اخبار ارز دیجیتال

Huobi به دلیل ریسک معاملاتی، حجم کم، ۳۳ توکن را در یک روز حذف می کند

برخی از توکن ها به دلیل “نقض مقررات جدی” از فهرست حذف شده اند.

بر اساس اعلامیه در ۱۱ ژانویه، صرافی ارزهای دیجیتال Huobi شامل تیک‌های ABT، ATP، APN، AST، DIE، DHT، DFA، EDEN، GEAR، HC، INDI، IOI، INV، IRIS و GCOIN خواهد بود. ۳۳ توکن را لیست کنید , GOF، KMA، MTA، NAS، OPUL، PEARL، PRIMATE، QASH، SMT، SLC، SKU، SOC، STC، TALK، VALUE، WHALE، WILD، YAM. پس از ۱۶ ژانویه، توکن‌های فوق‌الذکر معامله متوقف می‌شوند و برای همیشه از فهرست حذف می‌شوند. در توضیح این تصمیم، Huobi نوشت که بیشتر توکن‌ها بخش ۱۷، قانون ۱ و بخش ۱۷، قانون ۲ قوانین مدیریت توکن Huobi را نقض می‌کنند.

Huobi این حق را برای خود محفوظ می دارد که بر اساس شدت حادثه، تراکنش ها را با توجه به موارد زیر پوشش دهد یا تعلیق کند: ۱) [Tokens] با اخطار “ST” برچسب خورده و ظرف ۳۰ روز لغو نشده است. ۲) [Tokens] این نیاز به حجم معاملات روزانه ۵۰۰۰۰ دلار را برآورده نمی کند. “

الان رای بدهید!

به گفته Huobi، اخطارهای “ST” در برابر توکن ها بر اساس توالی رویدادهای راه اندازی زیر صادر می شود:

  1. تیم پروژه گزارش‌های سه ماهه را به موقع به‌روزرسانی نمی‌کند، گزارش‌های نیمه ماهانه را دو بار متوالی به‌روزرسانی نمی‌کند، یا ظرف ۷ روز پس از اطلاع‌رسانی به‌روزرسانی نمی‌شود.»
  2. برای ۱۵ روز متوالی، هیچ یک از جفت‌های معاملاتی توکن‌ها از میانگین حجم معاملات روزانه ۵۰۰۰۰ دلار یا سایر توکن‌های مشابه فراتر نرفته‌اند.
  3. تشخیص داده شده است که بر اساس ارزیابی جامع تحقیقات، بازرسی دوره ای، تحقیقات ویژه یا بررسی در محل، لازم است “ST” ضمیمه شود.
  4. سایر شرایط به عنوان نقض جدی قوانین توسط Huobi شناسایی شده است.

به طور خاص، Huobi گفت که HC (Hcash) به دلیل نقض ماده ۱۷، قانون ۱۷ مقررات مدیریت توکن Huobi از لیست حذف شد. قانون ۱۷ به “نقض جدی مقررات یا سایر سناریوهای پرخطر” اشاره دارد. Huobi در حال حاضر رتبه هفدهم جهان را در کل حجم معاملات ۲۴ ساعته دارد. کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود که آینده صرافی در میان شایعات تعلیق در هاله ای از ابهام است.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا