🚨 اخبار ارز دیجیتال

هوبی شکایت می کند… هوبی؟ ۳AC از خاکستر برمی خیزد، عفونت کریپتوکارنسی کره ای: آسیا اکسپرس


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مشکلات Huobi Global تشدید می شود، حجم معاملات OPNX 2.5 میلیون درصد افزایش می یابد، ۳AC مرده است – Hail 3AC Ventures، به روز رسانی اپیدمی ارزهای دیجیتال کره جنوبی.

بر اساس گزارش های خبری محلی در ۲۱ ژوئن، لئون لین لی، یکی از بنیانگذاران سابق صرافی ارزهای دیجیتال Huobi Global، شکایتی را علیه این شرکت در هنگ کنگ برای نقض حق چاپ تنظیم کرده است. لی گفت که شرکت او، X-Spo، هنوز “Huobi Global” نامیده می شود، علیرغم فروش اکثر سهام به شرکتی که توسط سلبریتی بلاک چینی جاستین سان در نوامبر گذشته کنترل می شود. این شرکت مالک حقوق علامت تجاری مرتبط با این اصطلاح است و ادعا می کند که واقعی “Huobi Global” مالک حقوق علامت تجاری است. Exchange بدون اجازه از علائم تجاری استفاده می کند.

لئون لی، بنیانگذار سابق Huobi (توئیتر)

هنوز مشخص نیست که چرا لی از همان شرکت و برندی که زمانی ساخته بود شکایت می کند، اما یک سری تبادلات داغ بین لی و جاستین سان در ماه گذشته نکاتی را ارائه می دهد.

در ۱۶ می، سان مجموعه ای از اتهامات علیه برادر کوچکتر لین لی، وی لی را اعلام کرد. سان در پستی در توییتر اعلام کرد که وی لی میلیون‌ها توکن Huobi (HT) را با هزینه صفر از طریق «راه‌های غیرعادی» دریافت کرده و «به طور مداوم این توکن‌های HT را به صورت نقدی می‌فروشد». که لین لی پاسخ داد: “امیدوارم Huobi شواهدی ارائه دهد. اگر تایید شود که HT به صورت رایگان از طریق کلاهبرداری به دست آمده است، من شخصا ۱۰ برابر HT پرداخت می کنم. [amount] به هوبی. ”

آخرین سفر هادلناوت؟

بر اساس پرونده‌های اخیر دادگاه، سرنوشت شرکت تامین مالی ارزهای دیجیتال سنگاپوری Hoddlenote منحل یا سازماندهی مجدد خواهد شد. آگوست گذشته، Hoddlenote پس از افشای از دست دادن بیش از ۳۰۰ میلیون دلار دارایی مشتری، تعطیل شد. اکوسیستم ۴۰ میلیارد دلاری Terra Luna در می ۲۰۲۲ منفجر خواهد شد.

قبل از شروع زمستان کریپتو، عضو تیم (SMU) را نگه دارید

این شرکت با ادعای حدود ۳۰۰ میلیون دلار از طلبکاران مواجه است که اکثر آنها خواهان انحلال شرکت هستند. با این حال، به نظر می رسد که بنیانگذاران Juntao Zhu و Simon Lee هر دو می خواهند که Hodlnaut در تجارت باقی بماند، حتی اگر طبق گزارش ها، شرکت ۶۹٪ از سپرده های کاربران را از دست داده است. نوامبر گذشته، Hoddlenaut در ابتدا هرگونه دخالت در اکوسیستم Terra Luna را انکار کرد که باعث شد پلیس سنگاپور تحقیقاتی را در مورد فعالیت های این شرکت آغاز کند.

همچنین بخوانید
ویژگی

چگونه متاورس را بسازیم: اسرار بنیانگذار

ویژگی

مسئولیت اخلاقی: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟

اپیدمی وام‌دهی کریپتو در کره جنوبی

شرکت مالی کریپتوکارنسی کره جنوبی Hal Invest در ۲۲ ژوئن اعلام کرد که برخی یا همه کارکنان فعلی خود را چند روز پس از تعلیق واریز و برداشت کاربران اخراج می کند. این اقدام پس از آن صورت گرفت که این شرکت پیمانکار خود، B&S Holdings را به سوء رفتار متهم کرد.

با دلی سنگین است که به اطلاع شما می‌رسانیم که در حال به حداقل رساندن فعالیت‌های سرمایه‌گذاری هال و شرکت‌های وابسته به آن هستیم تا از احتمال زیان‌های بیشتر جلوگیری کنیم.»

هفته گذشته، همان وام دهنده کریپتو در کره جنوبی Derio، که بیش از ۹ میلیارد دلار دارایی گزارش شده خود را مدیریت می کند، همچنین اعلام کرد که به دلیل قرار گرفتن در معرض سرمایه گذاری هال، برداشت ها را به حالت تعلیق در می آورد. این شرکت بعداً اعلام کرد که برداشت‌ها را از سر خواهد گرفت، اگرچه جدول زمانی را فاش نکرد. مدیر عامل شرکت جونگ سانگ هو برای اولین بار فاش کرد که هارو اینوست در جلسه فوق العاده سرمایه گذاران در ۱۷ ژوئن اعلام ورشکستگی کرده است.

عکسی که ظاهراً یک دفتر خالی در هال اینوست را پس از اعلام نشان می دهد.  (تلگرام)
عکسی که ظاهراً یک دفتر خالی در هال اینوست را پس از اعلام نشان می دهد. (تلگرام)

علاوه بر این، هال ادعا می کند که او نه تنها شکایت مدنی علیه B&S Holdings، بلکه اتهامات جنایی نیز ارائه کرده است. اما به نظر می رسد که خود هال دقیقاً نمی داند چه اتفاقی دارد می افتد. مدیر عامل شرکت هوگو لی در نامه ای در ۲۰ ژوئن به سرمایه گذاران نوشت:

ما تا کنون سه بار وضعیت و پیشرفت فعلی را از طریق بیانیه های شرکت توضیح داده ایم، اما هنوز کافی نیست.

بنیانگذاران ۳AC بازگشتی غیر محتمل را رقم می زنند

ورشکستگی ممکن است اعتبار برخی کسب و کارها (و افراد) را از بین ببرد، اما برای برخی دیگر معنایی ندارد. کایل دیویس، یکی از بنیانگذاران صندوق سرمایه گذاری ورشکسته سنگاپور ۳ Arrows Capital (3AC)، در ۲۱ ژوئن گفت: من نوشته ام در توییت:

۳AC مرده است، زنده باد ۳AC Ventures. ”

در همان روز، OPNX، یک پلت فرم معاملات بدهی برای نهادهای ارزهای دیجیتال ورشکسته که توسط دیویس و یکی از بنیانگذاران ۳AC، سو ژو تأسیس شد، اعلام کرد که ۳AC Ventures به «شریک اکوسیستم جدید» آن تبدیل شده است. جالب توجه است، با توجه به اینکه استفاده ژو و دیویس از اهرم نقش اساسی در ورشکستگی ۳.۴ میلیارد دلاری ۳AC در سال گذشته داشت، وب سایت ۳AC Venture می گوید: من اینجا هستم.

۳AC Ventures بر بازدهی با ریسک برتر بدون استفاده از اهرم تمرکز دارد.

در ۲۴ ژوئن، ۳AC Ventures اولین سرمایه‌گذاری خود را معرفی کرد، اولین پروژه به نام «رایزر»، که به کاربران این امکان را می‌دهد تا بر اساس اعتبار زنجیره‌ای خود وجوه قرض کنند. توسعه دهندگان گفتند: “وام گیرندگان با انتشار اوراق قرضه با کوپن صفر سرمایه جمع آوری می کنند. وام دهندگان این اوراق را برای ایجاد درآمد ثابت خریداری می کنند. معامله گران می توانند این اوراق را در بازار ثانویه معامله کنند.” من در موضوع مقدمه نوشتم.

نزدیک به یک سال بعد، ۳AC هنوز در مراحل ورشکستگی است، اما بازگرداندن پول آن سخت تر از همیشه به نظر می رسد. در ۱۵ ژوئن، طلبکاران ۳AC درخواستی را برای بازداشت کایل دیویس به دلیل اهانت به دادگاه ارائه کردند. اما این حرکت فقط برای دیویس اعمال می شود، نه سو. این به این دلیل است که تابعیت سنگاپور دومی تابع صلاحیت قضایی ایالات متحده نیست. مکان فعلی آنها نامعلوم است و هنوز هیچ اتهام جنایی علیه این دو چهره بلاک چین ثبت نشده است.

3AC

OPNX: جاه طلبانه بلاک چین

در ۵ آوریل، صرافی مشتقات رمزنگاری سو ژو و کایل دیویس مستقر در هنگ کنگ، OPNX، تنها ۱۳.۶۴ دلار در اولین روز عرضه خود معامله شد. تا اواخر ژوئن، این رقم (ظاهرا) به ۳۴.۱ میلیون دلار افزایش یافته بود. به دنبال آن، قیمت توکن OX بومی OPNX در ماه گذشته نزدیک به ۲۰۰ درصد افزایش یافت و به ۰.۰۳ دلار رسید و ارزش بازار کاملاً رقیق شده آن را به نزدیک به ۳۰۰ میلیون دلار رساند. استیبل کوین اکنون.

صادقانه بگویم، هیچ کس از ابتدا انتظار موفقیت OPNX را نداشت، احتمالاً حتی دیویس یا خود ژو. اما افراد زیردست موفق معمولاً نسبت به کسانی که وقتی شانسشان را خراب می کنند، آنها را به سختی “شکست می دهند” رنجش عمیقی دارند. شاید به همین دلیل، در ۲۲ ژوئن، OPNX شکایتی برای افترا علیه مایک دوداس، سرمایه‌دار خطرپذیر، به دلیل ارسال نظرات توهین‌آمیز علیه صرافی بین فوریه و مارس ۲۰۲۳ تنظیم کرد.

opunx

تقریباً در همان زمان، صرافی از “Justice Token” (JT) جدید خود پرده برداری کرد و اظهار داشت که “یکی از بزرگترین چالش های پیش روی صنعت اپیدمی شایع افترا در حال حاضر است” و به tokennomics. بر این اساس، یک JT وجود خواهد داشت. در هر پرونده افترا ، یک توکن ERC20 با حداکثر عرضه ۱ میلیارد خواهد بود. سه چهارم به سهامداران OX، ۲۰ درصد به ارائه دهندگان نقدینگی JT-OX و ۵ درصد به دارندگان توکن غیرقابل تعویض Milady داده خواهد شد. در زمان انتشار این مقاله، مشخص نیست که آیا دیویس قصد دارد در طی مراحل قانونی، توکن هایی برای اعتمادسازی با بمب گذار بررسی رستوران دبی صادر کند یا خیر.

افترا و آزار و اذیت ناشی از آن به شدت کارآفرینان و نوآوران را دلسرد می کند. وجود این افراد یک سود خالص واضح برای صنعت است.نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا