اخبار ارز دیجیتال

طبق گزارش ها، Huobi Global قصد دارد به کارائیب نقل مکان کند

این شرکت ممکن است تا 200 کارمند را از سیشل به یکی از حوزه های قضایی کارائیب خود منتقل کند.

صرافی کریپتو چین که اخیراً مجبور شد شایعات مربوط به اخراج‌های داخلی گسترده را رد کند، اعلام کرده است که قصد دارد دفتر مرکزی خود را به یکی از حوزه‌های قضایی کارائیب منتقل کند و دومینیکا اولین نامزد آن باشد.

در گزارش اول نوامبر، FT با استناد به یکی از اعضای هیئت مدیره خود، قصد شرکت را برای “ورود آل-این در کارائیب” روشن کرد. دلایل این امر، موضع “بسیار دوستانه” منطقه در مورد ارزهای رمزنگاری شده، سیستم حقوق عمومی و پذیرش زبان انگلیسی است. در دومینیکا، “پیشروان” در میان کشورهای محلی میزبان هوبی پاناما و باهاما هستند.

نمایندگان Huobi سال گذشته با روزولت اسکریت، نخست وزیر دومینیکن ملاقات کردند و این شرکت قصد دارد با دولت دومینیکن برای تقویت زیرساخت ارزهای دیجیتال خود همکاری کند.

دفتر مرکزی Huobi در حال حاضر در جزایر سیشل اقیانوس هند است و صرافی دارای دفاتری در هنگ کنگ، کره جنوبی، ژاپن و ایالات متحده است. FT گفت که قصد دارد تا 200 نفر از 1600 کارمند خود را به دفتر مرکزی جدید منتقل کند.

کارائیب به کانونی برای صنعت کریپتوکارنسی تبدیل شده است، به ویژه با صرافی FTX که در ایالات متحده تأسیس شده است در سال 2021 از هنگ کنگ به باهاما منتقل شد. سایر شرکت‌های ثبت‌شده در حوزه‌های قضایی محلی عبارتند از Binance، C-Trade و PrimeBit.

مربوط: کارائیب پیشگام CBDC با نتایج متفاوت در میان چالش های بانکی است

در ماه اکتبر، About Capital Management (HK) Co. Ltd، یک شرکت مدیریت دارایی مستقر در هنگ کنگ، پس از یک معامله موفقیت آمیز خرید، سهامدار کنترل Huobi Global شد.

در اواخر همان ماه، کالین وو، وبلاگ نویس ارزهای دیجیتال چینی، گفت که Huobi با استناد به “افراد آگاه” گفت که دو مدیر ارشد از شرکت استعفا داده اند و 1600 کارمند باقی مانده اند. سخنگوی Huobi شایعات مربوط به اخراج دسته جمعی را رد کرد و گفت: شرکت از جریان نقدی سالم برخوردار بود. با این حال، او اذعان کرد که رکود در بازار ارزهای دیجیتال ممکن است فضایی را برای کاهش هزینه‌ها ایجاد کرده باشد، اگرچه او توضیح نداد که این به چه معناست.

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا