اخبار ارز دیجیتال

HyperPlay 12 میلیون دلار از سرمایه گذاری سری A جمع آوری می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Griffin Gaming Partners و Bitkraft سرمایه گذاران را در دور سرمایه گذاری 12 میلیون دلاری سری A برای MetaMask و HyperPlay Game7 رهبری خواهند کرد.

در 8 ژوئن، HyperPlay راه‌انداز بازی‌های بومی Web3 اعلام کرد که دور سرمایه‌گذاری سری A خود را بسته است و 12 میلیون دلار از سرمایه‌گذارانی از جمله شرکای بازی‌سازی Griffin و Bitkraft Ventures جمع‌آوری کرده است.

سایر سرمایه گذاران عبارتند از شرکت مادر متاماسک ConsenSys، Ethereal Ventures، Delphi، Game7، Mirana Ventures و Monoceros Ventures.

HyperPlay که در نوامبر 2022 توسط MetaMask و Game7 DAO تأسیس شد، معتقد است که پلتفرم آن چالش‌های تعاملی بازی‌های Web3 را «هدر رو» برطرف می‌کند، قابلیت همکاری را برای بازی‌های Web3 فراهم می‌کند و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا با اپل و گوگل رقابت کنند. امکان کار بدون الزام به سازمان متمرکزی مانند. و بخار.

این پلتفرم می‌گوید که هدف آن فعال کردن قابلیت همکاری در همه بازی‌های Web3 از طریق پوشش کیف پول درون بازی است که به بازیکنان امکان می‌دهد کیف پول MetaMask خود را در بازی‌های بومی یا مبتنی بر مرورگر حمل کنند. به گفته این شرکت، فروشگاه بازی HyperPlay در حال حاضر بیش از 33 عنوان Web3 را ارائه می دهد.

Jacob C.eth، موسس HyperPlay گفت: «از نوامبر گذشته که HyperPlay را معرفی کردیم، بر ساختن پلتفرمی متمرکز شده‌ایم که به توسعه‌دهندگان و کاربران اجازه می‌دهد به راحتی در فضای بازی Web3 حرکت کنند.

این پلتفرم خود را به‌عنوان خدمت‌رسانی به توسعه‌دهندگان و کاربران به طور یکسان تبلیغ می‌کند، و تمرکز «وفادار به توسعه‌دهنده» آن «بدون مالیات بر اقتصاد درون‌بازی، در عوض چیزهایی مانند onramping و مبادله توکن‌ها است. از ویژگی‌های اختیاری کسب درآمد کنید.

HyperPlay به کاربران گفت که از تمام زنجیره‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم پشتیبانی می‌کند و به بازیکنان این امکان را می‌دهد که کیف‌پول‌ها، توکن‌ها و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را به هر بازی بومی یا مرورگر وارد کنند. به گفته این شرکت، لانچر HyperPlay یک پوشش کیف پول درون بازی را ادغام می کند تا کاربران مجبور نباشند بازی را ترک کنند و از یک وب سایت جداگانه برای تراکنش های NFT استفاده کنند.

در بازی های Web3 یا بازی های بلاک چین، فناوری دفتر کل توزیع شده شفافیت، امنیت، دموکراسی‌سازی و کنترل بیشتر کاربر بر دارایی‌های درون بازی را به دست آورید.

یک کیف پول بلاک چین فعال منحصر به فرد برای هر فعالیت. منبع: DappRadar

طبق گزارش DappRadar، بازی‌های وب 3 تقریباً نیمی از تراکنش‌های بلاک چین را در سال 2022 تشکیل خواهند داد. این امر باعث می‌شود که بازی سریع‌ترین بخش در حال رشد در فضای بلاک چین باشد و از امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و NFTها پیشی بگیرد.

گزارش دیگری از DappRadar می گوید که حرکت در سال 2023 ادامه خواهد داشت و این بخش در سه ماهه اول سال 2023 رشد ثابتی خواهد داشت. بازی های بلاک چین و پروژه متاورس در این مدت 739 میلیون دلار بودجه دریافت کردند.

نویسنده: Blanche Gatt

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا