اخبار ارز دیجیتال

Hut8 6400 ریگ را جابجا می کند، شاهد رشد هوش مصنوعی و محاسبات با کارایی بالا

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت استخراج بیت کوین Hut8 همچنان به جابجایی ماینرها از زمین های بیکار در خلیج شمالی ادامه می دهد زیرا تقاضا برای هوش مصنوعی و محاسبات پرقدرت باعث افزایش تقاضای جدید می شود.

شرکت معدنی Hut8 آمریکای شمالی تقاضای نوظهور برای هوش مصنوعی و محاسبات با عملکرد بالا را می بیند زیرا قصد دارد تقریباً 6400 دکل در حال ترانزیت را از سایت خلیج شمالی خود در انتاریو راه اندازی مجدد کند.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Hut8 به نبرد حقوقی خود با ارائه دهنده انرژی شخص ثالث Validus Power، با ادعای عدم انجام تعهدات قراردادی ادامه می دهد. این مرکز از نوامبر 2022 بسته شده است.

Hut8 در مکاتبه با Cointelegraph از اظهار نظر در مورد پیشرفت شکایت خودداری کرد، اما تایید کرد که حدود 6400 ماینر به تگزاس نقل مکان می کنند زیرا این شرکت قصد دارد تجهیزات غیرفعال را دوباره آنلاین کند.

این شرکت انتظار دارد که این دسته کوچک خاص تا پایان ژوئیه 2023 عملیاتی شود و ظرفیت عملیاتی 600 PH/s را ارائه دهد و مجموع هش ریت نصب شده Hut8 را به 3.2 EH / ثانیه برساند.

قرارداد میزبانی سه ماهه برای 6400 ماینر North Bay منعقد شده است و Hut8 قصد دارد قرارداد را به صورت ماهانه تمدید کند. Hut8 قبلاً 988 معدنچی را از خلیج شمالی به مرکز کلاه پزشکی خود در آلبرتا، کانادا، در مارس 2023 منتقل کرد.

مطالب مرتبط: Riot Platforms 33000 ماینر بیت کوین را پیش از هاوینگ 2024 اضافه می کند

جیمی لوورتون، مدیر عامل Hut8، پس از نزدیک به 18 ماه شرایط سخت بازار، وضعیت فعلی اکوسیستم استخراج کریپتو را نیز مورد بررسی قرار داد.

«این صنعت در ماه‌های اخیر به‌طور قابل‌توجهی بهبود یافته است، با شتابی بیشتر از آنچه که در ابتدا پیش‌بینی می‌کردیم، زیرا همتایان صنعت ما از پیشگامی ما در HPC و محاسبات AI پیروی کردند.»

هوش مصنوعی و محاسبات با کارایی بالا همچنان توجه و سرمایه گذاری را به خود جلب می کنند. هوش مصنوعی Inflection مبتنی بر پالو آلتو و دیگران 1.8 میلیارد دلار به رهبری مایکروسافت و انویدیا جمع آوری کرده اند که بخشی از سرمایه گذاری برای ساخت مجموعه ای متشکل از 22000 پردازنده گرافیکی قدرتمند Nvidia H100 Tensor است.

Hut8 همچنین راه‌اندازی زیرساخت‌ها را برای تامین خدمات و راه‌حل‌های خود در خارج از تجارت متمرکز بر استخراج بیت‌کوین آغاز کرده است.

لوورتون یک قرارداد پنج ساله جدید برای ارائه زیرساخت‌های کامپیوتری و خدمات میزبانی به وزارت امور داخلی و بهداشت بریتیش کلمبیا و همچنین مطالعه موردی که با شرکت هوش مصنوعی تولید شده با سه بعدی XYZ AI انجام داده است، برجسته کرد.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد: آیا می توانید آن را برطرف کنید؟

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا