اخبار ارز دیجیتال

بازی Immutable’s Gods Unchained در فروشگاه Epic Games عرضه شد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این بازی با کارت‌های NFT برای 230 میلیون مشتری اپیک گیمز در دسترس خواهد بود.

طبق اعلامیه ای که در تاریخ 21 ژوئن منتشر شد، بازی کارتی تجارت Web3 Immutable Games، Gods Unchained، اکنون برای بیش از 230 میلیون مشتری در فروشگاه Epic Games در دسترس است.

Gods Unchained یک بازی کارت بازرگانی کلکسیونی شبیه به Hearthstone و Magic: The Gathering Arena است، اما بازیکنان می‌توانند کارت‌هایی داشته باشند و کارت‌های خود را معامله کنند. هر کارت با یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) در شبکه لایه 2 اتریوم Immutable X نشان داده می شود. این بازی در ژوئن 2019 منتشر شد و تعداد بازیکنان خود را طی دو سال آینده افزایش داد و در ژانویه 2022 به 80000 بازیکن فعال هفتگی رسید.

فروشگاه اپیک گیمز یک پلتفرم توزیع دیجیتال بازی شبیه به استیم و GOG.com است. بر اساس پست بررسی مارس 2022 توسعه دهنده، بیش از 230 میلیون گیمر رایانه شخصی برای یافتن بازی های جدید به بازی های Epic Games مراجعه می کنند.

صفحه اصلی فروشگاه Epic Games.منبع: Epic Games

دانیل پائز، تهیه کننده اجرایی Gods Unchained معتقد است که این لیست در Epic Games یک لحظه مهم در تاریخ بازی است. او می‌گوید: «به سختی می‌توان اهمیت انتشار Gods Unchained در فروشگاه Epic Games، یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های بازی رایانه‌های شخصی جهان را دست بالا گرفت. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که این بازی را به مخاطبان کاملاً جدید و واقعاً زیادی از گیمرهای سنتی رایانه شخصی و علاقه‌مندان به TCG معرفی کنیم.»

مربوط: بازی های وب 3 چیست و چگونه کار می کنند؟

این لیست در حالی ارائه می شود که ناشر Web3 به مبارزه با دشمنی های Steam، بزرگترین توزیع کننده بازی های رایانه شخصی در جهان ادامه می دهد. در اکتبر 2021، Steam اعلام کرد که بازی‌های Web3 در این پلتفرم مورد استقبال قرار نگرفته و Age of Rust را از فهرست حذف کرد، با استناد به امتیازاتی که بازی برای دارندگان NFT ارائه می‌کند.

در ماه مارس، اعضای سابق تیم MetaMask یک پلتفرم توزیع رقیب به نام Hyperplay را برای مقابله با اقدامات Steam منتشر کردند. Hyperplay دسترسی به فروشگاه Epic Games و فروشگاه GOG.com را از طریق رابط کاربری خود ارائه می دهد و فهرست خود را از عناوین Web3 ارائه می دهد. در 8 ژوئن، تیم Hyperplay مبلغ 12 میلیون دلار برای سرعت بخشیدن به توسعه پلتفرم و گسترش دامنه آن جمع آوری کرد.

نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا