اخبار ارز دیجیتال

Iman Europe و The Agenda Chat درباره سلامت روان، موسیقی، Web3، The Homies DAO

موزیسین و بنیانگذار The Homies DAO، ایمان اروپا، در پادکست The Agenda ظاهر شد تا در مورد اینکه چگونه پروژه مبتنی بر وب ۳ او در حال ارتقای سلامت کارگران موسیقی است صحبت کند.

اگر با هر نوازنده ای “موفق” صحبت کنید، آنها به شما خواهند گفت که شهرت هم هدیه است و هم نفرین. موفقیت در سرگرمی واضح است که نکات مثبت زیادی به همراه دارد، اما فشار برای مرتبط ماندن، نگرانی از ارتباط دائم با طرفداران، فقدان آزادی و حریم خصوصی که با جوی معمولی همراه است. همچنین شامل از دست دادن می شود. کاملا خسته. به اینها برنامه پرتنش رویدادها را اضافه کنید که هنرمندان را از زمان سم زدایی و معاشرت محروم می کند، و شهرت می تواند به همان اندازه که یک موهبت است، بار سنگینی را احساس کند.

برعکس، کسانی که تلاش می‌کنند به موفقیت برسند و در نهایت به جریان اصلی بروند، با فشارهای سربالایی و عواقب بالقوه‌ای برخورد می‌کنند که بعد از این همه کار سخت، ممکن است نوری در انتهای تونل نباشد.

به همین دلیل، سلامت روان، تندرستی و احساس عضویت در یک جامعه چیزهایی هستند که هر سازنده باید زمانی را به آن اختصاص دهد و The Homies DAO بر روی آن تمرکز دارد.

در قسمت هفدهم دستور جلسه در پادکست، مجریان ری سالموند و جاناتان دی یونگ با خواننده و بنیانگذار The Homies DAO ایمان اروپا در مورد نحوه استفاده این گروه از Web3 برای گرد هم آوردن هنرمندان و تمرکز بر رفاه صحبت می کنند. من به شما می گویم که چه چیزی قرار داده ام.

فضایی امن برای تنفس، آرامش و تعامل هنرمندان

در صحبت‌های ما، اروپایی‌ها در مورد اینکه چقدر احساس تنهایی می‌کنی یک موسیقی‌دان می‌شود، و اینکه چگونه گاهی اوقات احساس می‌کنی خانواده‌ات دائماً برای پول و مزایا به تو هجوم می‌آورند، و اینکه چقدر با غریبه‌ها ارتباط برقرار می‌کنی، صحبت می‌کنند. من توضیح دادم که چقدر سخت است. برای حفظ ارتباطات اجتماعی با توجه به اینکه مردم ممکن است مشکل داشته باشند. یک انگیزه پنهان برای به دست آوردن سود ویژه از شهرت یک دوست جدید.

او گفت: «فکر می‌کنم بسیاری از هنرمندان سال گذشته بسیار خسته شدند و بارها احساس کردند که نمی‌توانند جای خود را پیدا کنند، زیرا همه چیز در وب ۳ خیلی سریع پیش می‌رفت. بنابراین من نیاز به تندرستی در این فضا را تشخیص دادم و خودم به آن نیاز داشتم. اما سخت بود و با دو شغل تمام وقت، وقت کافی برای خودم و سلامتی نداشتم و می‌توانستم تاثیر آن را ببینم. “

اروپا با الهام از این موضوع The Homies DAO را تأسیس کرد. با نزدیک شدن به پایان سال، من می‌خواستم امسال بیشتر روی سلامتی تمرکز کنم و به خودم اجازه بدهم که آن را جبران کنم و فضاهایی ایجاد کنم که هنرمندان بتوانند همین کار را انجام دهند.»

هنگامی که در مورد انواع فعالیت‌های سلامتی و اجتماعی که اعضای Homies DAO می‌توانند در آن شرکت کنند، سؤال شد، اروپا خاطرنشان کرد که سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAOs) به سازندگان شرکت‌کننده در صنعت موسیقی اجازه می‌دهند تا تعامل، استراحت، مراقبه، ورزش کنند. آنها گفتند که فضاهای امنی را فراهم می‌کنند. و جوامعی که در آن می توانستند کار کنند. در فعالیت هایی شرکت کنید که باعث ایجاد حس اجتماعی می شود.

ما میزبان اولین رویدادمان، Homies Hangout، در پایان این ماه هستیم که اشکال مختلف سلامتی را ارائه می‌کند. این رویداد در Barn Cycling برگزار می‌شود، بنابراین از آنجا شروع می‌کنیم، سپس استراحت می‌کنیم و برای یک حمام صوتی برمی‌گردیم. سلامت روان، و سپس برخی از آنها را انجام می‌دهیم، تأیید می‌کنیم و از کسی می‌خواهیم که بیاید و یک جلسه گروه درمانی را رهبری کند که همه با هم صحبت می‌کنیم و درباره سلامت روان و منابع مختلف برای بهبود آن بحث می‌کنیم.»

در مورد برنامه‌های آتی DAO، او گفت: “ما قصد داریم کارهایی مانند آن جلسه ماهانه انجام دهیم، اما یک جلسه ماهانه آنلاین نیز خواهیم داشت که می‌توانیم با یکدیگر چک کنیم و فقط فضا را برای آن ایجاد کنیم. در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است. اضافه شدن:

“ما قصد داریم بعد از آن کاری مانند محتوای آموزشی انجام دهیم و فقط محتوای دیگری ایجاد کنیم تا افراد بیشتری را به زنجیره بیاوریم. امیدواریم پروژه هایی ایجاد کنیم که شاید مبتنی بر سلامتی باشد و امیدواریم بعداً به برنامه های آفلاین و هنرمندان گسترش دهیم. اقامتگاه برای هنرمندان.»

هدف Homies تمرکز بر مردم است نه سود

مانند چند ارز دیجیتال دیگر و DAO متمرکز بر وب ۳ در این فضا، The Homies DAO همچنین مجموعه‌ای از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) دارد که به دارندگان عضویت DAO و مزایای مختلف دیگری را ارائه می‌دهد. پروژه‌هایی که از توکن‌ها و NFT استفاده می‌کنند، معمولاً باید با دلالان قیمت و سرمایه‌گذاران NFT که هیچ کمکی به پروژه نمی‌کنند، مبارزه کنند.

در این مورد، اروپا گفت: «ما نمی‌خواستیم این موضوع حدس و گمان باشد.

مربوط: یوتیوب «اصول» را برای کار با صنعت موسیقی بر روی فناوری هوش مصنوعی اعلام کرد

اروپا در پاسخ به این سوال که چرا در حال حاضر علاقه ای به قیمت گذاری کف، گسترش اندازه گروه یا حتی مشارکت با پروژه های بلو چیپ ندارد، گفت:

“ما واقعاً می خواهیم همدیگر را بشناسیم، بنابراین ما فقط ۵۰۰ نفر داریم و سعی می کنیم یک جامعه بسازیم، نه فقط یک پروژه. تفاوت بین یک DAO و یک پروژه در این است که ما می خواهیم تا آنجا که ممکن است افراد بیشتری را بسازیم. شرکت کن اما وقتی به سلامتی فکر می کنم، فکر می کنم این یک چیز صمیمی است، و گاهی اوقات وقتی آن را به نوعی تأثیرگذاری یا حدس و گمان تبدیل می کنی که نمی دانم، این است که ما حقیقت و قدرت خود را برای انجام آنچه واقعاً می خواهیم از دست می دهیم. در این سلامتی انجام دهیم.»

برای شنیدن ادامه گفتگو با ایمان اروپا دستور جلسه – از جمله جزئیات برخی از برنامه‌های اصلی آینده برای The Homies DAO – به قسمت کامل در صفحه پادکست Cointelegraph، پادکست‌های اپل یا Spotify گوش دهید. فراموش نکنید که مجموعه کامل نمایش های دیگر Cointelegraph را بررسی کنید.

مجله: توکن کردن حقوق موسیقی به عنوان NFT می تواند به تیلور سویفت بعدی کمک کند

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: Ray Salmond

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا