اخبار ارز دیجیتال

Huobi و Poloniex با وجود انکار اولیه ادغام، شراکت استراتژیک خود را اعلام کردند

این دو صرافی گام به گام در توسعه HT Coin، اشتراک نقدینگی و انطباق جهانی با یکدیگر همکاری خواهند کرد، در حالی که Huobi بر Poloniex برای پروژه‌های جدیدی که قرار است فهرست شوند، نظارت خواهد کرد.

Huobi و Poloniex یک شراکت استراتژیک را در ۳۰ نوامبر اعلام کردند. گزارش‌های مربوط به ادغام برنامه‌ریزی شده دو صرافی ارزهای دیجیتال منتشر شد و هفته گذشته تکذیب شد.

این دو صرافی “گام به گام” در توسعه اکوسیستم HT Coin Huobi، اتصال، اشتراک نقدینگی و انطباق جهانی با یکدیگر همکاری خواهند کرد. صرافی گفت که از ماه دسامبر، هیئت مشورتی Huobi یک ارزیابی ماهانه از تمام پروژه‌های Poloniex انجام می‌دهد که احتمالاً بهترین عملکردها مستقیماً در Huobi فهرست می‌شوند.

داستان ادغام من شروع کردم در توییتی از بلاک چین وو. Poloniex با اختلاف بزرگ‌ترین صرافی از این دو است. در دسترس کاربران ایالات متحده نیست.

صرافی های چین در سال جاری دستخوش تغییرات زیادی شده اند. بخش سرمایه گذاری در ژوئن راه اندازی شد. یکی از بنیانگذاران لئون لی در ماه اوت گزارش داد که سهام خود را فروخته است. شرکت About Capital مستقر در هنگ کنگ در ماه اکتبر سهام کنترلی Huobi را خریداری کرد. او پیش از این در ماه نوامبر، گزارش‌های مربوط به اخراج و استعفای گسترده را رد کرد.

طبق گزارش ها، Huobi قصد دارد دفتر مرکزی خود را به جمهوری دومینیکن منتقل کند.

در همان روز با اعلام ادغام، Huobi گفت که در حال ایجاد یک برنامه وابسته ارتقا یافته برای اینفلوئنسرها است که کمیسیون های نقطه ای تا ۵۰٪ و کمیسیون های آتی را تا ۶۰٪ ارائه می دهد.

مرتبط: دومینیکا برای برنامه هویت دیجیتال به نیروهای Huobi می پیوندد

Poloniex در سال گذشته به اتهام فروش اوراق بهادار ثبت نشده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تسویه حساب ۱۰ میلیون دلاری کرد. تلاش برای اجرای ماهی. پلونیوم توسط رگولاتورهای کره جنوبی در ماه ژوئن مسدود شد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا