اخبار ارز دیجیتال

اندونزی آزمایشات بلاک چین را برای خدمات عمومی انجام می دهد

توهو نوگراها، که با دولت اندونزی کار می کند، گفت که این کشور به زودی آزمایشاتی را برای استفاده از فناوری بلاک چین در موارد استفاده از خدمات عمومی انجام خواهد داد.

به گفته مدیران بلاک چین و متاورس اندونزی، پس از راه‌اندازی صرافی ارزهای دیجیتال با حمایت دولت، این کشور آسیای جنوب شرقی به یک مرکز ارزهای دیجیتال رو به رشد تبدیل شده است که هدف آن تبدیل شدن به یکی از رهبران فناوری Web3 است. اتفاق می افتد.

در یک رویداد رمزنگاری اخیر در دبی، کوین تلگراف میزبان گریس سابندر، یکی از بنیانگذاران مرکز متاورس بلاک چین (IBMC) و توفو، مدیر شبکه اقتصاد دیجیتال و مقررات کاربردی اندونزی (IADERN) بود.・من با آقای نوگراها صحبت کردم. مدیران اجرایی در مورد وضعیت اجرای دارایی های دیجیتال، بلاک چین و متاورس در اندونزی صحبت کردند.

ساوندر گفت که این کشور ۲۷۰ میلیون نفر جمعیت دارد که شامل بسیاری از جوانانی است که «با فناوری های جدید سازگار می شوند». این مدیر اجرایی همچنین خاطرنشان کرد که این کشور یکی از بزرگترین پایگاه های کاربری جهان برای برنامه های کاربردی رسانه های اجتماعی Web2 مانند فیس بوک و اینستاگرام را دارد.

گریس ساباندر سخنرانی اصلی را در اجلاس اقتصاد بلاک چین که در Le Meridien دبی برگزار شد، ایراد خواهد کرد.منبع: کوین تلگراف

با توجه به این موارد، ساواندار به کوین تلگراف گفت که کشور آماده است تا یکی از پیشتازان در پذیرش وب ۳ باشد. او گفت: “ما می خواهیم رهبر باشیم، نه فقط کاربران فناوری، زیرا اکنون، به لطف تمرکززدایی، همه می توانند کاری انجام دهند، همه می توانند کاری تولید کنند. زیرا من می توانم.”

صبندر همچنین تاکید کرد که آی‌بی‌ام‌سی با بخش‌های مختلف از جمله دولت، جامعه بخش خصوصی، رسانه‌ها و دانشگاه‌ها برای آموزش ملت در وب ۳ همکاری می‌کند. او توضیح داد:

در واقع، این تکلیف ما است: آموزش واقعی مردم در مورد مزایای استفاده از بلاک چین، شفافیت، نحوه سودمندی قراردادهای هوشمند برای کسب‌وکارها، عدم تمرکز و غیره.

در همین حال، Nugraha، که مشاور دولت اندونزی در تحقیقات فناوری بلاک چین و متاورس است، گفت که رویکرد دولت به فناوری Web3 بسیار مشارکتی بوده است.

Touh Nugraha و Ezra Regera از Cointelegraph (سمت راست) در یک میزگرد در اجلاس Wow Summit که در رویال آتلانتیس در دبی برگزار شد، شرکت کردند.منبع: Joeli Bilasto

مدیر اجرایی در مصاحبه با کوین تلگراف گفت که دولت اندونزی با سازمان های مختلف متمرکز بر بلاک چین برای یادگیری و آزمایش فناوری بلاک چین برای درک تأثیر بلاک چین در بخش های مختلف همکاری می کند. او گفت که این کار را انجام می دهد. او توضیح داد: “آنها فقط نمی خواهند قوانین زیادی به آنها بدهند، بلکه مقرراتی می خواهند که نوآوری را تحریک کند.”

مربوط: آکادمی NFTs: مبارزه با اعتبارنامه های جعلی و پرداخت ناعادلانه

Nugraha همچنین فاش کرد که دولت اندونزی قصد دارد کاربرد فناوری بلاک چین را در موارد استفاده از خدمات عمومی به صورت آزمایشی اجرا کند. این مقام گفت که دولت استفاده از گواهی‌های دیجیتال مبتنی بر بلاک چین را برای مالکیت زمین و گواهی‌های شایستگی در بخش آموزش آزمایش خواهد کرد.

این دستگاه اجرایی از قابلیت‌های منحصربه‌فرد بلاک چین برای مبارزه با تقلب در گواهی‌ها با پیاده‌سازی این فناوری در گواهی‌ها استفاده می‌کند و به دولت‌ها کمک می‌کند تا از داده‌های درون زنجیره‌ای برای تأیید صحت انواع مختلف گواهی‌های دیجیتال استفاده کنند. ما معتقدیم که امکان تأیید این موضوع وجود دارد.

مجله: ماهواره بلاک چین در فضا، McNugget Metaverse هنگ کنگ: آسیا اکسپرس

نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا