اخبار ارز دیجیتال

Coinsquare صرافی رمزارز کانادا ثبت شده در IROC از نقض داده ها رنج می برد

در ۱۹ نوامبر، Coinsquare مجبور شد به طور موقت فعالیت‌های خود را برای بررسی فعالیت‌های غیرعادی در پلتفرم خود متوقف کند.

تنها یک ماه پس از تبدیل شدن به اولین پلتفرم تجارت کریپتو کانادایی که در سازمان تنظیم مقررات سرمایه گذاری و صنعت کانادا (IIROC) ثبت شد، کوین اسکوئر دچار نقض اطلاعات شد که اطلاعات شخصی کاربرانش را به خطر انداخت.

در ۱۹ نوامبر، Coinsquare مجبور شد به طور موقت فعالیت‌های خود را برای بررسی فعالیت‌های غیرعادی در پلتفرم خود متوقف کند. با این حال، چندین روز اقدامات پیشگیرانه به Coinsquare اجازه داد تا به تدریج فعالیت خود را از سر بگیرد.

در یک ایمیل بعدی به سرمایه گذاران، Coinsquare اذعان کرد که پایگاه داده مشتریان حاوی اطلاعات شخصی احتمالاً در طول حادثه افشا شده و توسط شخص ثالثی قابل دسترسی بوده است.

پایگاه داده فاش شده حاوی اطلاعات شخصی کاربر مانند نام، آدرس ایمیل، آدرس، شماره تلفن، تاریخ تولد، شناسه دستگاه، آدرس کیف پول عمومی، تاریخچه تراکنش و موجودی حساب بود. Coinsquare همچنین تأیید کرد که رمز عبور منتشر نشده است و افزود:

به خاطر داشته باشید که دارایی های شما همیشه در یخچال نگهداری می شوند و در معرض خطر نیستند.

اگرچه صرافی افراد مخربی را شناسایی نکرده است که به اطلاعات در معرض خطر دسترسی دارند، ارتباطات رسمی از کاربران می‌خواهد رمز عبور خود را تغییر دهند، احراز هویت دو مرحله‌ای (۲FA) را فعال کنند و از اعتبارنامه‌های مختلف برای هر پلتفرم استفاده کنند. به شما هشدار می‌دهم که از آن استفاده کنید.

Coinsquare هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

مربوط: Coinsquare اولین صرافی رمزنگاری کانادایی است که ثبت نام IROC را دریافت می کند.

صرافی ارز دیجیتال کانادایی Bitvo توانسته است قرارداد خرید خود با FTX را به لطف یک فرآیند طولانی تایید توسط تنظیم کننده های محلی پس بگیرد.

این شرکت تأکید کرد که تجارت Bitvo تحت تأثیر قرار نگرفته است زیرا هیچ گونه قرار گرفتن در معرض مادی با FTX یا شرکت های وابسته به آن ندارد.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا