اخبار ارز دیجیتال

صندوق بین المللی پول تغییرات آب و هوایی، DAO، CBDC را تهدیدی برای جزایر مارشال می بیند، خواستار اصلاحات است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صندوق بین‌المللی پول بر این باور است که کشورهایی با «محدودیت ظرفیت» و بدون بانک مرکزی به نفع ورود به اقتصاد کریپتو نیستند.

جمهوری جزایر مارشال (RMI) رایزنی های سالانه خود را با صندوق بین المللی پول (IMF) به پایان رسانده است. صندوق بین‌المللی پول به این نتیجه رسید که انتظار می‌رود این کشور از تاثیر کووید-۱۹ و کاهش ماهیگیری خود بهبود یابد و تولید ناخالص داخلی (GDP) خود را در سال جاری افزایش دهد. اما تغییرات آب و هوایی و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) همچنان تهدید هستند.

RMI بیش از ۱۰۰۰ جزیره در منطقه مرکزی اقیانوس آرام را در بر می گیرد. ارتفاع متوسط ​​آن از سطح دریا ۲ متر و جمعیت آن حدود ۵۶۰۰۰ نفر است. تولید ناخالص داخلی ۲۰۲۲ ۲۶۱ میلیون دلار است و فروش یک قایق ماهیگیری تولید ناخالص داخلی را در همان سال ۴.۵ درصد کاهش داد.

صندوق بین المللی پول گفت که RMI قبل از توافقنامه جدید ارتباط آزاد با ایالات متحده که در سال ۲۰۲۴ اجرایی می شود، نیاز به اصلاحات مالی دارد و تلاش های فین تک آن “خطراتی برای سلامت مالی RMI ایجاد می کند.”

RMI لایحه ای را تصویب کرد که DAO را به عنوان یک شخص حقوقی به رسمیت می شناسد و به DAO اجازه می دهد تا در سال ۲۰۲۲ به عنوان یک شرکت با مسئولیت محدود راه اندازی شود، اقدامی که به شدت صندوق بین المللی پول را نگران کرد. گفت:

“تصویب قانون DAO و حرکت برای شروع ثبت DAO” […] با توجه به محدودیت‌های ظرفیت و پرسش‌هایی در مورد درک مقامات برای تنظیم و نظارت کافی بر این تلاش‌ها، این موضوع از نگرانی خاصی برخوردار است. ”

صندوق بین المللی پول به RMI توصیه کرد که ثبت DAO را تعلیق کند. صندوق بین المللی پول توصیه کرد که کشور ابتدا باید یک مرجع پولی ایجاد کند. مشخص نیست که آیا DAO هنوز در RMI ثبت شده است یا خیر.

مطالب مرتبط: حقوقی DAO: چرا جزایر مارشال روی آینده غیرمتمرکز شرط بندی می کنند؟

این کشور همچنین به دلیل نگرانی در مورد فین تک و “بخش فراساحلی” مرتبط با مبارزه با پولشویی و مبارزه با تامین مالی تروریسم در خطر از دست دادن آخرین حساب دلاری خود است. از دست دادن حساب های گزارشگران، که به عنوان ریسک گریزی شناخته می شود، یک کشور را از اقتصاد بین المللی منزوی می کند و از منظر عدالت اجتماعی بحث برانگیز تلقی می شود.

صندوق بین المللی پول همچنین توصیه کرد که RMI، SOV، یک ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را لغو کند. اگرچه صندوق بین‌المللی پول عموماً به طرفداری از CBDC‌ها تمایل دارد، مشاوره‌های ۲۰۲۱ همچنین بر RMI فشار آورد تا از پروژه‌های CBDC خارج شود و گفت که آنها برای آنها آماده نیستند. SOV هنوز راه اندازی نشده است.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: منقرض شده یا زنده: آیا بلاک چین می تواند میراث مردمان در معرض انقراض را حفظ کند؟نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا