🚨 اخبار ارز دیجیتال

Hut8 6400 ریگ را جابجا می کند، شاهد رشد هوش مصنوعی و محاسبات با کارایی بالا


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت استخراج بیت کوین Hut8 همچنان به جابجایی ماینرها از زمین های بیکار در خلیج شمالی ادامه می دهد زیرا تقاضا برای هوش مصنوعی و محاسبات پرقدرت باعث افزایش تقاضای جدید می شود.

شرکت معدنی Hut8 آمریکای شمالی تقاضای نوظهور برای هوش مصنوعی و محاسبات با عملکرد بالا را می بیند زیرا قصد دارد تقریباً ۶۴۰۰ دکل در حال ترانزیت را از سایت خلیج شمالی خود در انتاریو راه اندازی مجدد کند.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Hut8 به نبرد حقوقی خود با ارائه دهنده انرژی شخص ثالث Validus Power، با ادعای عدم انجام تعهدات قراردادی ادامه می دهد. این مرکز از نوامبر ۲۰۲۲ بسته شده است.

Hut8 در مکاتبه با Cointelegraph از اظهار نظر در مورد پیشرفت شکایت خودداری کرد، اما تایید کرد که حدود ۶۴۰۰ ماینر به تگزاس نقل مکان می کنند زیرا این شرکت قصد دارد تجهیزات غیرفعال را دوباره آنلاین کند.

این شرکت انتظار دارد که این دسته کوچک خاص تا پایان ژوئیه ۲۰۲۳ عملیاتی شود و ظرفیت عملیاتی ۶۰۰ PH/s را ارائه دهد و مجموع هش ریت نصب شده Hut8 را به ۳.۲ EH / ثانیه برساند.

قرارداد میزبانی سه ماهه برای ۶۴۰۰ ماینر North Bay منعقد شده است و Hut8 قصد دارد قرارداد را به صورت ماهانه تمدید کند. Hut8 قبلاً ۹۸۸ معدنچی را از خلیج شمالی به مرکز کلاه پزشکی خود در آلبرتا، کانادا، در مارس ۲۰۲۳ منتقل کرد.

مطالب مرتبط: Riot Platforms 33000 ماینر بیت کوین را پیش از هاوینگ ۲۰۲۴ اضافه می کند

جیمی لوورتون، مدیر عامل Hut8، پس از نزدیک به ۱۸ ماه شرایط سخت بازار، وضعیت فعلی اکوسیستم استخراج کریپتو را نیز مورد بررسی قرار داد.

«این صنعت در ماه‌های اخیر به‌طور قابل‌توجهی بهبود یافته است، با شتابی بیشتر از آنچه که در ابتدا پیش‌بینی می‌کردیم، زیرا همتایان صنعت ما از پیشگامی ما در HPC و محاسبات AI پیروی کردند.»

هوش مصنوعی و محاسبات با کارایی بالا همچنان توجه و سرمایه گذاری را به خود جلب می کنند. هوش مصنوعی Inflection مبتنی بر پالو آلتو و دیگران ۱.۸ میلیارد دلار به رهبری مایکروسافت و انویدیا جمع آوری کرده اند که بخشی از سرمایه گذاری برای ساخت مجموعه ای متشکل از ۲۲۰۰۰ پردازنده گرافیکی قدرتمند Nvidia H100 Tensor است.

Hut8 همچنین راه‌اندازی زیرساخت‌ها را برای تامین خدمات و راه‌حل‌های خود در خارج از تجارت متمرکز بر استخراج بیت‌کوین آغاز کرده است.

لوورتون یک قرارداد پنج ساله جدید برای ارائه زیرساخت‌های کامپیوتری و خدمات میزبانی به وزارت امور داخلی و بهداشت بریتیش کلمبیا و همچنین مطالعه موردی که با شرکت هوش مصنوعی تولید شده با سه بعدی XYZ AI انجام داده است، برجسته کرد.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد: آیا می توانید آن را برطرف کنید؟

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا