🚨 اخبار ارز دیجیتال

بانک مرکزی هند با حمایت NPCI پذیرش بلاک چین را آغاز کرد

سنگاپور، مالزی، امارات متحده عربی، فرانسه، کشورهای بنلوکس، نپال و بریتانیا سیستم پرداخت UPI NPCI را به درجات مختلف پذیرفته اند.

شرکت ملی پرداخت هند (NPCI)، ابتکاری که توسط بانک مرکزی هند (RBI) و ۲۴۷ شرکت بانکداری هند هدایت می‌شود، به دنبال فن‌آوران باتجربه بلاک چین برای رهبری و کشف فرصت‌های بلاک چین در پرداخت‌های امروزی است. من اینجا هستم. سیستم.

NPCI مالک و راه اندازی رابط پرداخت یکپارچه (UPI)، سیستم پرداخت فوری بومی هند است که تراکنش های همتا به همتا و شخص به فرد بین بانک ها را تسهیل می کند. یک پست شغلی اخیر در لینکدین تأیید کرد که NPCI در حال انجام تلاش های مداوم برای استخدام یک رهبر بلاک چین است.

آگهی استخدام برای رئیس بلاک چین در شرکت پرداخت ملی هند. منبع: لینکدین

نامزدهای ایده‌آل، فن‌آوران باتجربه با حداقل ۶ سال تجربه در توسعه و پیاده‌سازی بلاک‌چین هستند و در درجه اول وظیفه دارند «راه‌هایی را که می‌توان از راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین استفاده کرد» شناسایی کرد.

پروفایل رهبر ارشد همچنین باید درک فنی عمیقی از چندین پلتفرم بلاک چین داشته باشد و تجربه کار بر روی حداقل دو پروژه آزمایشی بلاک چین را داشته باشد. موفقیت UPI در تقویت محیط پرداخت هند نیز توجه سایر حوزه های قضایی را به خود جلب کرده است.

سنگاپور، مالزی، امارات متحده عربی، فرانسه، کشورهای بنلوکس، نپال و بریتانیا سیستم پرداخت UPI را به درجات مختلف اتخاذ کرده اند. ترکیب عناصر بلاک چین در UPI این پتانسیل را دارد که فوراً این فناوری را در معرض دید میلیون‌ها کاربر قرار دهد و در نتیجه قفل فناوری اساسی را که بیت کوین (BTC) را برای نزدیک به ۱۴ سال در حرکت نگه داشته است، باز کند. شایستگی مجدداً بررسی می‌شود.

درخواست کار NPCI تا این لحظه بیش از ۲۰۰ متقاضی دریافت کرده است. انتظار می‌رود که فعالیت پذیرش بلاک چین NPCI در آینده نزدیک بیشتر شود، زیرا موارد استفاده از بلاک چین قابل اجرا کشف می‌شود.

مربوط: بانک های مرکزی در بحبوحه زمستان رمزنگاری ارزهای دیجیتال داخلی را مورد بازنگری قرار می دهند

در ماه آگوست، آژانس ملی جرم و جنایت بریتانیا (NCA) تصمیم گرفت چهار بازرس ارشد را در تیم پیچیده جرایم مالی خود برای مقابله با جرایم مرتبط با رمزنگاری استخدام کند.

مشاغل محقق دارایی دیجیتالمنبع: آژانس ملی جرایم

بازرسان وظیفه پیگیری کلاهبرداری ارزهای دیجیتال، پولشویی و سایر جرایم مبتنی بر بلاک چین که توسط گروه‌های جنایی سازمان‌یافته انجام می‌شوند، خواهند بود.

بریتانیا در حال کار برای تشکیل یک تیم تحقیقاتی برای تمرکز بر فعالیت غیرقانونی ارزهای دیجیتال است. در ۴ ژانویه، NCA یک تیم دارایی دیجیتال را راه اندازی کرد تا تمرکز فزاینده خود را بر دارایی های کریپتو نشان دهد.

مجله: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنند

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا