اخبار ارز دیجیتال

آنتونی اسکاراموچی گفت: “من فکر می کردم SBF مارک زاکربرگ رمزارز است.”

آنتونی اسکاراموچی می‌گوید که «شک‌گرایی معمولاً ناشی از کمبود دانش» در مورد بلاک‌چین، به اشتراک‌گذاری ارزهای دیجیتال متعلق به بیت‌کوین، اتر، سولانا و الگوراند است.

آنتونی اسکاراموچی، یکی از بنیانگذاران SkyBridge Capital در یک مصاحبه صریح با کوین تلگراف در مجمع جهانی اقتصاد در داووس به سم بنکمن-فرید انتقاد کرد و گفت که سبد ارزهای دیجیتال او روشنگری می کند.

اسکاراموچی به سام بنکمن-فرید (SBF) مدیر عامل سابق FTX که در اواخر سال 2021 منفجر شد، اعتماد داشت. او در گفتگو با کوین تلگراف رنگ بیشتری به نظرات خود اضافه کرد.

“من در واقع فکر می کردم که او مارک زاکربرگ ارز دیجیتال است. نمی دانستم که او برنی مدوف است. و این چیزی است که من باید مالک آن باشم. بنابراین مالک آن هستم.”

او که با نام “موچ” شناخته می شود، توضیح داد که خوشحال می شود در مورد اشتباه اعتماد به SBF با ما صحبت کند. او توضیح داد: “من دوست دارم در مورد آن صحبت کنم زیرا اگر بتوانم فقط با یادگیری از ما بتوانم از قرار گرفتن شخص دیگری در چنین بدبختی جلوگیری کنم، برای من ارزش دارد.”

اسکاراموچی اکنون در تلاش است تا سهم شرکت خود را که FTX از دست داده است، به دست آورد. او معتقد است 30 درصد از سهام خریداری شده توسط FTX Ventures در سال 2023 بازگردانده خواهد شد.

تیم Cointelegraph به طور زنده از داووس گزارش می دهد.

اسکاراموچی در صحبت با خبرنگار ارشد کوین تلگراف، گرت جنکینسون، سبد ارزهای دیجیتال خود را نیز فاش کرد.

من در سال 2020 شروع به علامت گذاری سرمایه گذاری های بیت کوین کردم. سپس در اوایل سال 2021 شروع به خرید اتریوم کردم. تعدادی سولانا وجود دارد و یکی به نام Algorand وجود دارد. این یک لایه کوچک است، اما فناوری بسیار خوبی دارد.”

سرمایه‌گذاری SkyBridge Capital در ارزهای رمزنگاری شده ممکن است برای رهبران فکری که زمانی در توییتی نوشتند که «بیش از حد به بیت‌کوین اهمیت نمی‌دهند» تعجب‌آور باشد. در واقع، بیت کوین از زمانی که اسکاراموچی برای اولین بار در 10 سال پیش در سال 2013 توییت کرد، بیش از 1000 درصد افزایش یافته است.

اسکاراموچی به این نتیجه رسید که اشتباهات زیادی در سفر خود به بیت کوین و ارزهای دیجیتال مرتکب شده است. سالها طول کشید و تعامل با رهبران این حوزه، مانند دوقلوهای وینکلووس، قبل از سرمایه گذاری. او گفت: شکاکیت معمولاً از کمبود دانش زاده می شود.

هر چه بیشتر تکالیف خود را در مورد بلاک چین انجام دهیم، بیشتر متوجه می شویم که بخش بزرگی از آینده ما خواهد بود.

موچ اکنون یک مفسر معمولی در فضای رمزنگاری است و اخیراً پیش‌بینی قیمت بیت کوین در سال 2023 را در حوزه شش رقمی به اشتراک گذاشته است. «جریان اصلی» هنوز واقعاً بلاک چین را درک نمی کند، او خرد می کند

مطالب مرتبط: اسکاراموچی در شرکت کریپتو که توسط رئیس سابق FTX ایالات متحده تأسیس شده است سرمایه گذاری می کند

در نهایت، فضای بیت کوین و بلاک چین گسترش خواهد یافت زیرا افراد بیشتری اهمیت تراکنش با یکدیگر را بدون شخص ثالث درک می کنند.

“وقتی بزرگی آن را درک کردید، مکانیزم لایه‌بندی عالی خواهد بود که منجر به کارایی اقتصادی و نوآوری عالی خواهد شد. به همین دلیل است که من در فضا هستم.”

به گفته اسکاراموچی، هنوز فضای زیادی برای رشد در بازارهای بیت کوین، بلاک چین و ارزهای دیجیتال وجود دارد.نویسنده: Joseph Hall

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا