اخبار ارز دیجیتال

هند G20 «بحث زنده» را در مورد چارچوب جهانی ارزهای دیجیتال تأیید می کند

Sitharaman گفت که ارزهای دیجیتال “هم تهدید و هم فرصت” هستند و تایید کرد که اعضای G20 در حال تلاش برای ایجاد یک چارچوب جهانی ارزهای دیجیتال هستند.

Nirmala Sitharaman، وزیر دارایی هند، گفت که تحت ریاست هند G20، بحث‌های فعالی برای ایجاد یک چارچوب جهانی برای ارزهای دیجیتال در جریان است.

در ۲۸ آگوست، نخست وزیر هند، نارندرا مودی، برای همکاری جهانی در توسعه مقررات ارزهای دیجیتال میان ۱۹ کشور و کشورهای عضو G20 (G20) از جمله اتحادیه اروپا، فشار آورد. مودی معتقد است که فناوری‌های نوظهور با تأثیر جهانی مانند ارزهای دیجیتال باید با مقررات و چارچوب‌های جهانی همراه شوند.

Sitharaman در جریان جشنواره جهانی فین تک در ۵ سپتامبر تأیید کرد که اعضای G20 در حال کار برای ایجاد یک چارچوب جهانی ارزهای دیجیتال هستند.

نیرمالا سیتارامان، وزیر دارایی هند درباره ایجاد مقررات جهانی ارزهای دیجیتال صحبت می کند.منبع: جشنواره جهانی فین تک

در طول این اجلاس، سیتارامن گفت که ارزهای دیجیتال “هم فرصت و هم تهدید هستند.” او بر نیاز به همکاری جهانی برای ایجاد یک اکوسیستم مالی مسئول که می تواند به طور موثر به تنظیم ارزهای دیجیتال در سراسر جهان کمک کند، تاکید کرد. او افزود: «همکاری جهانی کاملاً حیاتی است.

“در دنیای به هم پیوسته ما، با فراتر رفتن فناوری مالی از معامله گران، مشارکت های فرامرزی بسیار مهم شده اند.”

هند از زمان تصدی ریاست گروه ۲۰ در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲، همواره بر نیاز به همکاری جهانی در زمینه امنیت و ثبات مالی تاکید کرده است. با این حال، وزیر دارایی تایید کرده است که اعضای G20 در حال کار با یکدیگر بر روی مقررات مورد انتظار ارزهای دیجیتال هستند.

«ریاست هند (G20) مسائل مربوط به مقررات و درک این موضوع را مطرح کرده است که چارچوبی برای رسیدگی به مسائل مربوط به دارایی‌های رمزنگاری مورد نیاز است.

Sitharaman همچنین تأیید کرد که صندوق بین‌المللی پول (IMF) و هیئت ثبات مالی (FSB) یک سند جامع در مورد ارزهای دیجیتال ارائه کرده‌اند.

مربوط: هند نقشه راه ارزهای دیجیتال G20 را پیشنهاد می کند

علاقه فزاینده به بلاک چین و ارزهای دیجیتال در هند پس از آگهی‌های شغلی اخیر شرکت پرداخت ملی هند (NPCI) آشکارتر شده است. NPCI، ابتکاری به رهبری بانک مرکزی هند (RBI) و ۲۴۷ شرکت بانکداری هند، به دنبال استخدام یک رئیس بلاک چین است.

استخدام افسر بلاک چین NPCI. منبع: لینکدین

نامزدهای ایده‌آل، فن‌آوران باتجربه با حداقل ۶ سال تجربه در توسعه و پیاده‌سازی بلاک‌چین هستند و در درجه اول وظیفه دارند «راه‌هایی را که می‌توان از راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین استفاده کرد» شناسایی کرد.

مجله: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنند

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا