🚨 اخبار ارز دیجیتال

اعتماد صنعت به NFT در میان سقوط FTX: خبرنامه Nifty، ۱۶-۲۲ نوامبر

علیرغم تأثیر شکست FTX، بسیاری از بازیگران صنعت نسبت به بهبود NFT خوشبین و امیدوار هستند.

در خبرنامه این هفته بخوانید که چگونه پروتکل Non-Fungible Token (NFT) توسط فروپاشی FTX منجر به اخراج کارکنان شد. علیرغم تأثیر سقوط FTX، بازیگران صنعت در فضای NFT همچنان به بهبود NFT اطمینان دارند. در همین حال، دیزنی طرفدار متاورس باب ایگر را به عنوان مدیر عامل بازگردانده است و ببینید NFT چگونه نقش اصلی را در فرمول ۱ ایفا کرد. و نیفتی نیوز این هفته را در مورد یک شرکت فناوری مستقر در چین که متاورس را برای طرفداران جام جهانی فیفا به ارمغان می آورد را فراموش نکنید. تجربه ای مثل تماشای بازی فوتبال.

نیکل دیجیتال، متاپلکس و موارد دیگر همچنان اثرات فروپاشی FTX را احساس می کنند

به دلیل سقوط FTX، پروتکل NFT Metaplex اعضای تیم Metaplex Studios را اخراج کرد. به گفته استفان هس، مدیرعامل این شرکت، سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX به طور غیرمستقیم بر تجارت آنها تأثیر گذاشته است. به همین دلیل، این شرکت در حال اتخاذ “رویکرد محافظه کارانه تر” در حرکت رو به جلو است.

هس همچنین تاکید کرد که Metaplex لایه پایه اکوسیستم Solana NFT است. مدیران NFT گفتند این مسئولیت آنهاست که از پایداری پروتکل برای جامعه اطمینان حاصل کنند.

به خواندن ادامه دهید…

در بحبوحه نابودی FTX، صنعت به فضای NFT اعتماد دارد

علی‌رغم مشکلاتی که با شکست FTX به وجود آمد، بازیگران صنعت NFT همچنان در این فضا امیدوار هستند. کوین تلگراف با چندین نفر که در این فضا کار می کردند صحبت کرد تا نظرات آنها را در مورد چگونگی بهبود فضا پس از بازار نزولی و سقوط FTX جویا شود.

اسکار فرانکلین تان، مدیر اجرایی پلتفرم NFT Enjin، گفت که این فضا پایدار خواهد بود و در اطراف قوی ترین جامعه خود یکپارچه خواهد شد. تا آن زمان، نسل دوم “مدل های NFT هوشمندتر و پایدار” در فضا وجود خواهد داشت.

به خواندن ادامه دهید…

دیزنی باب ایگر را به عنوان مدیر عامل بازگرداند: اینجا Crypto Connection است

باب ایگر، طرفدار معروف Metaverse، به عنوان مدیر عامل دیزنی به جای باب چاپک بازمی گردد. این مدیر پس از کار برای پلتفرم آواتار دیجیتال Genies در صنعت ارزهای دیجیتال شناخته شده است.

در ۲۸ دسامبر، شرکت حق اختراع متاورس را به ثبت رساند، در حالی که ایگر هنوز در شرکت به عنوان مدیر اجرایی و رئیس هیئت مدیره کار می کرد. با وجود این، این شرکت در آن زمان گفت که هنوز برنامه ای برای استفاده از این پتنت ندارد.

به خواندن ادامه دهید…

NFT با تفنگ ساچمه ای در حالی که مسابقه ردبول فصل F1 را به پایان می رساند

همانطور که فرمول ۱ فصل ۲۰۲۲ را به پایان می رساند، NFT ها در کانون توجه قرار گرفته اند. Red Bull Racing، تیمی که با صرافی ارز دیجیتال Bybit شریک شده است، بر مسابقات مسابقه تسلط داشت. در کنار این، لوگوی Bybit و اثر هنری NFT “Inazuma Azuki Rei” ظاهر شده است.

Lei Azuki NFT یکی از مجموعه‌های Azuki NFT با الهام از انیمه با ۱۰۰۰۰ NFT است. NFT در Wrapped Ether (wETH) به ارزش حدود ۱۱۰۰۰ دلار در زمان نگارش فهرست شده است.

به خواندن ادامه دهید…

Nifty News: شرکت چینی مشاهده Metaverse جام جهانی، X2Y2 Backtracks و موارد دیگر را ارائه می دهد

زمانی که جام جهانی فوتبال آغاز شد، یک شرکت فناوری مستقر در چین تجربه‌ای شبیه به Metaverse ارائه کرد و به هواداران فوتبال در کشور اجازه داد تا به جام جهانی در Metaverse دسترسی داشته باشند. در همین حال، بازار NFT X2Y2 اعلامیه حق امتیاز خود را لغو کرده است، و نشان می دهد که برای همه مجموعه های موجود و آینده اعمال خواهد شد.

به خواندن ادامه دهید…

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا