🚨 اخبار ارز دیجیتال

یک پیوند تغییر ناپذیر با AWS برای قدرت بخشیدن به بازی های مدرن Web3

این شرکت بازی سازی بلاک چین اعلام کرد که به خط لوله گسترده سرنخ ها و پشتیبانی از تراکنش های موفق این استودیو بازی دسترسی خواهد داشت.

پلتفرم بازی Web3 Immutable با خدمات وب آمازون برای گسترش گزینه‌ها برای توسعه‌دهندگان بازی همکاری می‌کند، زیرا ارائه‌دهنده خدمات ابری برنامه شتاب‌دهنده راه‌اندازی خود را گسترش می‌دهد.

Immutable در یک پست وبلاگی در ۱۰ اکتبر گفت که AWS AWS را به لیست شرکت‌هایی در برنامه شتاب دهنده خود برای فروشندگان نرم‌افزار مستقل (ISV) اضافه کرده است که راه‌حل‌های نرم‌افزاری را ارائه می‌دهند که روی AWS اجرا می‌شوند یا با آن یکپارچه می‌شوند.

علاوه بر این، توسعه‌دهندگانی که به دنبال ایجاد بلاک چین Immutable هستند می‌توانند در AWS Activate شرکت کنند، برنامه‌ای که مزایایی مانند پشتیبانی فنی، آموزش و اعتبارات ابری AWS به ارزش ۱۰۰۰۰۰ دلار را ارائه می‌کند.

جان کارنی، رئیس استارت‌آپ‌ها در AWS استرالیا، به کوین‌تلگراف گفت که Immutable «نمونه‌ای عالی از یک استارت‌آپ بومی استرالیایی است که جهانی می‌شود» و از زیرساخت آن برای توسعه بازی‌های Web3 استفاده خواهد کرد.

Immutable با استفاده از Amazon EventBridge و AWS Lambda ساخته شده است، یک سرویس بدون سرور که از رویدادها برای اتصال اجزای برنامه استفاده می کند. بر اساس این اعلامیه، این پلتفرم را برای پشتیبانی از ۱۰ برابر تعداد بازی های شریک، مقیاس پذیرتر می کند.

نگرانی ها در مورد همگرایی بازی و اتریوم، همراه با اتکا به آمازون، رهبر بازار، که حدود یک سوم از بازار خدمات ابری را به خود اختصاص می دهد، مدت هاست مطرح شده است.

مایکل پاول، رئیس بازاریابی محصول Invariant، برخی از این نگرانی ها را کاهش داد و در گزارشی در ۱۱ اکتبر به مجله Fortune توضیح داد:

“بسیاری از متخصصان بلاک چین در مورد ایده تمرکززدایی بسیار مشتاق هستند و این ایده را دارند که همه چیز باید روی زنجیره باشد، اما این تفاوت بزرگی با آنچه توسعه دهندگان بازی در واقع می‌سازند است. Masu.”

مربوط: Immutable’s Gods Unchained اکنون در فروشگاه Epic Games موجود است

در ماه آگوست، Immutable آزمایش عمومی zkEVM (ماشین مجازی اتریوم با دانش صفر) را با همکاری Polygon Labs آغاز کرد.

به گفته این شرکت، zkEVM هزینه های توسعه را برای توسعه دهندگان بازی کاهش می دهد و در عین حال اثرات امنیتی و شبکه ای را که با اکوسیستم اتریوم همراه است، ارائه می دهد.

Immutable تا مارس ۲۰۲۲ به ارزش ۲.۵ میلیارد دلار، پس از دور سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری سری C که عمدتاً توسط شرکت سرمایه گذاری دولتی Temasek سنگاپور هدایت می شد، ارزش گذاری شد.

مجله: اولین رویکرد طرفداران خواننده Verité به Web3، NFT های موسیقی و ایجاد جامعه


نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا