اخبار ارز دیجیتال

بیانیه مهم SHIB Burn از Shiba Inu Member

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • توضیحی در مورد مکانیسم احتراق شیباریوم
  • هفته گذشته صدها میلیون SHIB در آتش سوختند

RagnarShiba@، مدیر کانال «شیباریوم تک» در تلگرام، در توییتی که اخیرا منتشر کرده، سوء تفاهمی را که در میان برخی از بخش‌های ارتش جهانی شیبا اینو در مورد مکانیسم جدید سوزاندن شیباریوم و «عصر جدید» سوختگی‌های SHIB ایجاد شده است، روشن کرده است.

راگنار معتقد است که برخی از اعضای نظامی SHIB ظاهراً مقاله منتشر شده در این مورد در آخرین شماره مجله شیبا را اشتباه درک کرده اند.

توضیحی در مورد مکانیسم احتراق شیباریوم

مدیر شیباریوم در پاسخ به این موضوع به مقاله مجله شیبا اشاره کرد. گفته شد که تست مکانیسم جدید سوختگی SHIB در Puppynet (شبکه تست Shibarium) از ژانویه آغاز شده است. راگنار تاکید کرد که از این پس فقط در شبکه اصلی اجرا خواهد شد.

او گزیده ای از آن مقاله را توییت کرد تا ارتش SHIB بتواند نگاهی دیگر بیندازد. این نقل قول به وضوح بیان می کند: “از ژانویه، مکانیسم به یک سیستم خودکار در Puppynet برای اهداف آزمایشی تبدیل می شود.” این مقاله توضیح می‌دهد که این یک مکانیسم سوزاندن توکن متحول‌کننده است و هدف آن کاهش تا حد زیادی عرضه در گردش توکن‌های SHIB به منظور افزایش ارزش SHIB و بهره‌مندی از اکوسیستم آن است. در ژانویه، مکانیسم سوزاندن در Puppynet “به یک سیستم خودکار تبدیل می شود”.

سوزاندن خودکار SHIB “بر اساس قوانین از پیش تعریف شده کار می کند” و کل فرآیند را “کارآمدتر و شفاف تر” می کند. همراه با آزمایش مکانیسم سوزاندن جدید، تیم توسعه دهنده Shiba Inu Shibarium (شبکه آزمایشی تاکنون) را از شبکه Goerli اتریوم به Sepolia که بر اساس دومین پلتفرم بزرگ بلاک چین است، منتقل کرده است.

هفته گذشته صدها میلیون SHIB در آتش سوختند

پلت فرم ردیابی Shibburn به روز رسانی در مورد سوختگی های هفتگی انجام شده توسط جامعه Shiba Inu را به اشتراک گذاشت. طی هفت روز گذشته، مقدار کوین‌های میم شیبا اینو که به کیف‌پول‌های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل شده و به طور کامل از گردش خارج شده‌اند، در مجموع به ۲۳۰،۰۰۰،۴۳۱ SHIB رسیده است. اما افزایش میزان سوختگی نسبت به هفته قبل بسیار کم (۱۸/۱۲ درصد) بوده است.

ارتش SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۹۳۳۰۴۲ فروند SHIB را منهدم کرد و میزان سوختگی ۸۷.۹۶ درصد کاهش یافت. Shibburn همچنین گزارش داد که در ژانویه گذشته جامعه SHIB موفق شد نزدیک به ۱۰ میلیارد سکه میم SHIB بسوزاند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا