اخبار ارز دیجیتال

مدیران صنعت با وجود نقص های امنیتی، به پذیرش DeFi اطمینان دارند

آنتون بوکوف، یکی از بنیانگذاران شبکه ۱inch، معتقد است رویدادهای اخیر در فضای متمرکز مالی اهمیت DeFi را برجسته می کند.

با تبدیل شدن به مرکز مالی غیرمتمرکز (DeFi) برای هک ها و سوء استفاده های مختلف، ممکن است برخی از ورود به این فضا دلسرد یا محتاط شوند. با این حال، کارشناسان صنعت کریپتو مطمئن هستند که DeFi در آینده شاهد پذیرش گسترده تری خواهد بود.

از آموزش سرمایه گذاران نهادی گرفته تا حذف موانع تجربه کاربری برای سرمایه گذاران خرد، مدیران Web3 نظرات خود را در مورد اینکه چگونه می توان به پذیرش گسترده DeFi دست یافت، به اشتراک گذاشتند.

آنتون بوکوف، یکی از بنیانگذاران شبکه ۱inch، در صحبت با Cointelegraph معتقد است که رویدادهای اخیر در امور مالی متمرکز (CeFi) اهمیت DeFi را برجسته می کند. مدیران بر این باورند که “فقط یک مسئله زمان” است تا سیستم مالی به راه حل های Web3 روی آورد. در مورد پذیرش DeFi سازمانی، بوکوف گفت که درک عمیق ضروری است. او توضیح داد:

“کلید پذیرش سازمانی DeFi درک عمیق مزایای شفافیت، رویکرد غیرقابل اعتماد و فناوری خود نگهبانی است.”

مدیر اجرایی همچنین به پروژه DeFi در مورد مسائل امنیتی مشاوره داد.بوکف گفت که انجام ممیزی های امنیتی از اهمیت بالایی برخوردار است. او گفت: “توصیه من برای پروژه های DeFi ساده است: برای انجام چندین ممیزی امنیتی قبل از انتشار به روز رسانی، تنبل نباشید.”

دیمیتری تولوک، یکی از بنیانگذاران Primex Finance نیز در مورد موضوع امنیت DeFi اظهار نظر کرد. به گفته تولوک، پروتکل های بیمه بیشتر می تواند به افزایش پذیرش DeFi کمک کند. او توضیح داد:

ما همچنین به پروتکل‌های بیمه بیشتری برای کاهش نگرانی‌های مربوط به هک‌های احتمالی نیاز داریم. رشد چنین پروتکل‌هایی منجر به توسعه و رشد ارگانیک DeFi خواهد شد.

Torok به Cointelegraph گفت که یک بازار بالغ تر با مکانیسم های بیشتر برای مقابله با آسیب پذیری ها در نهایت به اعتماد سرمایه گذاران منجر می شود.

مربوط: یک سال پس از Taproot، جامعه بیت کوین در تلاش است تا پتانسیل DeFi را باز کند

در همین حال، آلوین کانگ، مدیر اجرایی زنجیره BNB بر اهمیت آموزش در ترویج پذیرش DeFi تأکید کرد. کانگ به کوین تلگراف گفت که آموزش بیشتری برای کاربران مورد نیاز است. او توضیح داد:

“با توجه به ماهیت بدون مجوز و دیجیتالی DeFi، همیشه خطر وجود دارد و کاربران باید بدانند که چگونه برای به حداقل رساندن ریسکی که متحمل می شوند، بررسی های لازم را انجام دهند.”

جی سالیوان، بنیانگذار پروتکل XSwap، موافق است. سالیوان موافق است که آموزش برای ایمن نگه داشتن فضاها ضروری است. سالیوان بر اهمیت “آموزش سرمایه گذاران برای حفظ امنیت پول خود” تاکید کرد. جدای از ذخیره سازی، مدیران اجرایی همچنین معتقدند که آموزش به سرمایه گذاران “چه چیزی را باید در نظر بگیرند” در هنگام بررسی سرمایه گذاری مهم است.

گذشته از آموزش، مدیران اجرایی همچنین اشاره کردند که مقررات چگونه در پذیرش گسترده‌تر DeFi نقش خواهد داشت. او افزود: «با سقوط چندین صرافی متمرکز در سال جاری، سرمایه‌گذاران به اهمیت DeFi پی برده‌اند.

Zachary Vann، مدیر اجرایی World Mobile بر اهمیت بهبود تجربه کاربر تأکید کرد. به گفته Vann، پیمایش DeFi می تواند برای مبتدیان چالش برانگیز و طاقت فرسا باشد. او گفت: «تجربه کاربری بهبود یافته و کاهش موانع ورود باید به طور تصاعدی میزان خرده‌فروشی به DeFi را افزایش دهد.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا