🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیانیه مهم بیت کوین قبل از نصف شدن از سوی مدیرعامل Crypto Capital Venture

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • به گفته گامباردلو، نصف شدن بیت کوین در حال حاضر بر بازار تأثیر می گذارد
  • “موسسات مالی به دنبال آلت کوین هستند”

بنیانگذار Crypto Capital Venture، Dan Gambardello، پیام مهمی را در پلتفرم رسانه اجتماعی X/Twitter در مورد بیت کوین و چشم انداز بازارهای آلت کوین پیش از نصف شدن بیت کوین به اشتراک گذاشت.

او پیشنهاد کرد که جامعه ارزهای دیجیتال باید خود را برای اجرای سهموی بیت کوین آماده کنند.

به گفته گامباردلو، نصف شدن بیت کوین در حال حاضر بر بازار تأثیر می گذارد

گامباردلو به دنبال کنندگان توییتر خود از جامعه کریپتو یادآوری کرد که نصف شدن جدید بیت کوین تنها چند هفته دیگر است (برنامه ریزی برای آوریل).

با این حال، معامله گر کریپتو توییت کرد که فشار شوک عرضه بیت کوین در حال افزایش است. تاثیر نصف شدن بیت کوین آینده نیز با تصرف بیت کوین توسط صادرکنندگان ETF بیت کوین از صرافی های ارزهای دیجیتال (بلک راک، فیدلیتی، آرک اینوست، ون اک و دیگران) تقویت می شود (در حالی که Grayscale به فروش بیت کوین ادامه می دهد).

همانطور که قبلا گزارش شده بود، ماکسیمالیست برجسته بیت کوین، سامسون موو نیز چندین بار توییت کرد و گفت که انتظار دارد یک شوک عرضه بیت کوین و یک شوک تقاضای بیت کوین پس از وقوع نصف شدن، در نقطه ای رخ دهد.

“موسسات مالی به دنبال آلت کوین هستند”

گامباردلو در پایان گفت: «ازدحام گاو نر در راه است. او افزود که موسسات مالی اکنون شروع به نظارت بر آلتکوین ها کرده اند. غول‌های Grayscale و BlackRock قبلاً برای راه‌اندازی ETF‌های نقطه‌ای اتریوم ثبت نام کرده‌اند، اما کمیسیون بورس و اوراق بهادار همچنان تصمیم خود را در این مورد به تأخیر می‌اندازد. غول بانکی استاندارد چارترد انتظار دارد این تاییدیه در ۲۳ می صادر شود.

تایید ETF اتریوم به طور بالقوه باعث افزایش سرسام آور قیمت ETH می شود زیرا صادرکنندگان ETF نیز شروع به جمع آوری مقادیر زیادی از دومین ارز دیجیتال بزرگ می کنند. لارک دیویس یوتیوبر رمزارز معتقد است که اتریوم احتمالاً با موجی از موسسات مالی که اتریوم را خریداری می‌کنند (پیش‌بینی که برای اولین بار توسط استاندارد چارترد انجام شد) تا سطح ۴۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

علاوه بر این، دیویس پیشنهاد کرد که محصولات مبادله ای مبتنی بر آلتکوین های غیر از اتریوم شروع به ظهور کنند. او به طور خاص از سکه های Dogecoin، Solana، Chainlink و Avalanche به عنوان پایه آنها نام برد. دیویس فکر می کند که این ETF ها می توانند تا پایان سال راه اندازی شوند.

فرانکلین تمپلتون، که اخیراً در مورد سولانا توییت کرده بود، به صندوق خود اشاره کرد و نماینده این صندوق در مصاحبه با بلومبرگ خاطرنشان کرد که بازار ارزهای دیجیتال به زودی شاهد ETF های بیشتری از آنها خواهد بود. آنها در ماه ژانویه یک ETF بیت کوین به نام EZBC راه اندازی کردند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا