🚨 اخبار ارز دیجیتال

Hut 8 برای ادغام USBTC از دادگاه عالی کانادا چراغ سبز دریافت می کند

دادگاه عالی بریتیش کلمبیا مجوز نهایی Hut8 را برای تکمیل ادغام برنامه ریزی شده خود با USBTC صادر کرده است.

شرکت کانادایی استخراج بیت کوین Hut8 قرار است پس از تایید نهایی دادگاه عالی بریتیش کلمبیا، ادغام برنامه ریزی شده خود را با بیت کوین ایالات متحده (USBTC) تکمیل کند.

Hut8 و USBTC این حرکت را در فوریه ۲۰۲۳ اعلام کردند و نیاز به تایید سهامداران و نظارتی داشتند. در نتیجه ادغام، Hut 8 و USBTC شرکت Hut 8 یا “New Hut” را تشکیل می دهند که یک شرکت سهامی عام مستقر در ایالات متحده است.

اعلامیه اولیه Hut 8 نشان داد که ادغام ۸۲۵ مگاوات ظرفیت را در شش مرکز مختلف استخراج بیت کوین و مرکز داده آزاد می کند.

اگرچه دادگاه عالی بریتیش کلمبیا حکم نهایی را برای تایید ادغام صادر کرده است، اما چندین الزام باقی مانده برای تکمیل معامله مورد نیاز است، از جمله تایید سهامداران USBTC.

هات ۸ انتظار دارد که تراکنش نهایی که ادغام و ایجاد New Hut را تایید می کند تا پایان سال ۲۰۲۳ انجام شود.

مطالب مرتبط: مدیرعامل Hut 8 به بازارهای گاو نر و خرس از دیدگاه معدن نگاه می کند

New Hut همچنین سهام خود را در هر دو بورس اوراق بهادار نزدک و بورس تولونوت عرضه خواهد کرد که تحت عنوان $HUT معامله می شود. سهامداران همچنین ملزم به تکمیل و ارسال نامه انتقال برای دریافت سهام عادی نیوهت پس از تکمیل ادغام خواهند بود.

Hut 8 اخیراً تقریباً ۶۴۰۰ دکل معدنی ASIC را از تأسیسات غیرفعال North Bay خود در انتاریو به تگزاس، ایالات متحده آمریکا منتقل کرده است تا تقاضای رو به رشد برای هوش مصنوعی (AI) و محاسبات با عملکرد بالا را برآورده کند.

استقرار مجدد سخت افزار از سایت اساساً به دلیل اختلاف حقوقی مداوم بین Hut 8 و تامین کننده انرژی شخص ثالث Validus Power بر سر نقض تعهدات قراردادی مورد نیاز بود. عملیات در تاسیسات معدنی از نوامبر ۲۰۲۲ به حالت تعلیق درآمده است.

Foundry Digital، زیرمجموعه نهادی استخراج و سهامداری گروه ارز دیجیتال، نیز در آگوست ۲۰۲۳ همکاری رسمی با Hut 8 را اعلام کرد. طبق این توافق، Hut 8 از مرکز داده خود در انتاریو برای پشتیبانی از تعدادی از خدمات تجاری برای Foundry استفاده می کند. Foundry از سال ۲۰۲۰ از زیرساخت Hut 8 برای پشتیبانی از استخر استخراج ارزهای دیجیتال خود استفاده می کند.

مجله: آیا DAO ها برای قابل دوام بودن بیش از حد تبلیغاتی هستند؟

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا