🚨 اخبار ارز دیجیتال

HyperPlay Games Aggregator Alpha منتشر شد، دارای کیف پول داخلی Web3


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جمع‌آوری بازی به کاربران این امکان را می‌دهد که کیف پول Web3 خود را از طریق ارائه‌دهنده کیف پول کریپتو MetaMask به بازی‌های مختلف پیوند دهند.

HyperPlay، یک راه‌انداز بازی بومی Web3 با کیف پول رمزنگاری داخلی، بر اساس اعلامیه توسعه‌دهنده در ۱ مارس، شروع دسترسی زودهنگام را اعلام کرده است.

راه‌انداز بازی آنلاین با همکاری MetaMask ارائه‌دهنده کیف پول رمزنگاری‌شده ساخته شد تا کیف پول‌های رمزنگاری بازیکنان را با کتابخانه‌های بازی مانند Epic Games Store، GOG (بازی‌های قدیمی خوب سابق) و فروشگاه HyperPlay خودشان ادغام کند.

پلتفرم جدید که توسط JacobC.eth رهبر سابق عملیات Metamask تأسیس شده است، هزینه ای از توسعه دهندگان دریافت نمی کند و در عوض قصد دارد برای کسب درآمد از پلتفرم به خدمات رمزنگاری مانند مبادله و پل متکی باشد.

کاربران آلفا پلتفرم تازه راه‌اندازی شده می‌توانند کیف پول‌های جدید Metamask را در رابط ایجاد کنند و همچنین کیف پول‌های موجود را از طریق دکمه «وارد کردن» وارد کنند.

JacobC.eth در صحبت با Cointelegraph گفت که کیف پول را می توان در بالای بازی قرار داد و به کاربران این امکان را می دهد تا به سرعت تراکنش ها را در حین بازی تأیید کنند.

بر اساس این اعلامیه، HyperPlay پلتفرم خود را با ۲۱ عنوان Web3 از جمله The Sandbox، Another World، Bionic Owl، DeFi Kingdoms، Moonblasters و غیره راه اندازی کرده است. علاوه بر این، از آنجایی که هم به فروشگاه Epic Games و هم به فروشگاه GOG متصل است، بازیکنان می توانند از آن برای راه اندازی بازی های خود از آن پلتفرم های دیگر استفاده کنند.

موسس این پلتفرم به کوین تلگراف گفت که بازی های وب ۳ در حال قطع شدن از پلتفرم و بارگیری بیش از حد توسط فروشگاه های بزرگ هستند، بنابراین به یک جمع کننده بازی جدید نیاز است.

«امروزه، توسعه‌دهندگان بازی Web3 توسط اپل، استیم و گوگل از پلتفرم‌های خود محروم شده‌اند، و این فروشگاه‌های سنتی Web2 همچنین مالیات ۳۰ درصدی را برای هر اقدام درون بازی که توسعه‌دهندگان در اقتصاد انجام می‌دهند، می‌پذیرند. بازار رقابتی‌تر در میان فروشگاه های بازی.”

مربوط: موتور بازی Unity ویژگی Metmask را اضافه می کند

او همچنین ادعا می‌کند که این پلتفرم می‌تواند یک کیف پول جهانی برای بازیکنان فراهم کند که هر بار که تراکنش انجام می‌دهند، نیازی به Alt-Tab نداشته باشند تا از بازی خارج شوند.

“Hyperplay به عنوان یک برنامه دسکتاپ بومی ساخته شده است که به بازیکنان امکان می دهد کیف پول خود را به هر بازی که بازی می کنند ارسال کنند. ما می خواهیم قابلیت همکاری، توسعه پذیری بدون مجوز و UX عالی به عنوان پیش فرض بازی های Web3 باشد.”

JacobC.eth تاکید کرد که HyperPlay یک ساخت آلفا است و ممکن است پایدار نباشد. این تیم امیدوار است که از بازیکنان آزمایش کننده بازخورد دریافت کند تا محصول را برای یک رونمایی کامل در آینده بهبود بخشد.

بر اساس گزارش اخیر DappRadar، تراکنش‌های بازی تقریباً نیمی از کل فعالیت بلاک چین در ژانویه را تشکیل می‌دهند. با این حال، بازی‌های Web3 به دلیل فرآیند پیچیده نصب، همچنان برای به دست آوردن پذیرش اصلی تلاش می‌کنند. اسکوئر انیکس اخیراً اعلام کرده است که سرمایه گذاری بزرگی در فناوری بلاک چین انجام خواهد داد زیرا معتقد است این فناوری در آینده صنعت بازی یکپارچه خواهد بود.نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا