اخبار ارز دیجیتال

Huobi Global “اخراج گسترده” و استعفای مدیران کلیدی را رد می کند

سخنگوی Huobi Global گفت که شایعات اخراج “نادرست” است و “مدیریت ارشد طبق معمول وظایف خود را انجام می دهد.”

Huobi Global با رد گزارش‌هایی مبنی بر استعفای دو مدیر اجرایی در بحبوحه خرید صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سیشل، اعلام کرده است که برنامه‌ای برای اجرای «اخراج‌های بزرگ» ندارد.

گزارش استعفای مدیر عامل شرکت لئون لی و کریس لی مدیر مالی شرکت در ۲۹ اکتبر توسط کالین وو وبلاگ نویس ارز دیجیتال چینی در توییتر اعلام شد. ظاهراً به نقل از “افراد آگاه” به Huobi.

این پست توییتر همچنین پیشنهاد می‌کند که ممکن است برای اخراج ۱۶۰۰ نفر از کارکنان برنامه‌ریزی شود، زیرا تعداد افراد زیادی در این شرکت کار می‌کنند.

با این حال، یکی از سخنگویان Huobi Global به کوین تلگراف گفت که شایعات مربوط به اخراج های گسترده احتمالی “صحت ندارد” و مدیریت ارشد این شرکت “طبق معمول” به انجام وظایف خود ادامه می دهد.

“مدیریت ارشد Huobi Global طبق معمول وظایف خود را انجام می دهد و شایعات اخراج های گسترده صحت ندارد. در حال حاضر Huobi Global از جریان نقدی سالمی برخوردار است و انتظار می رود سهامداران جدید تزریق سرمایه کنند.”

آنها افزودند: “Huobi پتانسیل توسعه مثبتی در بازارهای کلیدی منطقه ای نشان داده است و به سرمایه گذاری در نوآوری های تجاری، توسعه بازارهای بین المللی و استخدام کارمندان محلی ادامه خواهد داد.”

با این حال، سخنگوی تصدیق کرد که به دلیل کسادی بازار ارزهای دیجیتال، فضا برای کاهش هزینه‌ها وجود دارد، اما توضیح نداد که این به چه معناست.

اگرچه Huobi Global در حال حاضر در وضعیت مالی مناسبی قرار دارد، به دلیل رکود فعلی بازار، Huobi همچنین تنظیماتی را برای کاهش هزینه ها و افزایش کارایی انجام خواهد داد.

مربوط: چرا قیمت Huobi Token امروز ۱۲ درصد افزایش یافت در حالی که سایر بازارها کساد هستند؟

Huobi یک صرافی ارز دیجیتال چینی است که توسط لئون لی در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد و در حال حاضر در بیش از ۳۰ کشور در سراسر جهان فعالیت می کند و در بیش از ۱۰۰ کشور فعالیت می کند.

در ماه آگوست، صرافی ارزهای دیجیتال پس از ثبت نام در مرکز تحلیل و گزارش تجارت استرالیا (AUSTRAC) به عنوان ارائه‌دهنده مبادلات ارز دیجیتال، مجوز ارائه خدمات معاملات ارزهای فیات در استرالیا را دریافت کرد.

در ماه سپتامبر، Huobi با شهر “بلاک چین” بوسان کره جنوبی برای ارائه تحقیق و توسعه، فناوری و پشتیبانی مالی به صرافی ارز دیجیتال بوسان وارد همکاری شد. Huobi همچنین به شناسایی و استخدام استعدادهای بلاک چین برای مبادلات محلی در بوسان کمک خواهد کرد.

در بزرگترین خبر، در ماه اکتبر، شرکت مدیریت دارایی درباره شرکت مدیریت سرمایه (HK) مستقر در هنگ کنگ پس از یک معامله موفق خرید برای مبلغی نامشخص، سهامدار کنترل بورس شد.نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا