اخبار ارز دیجیتال

غیرقابل تغییر، واگذاری توکن های 67 میلیون دلاری را تا یک سال دیگر به تاخیر می اندازد

125 میلیون توکن IMX اختصاص داده شده به جوایز توسعه دهندگان از جولای 2024 به صورت ماهانه به آنها اختصاص داده می شود.

توسعه دهندگان راه حل مقیاس پذیری توکن غیرقابل تعویض لایه 2 اتریوم (NFT) Immutable (IMX) اعطای جوایز 125 میلیون توکن IMX به ارزش 67 میلیون دلار در زمان صدور را تا ژوئیه 2024 به تعویق می اندازند.

بر اساس گزارشی در 17 اکتبر، اعلامیه به گفته رابی فرگوسن، یکی از بنیانگذاران Immutable، این حرکت به منظور افزایش پایداری طولانی مدت Immutable است. فرگوسن گفت: «حداقل، اگر در نهایت تصمیم به باز کردن قفل این توکن‌ها داشته باشیم، بر اساس یک برنامه اختصاصی ماهانه خطی در طول زمان خواهد بود، نه یک صخره.» اظهار داشت.

این مدیر اجرایی بلاک چین همچنین فاش کرد که بیش از 200 بازی با بودجه ساخته شده بر روی Immutable وجود دارد. در همین حال، آقای فرگوسن ادعا کرد که وزارت خزانه داری Immutable دارای طول عمر عملیاتی تقریباً چهار سال است که می تواند 270 کارمند را در خود جای دهد. در حال حاضر، 52 درصد از 2 میلیارد توکن Immutable برای توسعه پروژه و انگیزه های اکوسیستم رزرو شده است.

به عنوان یک نقشه راه، این پروژه قصد دارد یک ماشین مجازی اتریوم با دانش صفر (zkEVM) با نقدینگی متقابل راه اندازی کند. علاوه بر این، همانطور که فرگوسن گفت، بازی های بلاک چین در آن اکوسیستم نیز عرضه خواهند شد.

بازی‌هایی که دو سال پیش سرمایه‌گذاری شده‌اند در 12 ماه آینده عرضه خواهند شد.

Cointelegraph در مارس 2022 گزارش داد که Immutable 200 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری C به رهبری شرکت سرمایه گذاری دولتی سنگاپور Temasek با مشارکت Animoca Brands، Tencent، Arlington Capital و Princeville Capital جمع آوری کرد. توسعه دهندگان در آن زمان گفتند که این بودجه به سمت بهبود راه حل مقیاس پذیری لایه 2 Immutable در اتریوم و گسترش استودیوی بازی سازی Immutable اختصاص می یابد.

مجله: Chainalysis پس از سقوط کوه Gox متولد می شود


نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا