🚨 اخبار ارز دیجیتال

نام جدید Huobi HTX باعث افزایش ابروها در جامعه شده است

نام جدید Huobi HTX مخفف Exchange، پروژه بلاک چین Tron و دهمین سالگرد تاسیس شرکت است.

صرافی ارزهای دیجیتال Huobi دهمین سالگرد خود را با یک حرکت بازاریابی بحث برانگیز جشن می گیرد. این شرکت به دنبال نام صرافی ورشکسته FTX، خود را از “Huobi” به “HTX” تغییر نام می دهد.

Huobi رسماً تغییر نام تجاری خود را در ۱۳ سپتامبر اعلام کرد و نام خود را به برند جهانی جدید HTX تغییر داد. نام جدید ترکیبی از حروف اول Huobi، پروژه بلاک چین جاستین سان، Tron، و یک “X” برای نماد تبادل است.

تفسیر دیگری از نام HTX ممکن است شامل “HT” باشد که مخفف نشانه بومی Huobi Huobi (HT) است. X را می توان به عنوان عدد رومی ۱۰ تعبیر کرد که به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس شرکت است. شعار جدید این شرکت «HTX, Just Trade It» است.

قبل از اعلام رسمی این خبر، Huobi نام حساب های رسانه های اجتماعی خود را تغییر داد تا نام جدید را منعکس کند. اکانت X Huobi (توئیتر سابق) اکنون HTX_Global نام دارد و گروه رسمی تلگرام آن HTX Global Official نام دارد. دامنه Huobi هنوز هم نام اصلی Huobi را تا زمان نوشتن این مقاله منعکس می کند.

نام جدید Huobi به سرعت در رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت. بسیاری از آنها می پرسند که آیا این نام جدید با FTX، یک صرافی منحل شده که موسس آن، Sam Bankman Freed، در حال حاضر متهم به کلاهبرداری است، ارتباطی دارد یا خیر.او در مجموع به ۱۳ جرم مرتبط متهم شده است.

یکی از ناظران ارزهای دیجیتال به X نوشت: «چه اتفاقی افتاد که Huobi HTX شد؟ فکر می‌کنم که به من حال و هوای FTX می‌دهد.

یکی دیگر از کاربران X با تعجب که چرا این برند پس از فروپاشی FTX در سال ۲۰۲۲ چنین نامی را به خود اختصاص داده است، اظهار داشت: “آیا این یک شوخی است؟ از FTX تا HTX؟ این اولین چیزی است که هر کسی به آن فکر می کند.”

بازخورد جامعه در مورد نام جدید Huobi HTX. منبع:X

با این حال، Huobi اولین شرکتی نیست که بخشی از نام خود را از FTX مشکل دار قرض گرفته است. در ژانویه ۲۰۲۳، بنیانگذاران صندوق تامینی شکست خورده ارزهای دیجیتال Three Arrows Capital (3AC) اعلام کردند که قصد دارند ۲۵ میلیون دلار برای یک صرافی پیشنهادی ارز دیجیتال به نام GTX جمع آوری کنند. طبق پیشنهاد آنها، “G بعد از F می آید” که یک بازی در صرافی ارز مجازی FTX ورشکسته است.

مربوط: ایلان ماسک قصد دارد توییتر را به X تغییر نام دهد، اما توییتر کریپتو ایده های دیگری دارد

برخی از ناظران کریپتو ادعا کردند که Huobi “پس از ایجاد مشکل قانونی” نام خود را تغییر داده است. به نظر می رسد مشخص نیست که چه مسائل حقوقی پیشنهاد شده است، زیرا صرافی اخیرا هرگونه مشکلی را رد کرده است. Huobi به طور خاص گزارش هایی مبنی بر اینکه شرکت در آستانه ورشکستگی قرار دارد و برخی از مدیران توسط پلیس چین در اوایل ماه اوت دستگیر شدند را رد کرد.

پیش از این، هوبی گلوبال نیز به دنبال یک اقدام اجرایی توسط رگولاتور اوراق بهادار این کشور، دستور تعطیلی فعالیت های خود در مالزی را در ماه می ۲۰۲۳ صادر کرد.

Huobi بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: سوال بزرگ: دقیقاً ناقوس مرگ برای ارزهای دیجیتال چیست؟

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا