اخبار ارز دیجیتال

هند، نیجریه و تایلند در صدر فهرست پذیرش رمزنگاری جهانی Chainalysis در سال 2023 هستند.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

شاخص پذیرش جهانی رمزنگاری آتی Chainalysis نشان می دهد که پذیرش مردمی ارزهای دیجیتال در سراسر منطقه در حال رشد است.

هند، نیجریه و تایلند در میان سه کشور برتر در شاخص پذیرش رمزنگاری جهانی Chainalysis در سال 2023 قرار دارند و کشورهای با درآمد پایین و متوسط ​​در پذیرش کریپتوهای مردمی پیشتاز هستند.

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین گزیده‌هایی از گزارش شاخص سالانه را منتشر می‌کند، آسیای مرکزی، آسیای جنوبی و منطقه اقیانوسیه بزرگ را در صدر این شاخص نشان می‌دهد که شش کشور از 10 کشور برتر جهان در این منطقه قرار دارند. این نشان می‌دهد که شما این کار را انجام می‌دهید.

این شاخص کاهش کلی ارزهای دیجیتال مردمی در سراسر جهان را پس از انفجار FTX در سال 2022 نشان می دهد. با این حال، کشورهای با درآمد پایین و متوسط، همانطور که در طبقه بندی بانک جهانی از کشورها بر اساس ثروت مشخص شده است، قوی ترین بهبود را در پذیرش ارزهای دیجیتال مردمی تا کنون نشان داده اند. 12 ماه.

“در واقع، LMI تنها دسته کشوری است که پذیرش کل مردمی در آن بالاتر از سطحی است که در سه ماهه سوم 2020، درست قبل از آخرین بازار صعودی مشاهده شد.”

تحلیل زنجیره‌ای بیشتر جنبه‌های امیدوارکننده‌ای را که می‌توان از این داده‌ها استخراج کرد، برجسته می‌کند، از جمله اینکه کشورهای متعلق به دسته LMI معمولاً دارای صنایع و جمعیت در حال رشد هستند که بیش از 40 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند.

اگر کشورهای LMI آینده باشند، داده‌ها نشان می‌دهند که ارزهای دیجیتال بخش بزرگی از این آینده هستند.

این گزیده همچنین نشان می‌دهد که علی‌رغم بازار نزولی طولانی مدت، پذیرش نهادی که توسط سازمان‌ها در کشورهای با درآمد بالا هدایت می‌شود، در حال افزایش است. این گزارش همچنین پیش‌بینی می‌کند که ارزهای دیجیتال احتمالاً «از پایین به بالا و از بالا به پایین» استفاده می‌شوند و این دارایی‌ها نیازهای کاربران ثروتمند و در حال توسعه جهان را برآورده می‌کنند.

بر اساس شاخص Chainalysis، هند همچنان بزرگترین بازار ارزهای دیجیتال در منطقه است و در پذیرش مردمی پیشتاز است. همچنین از نظر حجم معاملات خام تخمین زده شده، این دومین بازار بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان است که بالاتر از سایر اقتصادهای بزرگ است.

Chainalysis همچنین به رژیم منحصربفرد کسر مالیات هند در مبدا (TDS) که برای تراکنش‌های رمزنگاری اعمال می‌شود، اشاره کرد که برای موفقیت‌آمیز بودن به مالیات 1% بر روی همه تراکنش‌ها نیاز دارد و باید در زمان تراکنش از موجودی کاربر کسر شود. تکمیل شد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا