گام بعدی، در نظر دارد در صورت «پیشرفت» قوانین خاص، بیشتر بحث کند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا