🚨 اخبار ارز دیجیتال

روشن کردن انقلاب GPU: برنامه شتاب دهنده جامعه محور io.net

با معرفی برنامه Ignition، io.net در حال راه اندازی یک طرح تشویقی است که پایه و اساس انقلابی را در نحوه منبع، استفاده و مدیریت ظرفیت GPU ایجاد می کند.

محور اصلی استراتژی io.net استقرار خوشه‌های GPU غیرمتمرکز است. این خوشه ها از قدرت جمعی منابع GPU توزیع شده جغرافیایی، از جمله منابعی از مراکز داده مستقل، استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال و حتی پردازنده های گرافیکی درجه یک مصرف کننده استفاده می کنند. این رویکرد نه تنها دسترسی به منابع محاسباتی پرقدرت را دموکراتیک می‌کند، بلکه به طور قابل توجهی مانع هزینه را کاهش می‌دهد و جایگزینی رقابتی برای خدمات ابری سنتی ارائه می‌کند.

منبع: io.net

برنامه جدید Ignition برای تسریع رشد io.net Cloud طراحی شده است. پاداش دادن به افراد و سازمان‌هایی که در ظرفیت GPU مشارکت می‌کنند، از منابع محاسباتی استفاده می‌کنند و با جامعه درگیر می‌شوند، Ignition یک مکانیسم انگیزشی همه‌کاره است که کمک‌های مختلف ضروری برای رشد شبکه را شناسایی و جبران می‌کند.

برای شرکت در برنامه Ignition، افراد نه تنها باید به ظرفیت GPU شبکه کمک کنند یا از منابع محاسباتی استفاده کنند، بلکه باید از طریق پلتفرم های اجتماعی مانند موارد زیر با جامعه درگیر شوند. ایکس (توئیتر سابق) و Discord. الگوریتم پاداش برنامه با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند میزان ساعات کار تکمیل شده، پهنای باند و مدل GPU و زمان کار کلی، شناسایی منصفانه و جامع تلاش های مشارکت کنندگان را تضمین می کند. مکمل برنامه Ignition چالش‌های جامعه است که توسط Galxe میزبانی می‌شود و به شرکت‌کنندگان فرصت‌های بیشتری برای کسب جوایز ارائه می‌دهد.

io.net با استفاده از فناوری بلاک چین و استقرار در شبکه Solana، شفافیت و امنیت را در هر تراکنش و کار محاسباتی تضمین می کند. چشم انداز شبکه فراتر از نوآوری های تکنولوژیکی صرف است. هدف آن ایجاد زیرساختی مبتنی بر جامعه است که محیط محاسباتی GPU را تغییر شکل می دهد و آن را در دسترس تر، مقرون به صرفه تر و متناسب با نیازهای کاربران می کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا